Студенти-хіміки Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ – призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з хімії

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 15.04.2016

11 березня 2016 року на базі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2015/2016 навчального року за галуззю «Хімічні науки», у якому взяли участь 14 студентів із 8 регіонів України.

Інститут біології, хімії та біоресурсів нашого університету представляли студенти-магістри за спеціальністю «Хімія» Кошова Яна, Велігіна Євгенія з науковою роботою «Похідні 3,4-дигідропіримідин-2-ону як інгібітори розкладу гідропероксиду кумену» (науковий керівник проф. Лявинець О.С.) та Нараєвська Юлія з науковою роботою «Одержання та властивості фотокаталітичних систем на основі TiO2 і 4'-N-диметиламінофлаванола» (науковий керівник доц. Кондратьєва І.В.).

За підсумками конкурсу Кошова Я. і Велігіна Є. вибороли диплом II ступеня, а Нараєвська Ю. – диплом III ступеня.

Вітаємо наших студентів з високим визнанням їх наукових здобутків і бажаємо нових успіхів і нових перемог.