Рекoнструкція навчальних та наукових лабораторій кафедри

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 01.07.2015

На кафедрі органічної і фізичної хімії та екології хімічних виробництв розпочато перший етап оптимізації та  реконструкції наявних приміщень. Цей процес передбачає покращення умов навчання та праці студентів, лаборантів та викладачів, а також вдосконалення учбового процесу за рахунок залучення нового обладнання та засобів. Буде виконано косметичний ремонт у лабораторії комп"ютерної хімії (кімн.34). У кімнаті 43 створюється наукова лабораторія електрохімії, в якій окрім наукової роботи також будуть проводитись лабораторні заняття зі студентами магістрами. Планується оновити лабораторні столи, витяжну шафу та зробити косметичний ремонт приміщення. Практикум з фізичної хімії (кімн. 41) буде проходити в покращених умовах. Тут будуть оновлені не лише лабораторні столи та приміщення в цілому, але і вдосконалені всі лабораторні роботи з курсу "Фізична хімія". Планується автоматизація та комп"ютеризація деяких лабораторних робіт, їх адаптація до сучасних вимог та стандартів. Основні  модифікації та новації студенти відчують вже з самого початку навчального року 2015-2016.

41 Lab