EcoBRU: Проміжні результати та їх поширення

Про проект EcoBRU  
Учасники проекту
Партнери проекту
Курси ЧНУ
Цільові групи
Робочі зустрічі 
Проміжні результати
та їх поширення
Презентації
Регіональна концепція
екологічної освіти

 ChNU_EcoBRU

 01.07.2016

Науковці кафедри екології та біомоніторингу провели вебінар на тему: «Вступ до навчального курсу «Екологічні ризики в агровиробництві». Згадана дисципліна розроблена фахівцями кафедри екології та біомоніторингу Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в межах виконання міжнародного проекту ЕкоBRU – Екологічна освіта для Білорусі, Росії та України. Курс передбачає як очну, так і дистанційну форми навчання, розрахований на аудиторну і самостійну роботу (загалом 72 год.). Розробники курсу – д.б.н., професор Федоряк Марія Михайлівна і к.б.н., доцент Москалик Галина Георгіївна.

Детальну інформацію можна переглянути натиснувши ТУТ.


13.06.2016

Відбулася зустріч професора кафедри екології та біомоніторингу Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Федоряк Марія Михайлівна та доцента Москалик Галина Георгіївна із викладачами ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого» у рамках виконання міжнародного проекту ЕкоBRU – Екологічна освіта для Білорусі, Росії та України. Теми зустрічі: «Загальні положення дистанційної освіти» та «Курси в рамках виконання програми TEMPUS EcoBRU».

    

Учасники розглянули особливості дистанційної форми навчання, основні переваги та можливості застосування для підвищення кваліфікації.

Крім того, викладачів коледжу ознайомили з цілями проекту ТЕМПУС «Екологічна освіта в Білорусі, Росії й Україні»:  розроблення навчальних програм з екологічної освіти в системі безперервної освіти вчителів та викладачів у контексті багаторівневої системи освіти в Білорусі, Росії й Україні; тестування, впровадження, визнання на офіційному рівні і наступне використання дистанційних навчальних курсів з екології в контексті багаторівневої системи освіти в Білорусі, Росії й Україні; модернізація існуючих навчальних програм в контексті екологічної освіти і захисту навколишнього середовища.


19.11.2015

У рамках виконання міжнародного проекту ЕкоBRU – Екологічна освіта для Білорусі, Росії та України відбулася робоча зустріч із викладачами Сторожинецького лісового коледжу. Провела заняття Москалик Галина Георгіївна к.б.н., доцент кафедри екології та біомоніторингу Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

  

Тема зустрічі «Теорія і методика дистанційної освіти, як ефективної форми підвищення кваліфікації викладачів професійно-технічних закладів». Учасники зустрічі розглянули основні переваги та недоліки дистанційної форми навчання; з’ясували особливості дистанційної форми навчання;  оцінили можливості платформи Moodle; розглянули основні проблеми та можливі ризики дистанційної форми навчання.

У результаті обговорення та дискусії учасники зібрання прийшли до висновку, що дистанційна форма навчання дає можливість індивідуалізувати процес навчання у зручний спосіб, що є особливо важливим за умови перевантаженості викладачів.


 14.10.2015

Науковці кафедри екології та біомоніторингу ЧНУ другий рік поспіль працюють у європейському проекті ТЕМПУС EcoBRU. За  цей час викладачі кафедри провели опитування у школах та училищах щодо екологічних проблем, які необхідно досліджувати, з’ясували потреби цільових груп та створили власну програму навчання для покращення екологічної освіти в нашому краї для школярів і студентів.

Повна інформація - на сайті інформаційного агенства ACC

Переглянути відеосюжет:


 

 Індивідуальний аналіз результатів опитування, проведеного робочою групою ЕcoBRU Чернівецького національного університету.

 30.11.2014

 

Індивідуальний аналіз результатів опитування, проведеного робочою групою EcoBRU Чернівецького національного університету

Для перегляду натисніть на картинку