Інноваційний університет та лідерство. Фаза II: забезпечення якості та інтернаціоналізація

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 23.01.2016

Спілка ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща ініціювали Польсько-Український академічний проект «Інноваційний університет та лідерство. Фаза II: забезпечення якості та інтернаціоналізація».

Участь у проекті від Чернівецького національного університету на конкурсній основі виборов доц. Борис Скіп. На другій фазі проект було спрямовано на підготовку лідерів, що мають бажання та здатні впроваджувати інноваційні технології та системи управління якістю вищої освіти, орієнтовані на розвиток інтернаціоналізації української вищої школи.

Участь у проекті передбачала курс тренінгів впродовж 2 - 13 листопада 2015 р., на базі Варшавського університету та індивідуальні консультації в період з 16 по 29 листопада 2015 р.у вищих навчальних закладах Варшави

В рамках проекту відбулися консультації з експертами та початок дистанційної роботи над міні-проектами впродовж грудня 2015 р. - березня 2016 р., що мають на меті розробку та впровадження конкретних моделей і механізмів забезпечення якості української вищої школи та сприяння інтернаціоналізації українських університетів.

Підсумковий семінар, на якому учасники проекту представлятимуть свої міні-проекти, буде організований в квітні 2016 року у Києві.

Skip in Warsaw