Юні «піротехники» або як студенти хіміки допомагали знімати проект «Супермодель по-українськи»

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 30.10.2015

Наука – це завжди цікаво і таємно, складно і непердбачувано. Саме під таким гаслом популяризують науку студенти - хіміки нашого університету, тому в правильному місці і в точну годину їх помітила знімальна
команда каналу СТБ.

Все почалося 22 травня, саме в цей день проводились зйомки програми «Супермодель по-українськи» в центральному корпусі ЧНУ імені Юрія
Федьковича у Шевченківській залі. Спеціально для цього дійства були залучені студенти - хіміки ІБХБ для створення повної атмосфери лабораторії з усіма необхідними реактивами, хімічним посудом та обладнанням, і звісно видовищними експериментами. Саме ефектні експерименти відіграли головну роль другого плану. Вони дозволили учасницям шоу не втрачати контроль над собою, коли під час зйомки біля них щось палало і горіло. Наставником для дівчат на той момент був відомий український режисер Любомир Левицький. І вже на початку жовтня, можна було побачити на телевізійних екранах «Нового каналу» результат маленького вкладу юних хіміків.
     Таким чином, можна представити візуалізацію головних «хімічних» моментів фотографіями нижче, а також відео, де хіміки потрапили в кадр починаючи з 6-ої хвилини. І пам’ятайте наука – це круто, а хімічна наука - це неповторно!

Матеріал підготувала

Віолетта Каланча.