Електрохімічні дослідження: можливості і перспективи.

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 01.03.2016

Електрохімічні методи аналізу знаходять свою привабливість у різних галузях сучасної науки. Це обумовлено їх відносною дешевизною у поєднанні з високою чутливістю та точністю вимірювань. Підрозділ фізичної хімії ІБХБ володіє хорошим науковим потенціалом  в цьому напрямку. Презентації шляхів використання електрохімічних методів був присвячений  науковий семінар кафедри на тему "Циклічна вольтамперометрія та її використання в науковій практиці. Основи обробки вольтамперних кривих".

Семінар пройшов в оновленій науковій лабораторії електрохімічних досліджень. На ньому виступили доц.Скіп Б.В. та студентка 4-го курсу І.Гаркот. Були присутні викладачі та студенти різних кафедр ІБХБ. У ході доповіді продемонстровано особливості поведінки електрохімічних систем, вимірювання на різних типах обладнання, реєстрації та обробки даних.

Особлива увага була приділена шляхам автоматизації вимірювань та обробки результатів досліджень. Семінар завершився активним обговоренням та дискусією.

сем5