Тренінг зовнішнього незалежного тестування з хімії в ІБХБ

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 07.04.2017

З метою покращення підготовки учнів до складання тестів зовнішнього незалежного тестування з хімії на базі Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича організовано безкоштовний тренінг із зовнішнього незалежного оцінювання.

Процедура тестування якості знань учнів під час зовнішнього незалежного тестування для більшості учнів є стресовою. Це і подія, яка має місце за межами рідної школи, а також - іспитовий характер тестування, бланк для заповнення відповідями, відмінний від звичного шкільного зошита та особливість його заповнення.

Бажаючих взяти участь у пробному тренінгу-тесті привітав директор Інституту біології, хімії та біоресурсів, Академік АН Вищої школи України, Відмінник освіти України, професор Марченко М.М.. Тренінгом охоплено Чернівецьку та прилеглі до Чернівецької області райони Івано-Франківської та Тернопільської областей.

Під час тренінгу майбутні абітурієнти мали можливість безкоштовно перевірити свої знання з біології або/та хімії за умов, максимально наближених до справжнього ЗНО, а також отримати безкоштовні кваліфіковані консультації доцентів та професорів з тематик, на які учень дав неправильні відповіді у сертифікаційній роботі (тесті).

Також після виконнання завдання учнями, бажаючим продемонстровано ефектні хімічні експерименти та проведено екскурсію оновленими лабораторіями (доктори хімічних наук Дмитро Бабʼюк та Ігор Кобаса, доценти Юрій Халавка, Ольга Скрипська).

Учасників тренінгу після перевірки тестів консультували доценти: доктор хімічних наук Дмитро Баб’юк та кандидат хімічних наук Борис Скіп.

Результати пробного тестування з хімії свідчать про 91% успішність та 75% якості знань учнів (за ECTS), що взяли участь у пробному тренінгу.

Матеріал підготував

доц.Скіп Б.В.