EcoBRU: Робочі зустрічі партнерів проекту

Про проект EcoBRU  
Учасники проекту
Партнери проекту
Курси ЧНУ
Цільові групи
Робочі зустрічі 
Проміжні результати
та їх поширення
Презентації
Регіональна концепція
екологічної освіти

 ChNU_EcoBRU

7-13 квітня 2015 року - м. Жиліна (Словаччина)

У рамках проекту «EcoBRU» 543707-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPHES TEMPUS IV програми Європейської Комісії ТЕМПУС IV в місті Жиліна (Словаччина) з 7 по 13 квітня 2015 року наукові співробітники кафедри екології та біомоніторингу Інституту біології, хімії та біоресурсів представили проекти дистанційних курсів для підвищення рівня екологічної компетентності вчителів загальноосвітніх шкіл і викладачів професійно-технічних закладів. Учасники зустрічі взяли участь в обговоренні подальших напрямів реалізації проекту в Німеччині, Словаччині, Чехії, Латвії, Україні, Білорусі й Росії.

Представлення дистанційних курсів по проекту ECOBRU, м. Жиліна (Словаччина)


1-4 грудня 2014 року - м. Бремен (Німеччина)

Презентація результатів анкетуванняД-р Райнер Бремер (головний координатор TEMPUS IV EcoBRU) представив презентацію із детальним аналізом результатів проведеного раніше анкетування. Відбувся семінар «Змістовна специфікація недостатньої кваліфікації за цільовими групами». Протягом всіх робочих засідань мали місце активні дискусії. Відбулося координаційне засідання з питань робочих планів і завдань на найближчий період, сфери відповідальності, двосторонніх угод, оплати персоналу, технічного забезпечення екологічних тренінг лабораторій для груп-партнерів, планування подальших зустрічей.


28 червня - 4 липня 2014 року - м. Cанкт-Петербург (Росія)

У Cанкт-Петербурзькому державному університеті шляхів сполучення імператора Олександра (Росія) відбувся Міжнародний науково­-практичний семінар у рамках європейського освітнього проекту «TEMPUS IV EcoBRU». Основне завдання семінару полягало у визначенні тематики дистанційних курсів для екологічної освіти окремих цільових груп викладачів шкіл і профтехучилищ на основі результатів проведеного раніше анкетування з проблематики і специфікації кваліфікаційних вимог.

010


16-21 лютого 2014 року - м. Бремен (Німеччина)

У ході координаційної зустрічі представники всіх організацій-партнерів проекту представили змістовні та цікаві презентації, які розкрили можливості і довели необхідність і актуальність цього проекту. Були поставлені завдання на найближчий період. Учасники також мали можливість ознайомитися з роботою Освітнього центру в будівельній галузі. 

У сучасному світі міжнародне співробітництво є основою для забезпечення сталого економічного зростання, подолання дисбалансів і дефіцитів, підвищення якості життя, оновлення технологій і знань, захисту навколишнього середовища. Держави об'єднуються в пошуках колективних рішень і механізмів, спрямованих на досягнення спільних завдань і подолання спільних проблем, у тому числі й проблем, пов’язаних з охороною довкілля. 

006

008