RSS-ibhb.chnu.edu.ua http://ibhb.chnu.edu.ua/ http://ibhb.chnu.edu.ua/ Mon, 23 Oct 2017 13:21:10 GMT <![CDATA[Новини / Осінні роботи в ботанічному саду ЧНУ (практична складова навчання студентів лісового і садово-паркового господарства)…]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/botany/novini/osinni-roboti-v-botanichnomu-sadu-chnu-praktichna-skladova-navchannia-studentiv-lisovogo-i-sadovo-parkovogo-gospodarstva http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/botany/novini/osinni-roboti-v-botanichnomu-sadu-chnu-praktichna-skladova-navchannia-studentiv-lisovogo-i-sadovo-parkovogo-gospodarstva Студенти спеціальності «Лісове і садово-паркове господарство» за роботою Студенти спеціальності «Лісове і садово-паркове господарство» під час проведення практичних занять із «Спецпрактикуму» та «Практичної підготовки», серед інших робіт, виконують роботи по догляду за колекціями у ботанічному саду ЧНУ.

]]>
Mon, 23 Oct 2017 12:45:09 GMT 48
<![CDATA[Новини / Благодійний ярмарок до Дня працівника харчової промисловості]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/analytchem/novini/blagodiina-iarmarka-do-dnia-pratsivnika-harchovoyi-promislovosti http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/analytchem/novini/blagodiina-iarmarka-do-dnia-pratsivnika-harchovoyi-promislovosti 1 Днями студенти спеціальності «Харчові технології» вперше в університеті організували та провели свято з нагоди Дня працівника харчової промисловості. Під час свята було проведено благодійний ярмарок, де студенти-харчовики продавали смаколики, власноруч приготовлені з відібраних якісних продуктів.

]]>
Wed, 18 Oct 2017 07:38:42 GMT 60
<![CDATA[Новини / Привітання ювіляру Чорнею Іллі Іллічу]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/botany/novini/privitannia-iuviliaru-chorneiu-illi-illichu http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/botany/novini/privitannia-iuviliaru-chorneiu-illi-illichu Чорней Ілля ІллічШановний Іллє Іллічу!
Прийміть сeрдeчні привітання з ювілeєм від нас - колeг, учнів і друзів!
Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я,  нeвичeрпної eнeргії, нeздоланного оптимізму, рeалізації творчих ідeй і задуманих планів, успіхів і здобутків. Хай щастя завжди будe бажаним гостем у Вашому домі, всі негаразди та проблеми проходять повз, а в житті Вас супроводжують удача і гарний настрій!

]]>
Sun, 15 Oct 2017 06:51:12 GMT 48
<![CDATA[журнал Біологічні системи / T9-V1-2017]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/biosystem/t9-v2-2017 http://ibhb.chnu.edu.ua/biosystem/t9-v2-2017 ЗМІСТ

БІОХІМІЯ, БІОТЕХНОЛОГІЯ, МОЛЕКУЛЯРНА ГЕНЕТИКА

Ліпідний спектр крові та печінки щурів із трансплантованою карциномою Герена та його корекція ω-3 поліненасиченими жирними кислотами

О.В. Кеца, М.М. Марченко, О.О. Жмурська

3

Активність DHAR у рослин Arabidopsis thaliana за дії сольового стресу

І.М. Буздуга, І.Г. Гаврилюк, І.І. Панчук

11

Введення в культуру in vitro клонів тополь та верб перспективних для відновлюваної енергетики

Л.В. Худолєєва, Н.К. Куцоконь, О.Г. Нестеренко, Н.М. Рашидов, О.М. Дуган

18

Активність ензимів вуглеводного обміну у м’язовій тканині щурів із експериментальним цукровим діабетом за комплексної дії цитратів магнію і хрому

О.А.Шатинська, Р.Я. Іскра, О.З.Сварчевська

23

Можливість культивування Desmodesmus armatus (Chod.) Hegew. у міксотрофних умовах

Л.М. Чебан, Т.В. Шершен, М.М. Марченко

28

Оксикоричних і оксибензойних кислот на метаболізм та регенераційні процеси в експлантатах троянди ефіроолійної у культурі in vitro

О.О. Олійник, А.Ф. Ліханов, М.Д. Мельничук

33

Особливості зміни деяких біохімічних показників у різних екологічних груп риб за дії антропогенного навантаження

М.В. Причепа, О.С. Потрохов, О.Г. Зіньковський

39

Аналіз генетичного поліморфізму сортів суниці садової (Fragaria ananassa Duch.) за SSR-маркерами

О.В. Дубін, О.В. Субін, М.Д. Мельничук, А.Ф. Ліханов

44

Вплив об’ємної клітинної системи на дозрівання ранніх ембріонів мишей in vitro

О.В. Штапенко, Н.М. Матвієнко

51

ЕКОЛОГІЯ

Уміст фосфатів у питній воді децентралізованого водопостачання (на прикладі Північної Буковини)

О.М. Лакуста, С.С. Костишин

57

Біотопи антропогенного типу території Національного природного парку «Олешківські піски»

Р.П. Мельник, І.І. Мойсієнко, О.Ф. Садова

65

Особливості гістологічної структури зябер деяких коропових риб Запорізького водосховища

В.О. Курченко, Т.С. Шарамок

70

Суточная динамика пространственного распределения Platynereis dumerilii (Polychaeta) в сообществе обрастания Одесского залива Черного моря

А.Ю. Варигин

75

БОТАНІКА. ЗБЕРЕЖЕННЯ БІОТИ І БІОРЕСУРСІВ

Типологія водної рослинності Українського Розточчя: клас Lemnetea R. Tx. 1955

Р.М. Данилик, В.М. Скробала

81

Види інвазійних рослин, небезпечні для природного фіторізноманіття об’єктів природно-заповідного фонду України

Л.В. Зав’ялова

87

Еколого-ценотична диференціація заплавної рослинності м. Луцька

Ю.В. Козак

108

Морфометричні параметри та вікова структура Elaeagnus angustifolia L. на північній та західній межі поширення

К.М. Норенко, Я.П. Дідух

115

Аналіз систематичної структури флори водних та болотних екосистем Поділля

О.М. Оптасюк, Л.Г. Любінська

123

Морфологічне різноманіття волосків листків Tilia L. (Tiliaceae) флори України

O.M. Царенко, T.Б. Вакуленко, Н.І. Карпенко

 

129

Фітотоксичність породних відвалів кам’яновугільних шахт за впливу кам’яновугільного попелу та вермигумату

Я.В. Шпак, І.Р. Запісоцька, В.І. Баранов, О.І. Терек

138

КОРОТКІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Erechtites hieracifolia (L.) Raf. Ex Dc.(Asteraceae) у лучних комплексах Покуття

А.І. Токарюк, І.І. Чорней, В.В. Буджак

144

Формування дендрокомпозицій із використанням дендросозоекзотів штучних заповідних парків зони широколистяних лісів України

Л.В. Міськевич

147

Рецензія на підручник Остапченко Л.І. і Рибальченка В.К. "Біологічна і біоорганічна хімія" в двох томах (2014 - 2015 рр.)

М.М. Марченко

151

 

 

]]>
Wed, 11 Oct 2017 10:45:20 GMT 14
<![CDATA[Новини / Cтуденти та викладачі кафедри екології відвідали виставку Артемія Присяжнюка]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/ecology/novini/ctudenti-ta-vikladachi-kafedri-ekologiyi-vidvidali-vistavku-artemiia-prisiazhniuka http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/ecology/novini/ctudenti-ta-vikladachi-kafedri-ekologiyi-vidvidali-vistavku-artemiia-prisiazhniuka Cтуденти та викладачі кафедри екології та біомоніторингу побували на виставці авангардного живопису у стилі абстракціонізму видатного буковинського митця Артемія Присяжнюка. Виставка відбувалася у мистецькому центрі "Вернісаж", директор Куваєва Л.І.

]]>
Fri, 06 Oct 2017 07:54:44 GMT 51
<![CDATA[Новини / Візит проф. Карла Крайльсгайма у рамках українсько–австрійського науково-дослідного проекту]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/ecology/novini/vizit-prof-karla-krailsgaima-u-ramkah-ukrayinskoavstriiskogo-naukovo-doslidnogo-proektu http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/ecology/novini/vizit-prof-karla-krailsgaima-u-ramkah-ukrayinskoavstriiskogo-naukovo-doslidnogo-proektu Науковці інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ (кафедра екології та біомоніторингу і кафедра молекулярної генетики та біотехнології) разом з науковцями інституту зоології Університету Карла Франца м. Грац (Австрія) виконують завдання українсько–австрійського науково-дослідного проекту «Дослідження смертності медоносних бджіл в Україні й Австрії: спільний аналіз даних і факторів ризику, інформаційна підтримка бджолярів».

В рамках згаданого проекту з 26 серпня по 2 вересня відбувся візит проф. Карла Крайльсгайма з метою вивчення практик бджільництва та проблем, з якими стикаються українські бджолярі. 

]]>
Wed, 04 Oct 2017 08:02:01 GMT 51
<![CDATA[Новини / Науково-практичні конференції по актуальним проблемам бджільництва]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/genetic/novini/naukovo-praktichni-konferentsiyi-po-aktualnim-problemam-bdzhilgnitstva http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/genetic/novini/naukovo-praktichni-konferentsiyi-po-aktualnim-problemam-bdzhilgnitstva  Співробітники кафедри молекулярної генетики та біотехнології прийняли участь у роботі з'їзду бджолярів-матководів України (м.Львів, 5 вересня) та міжнародної науково-практичної конференції «Бджільництво як компонент сталого розвитку (м.Хмельницький, 16-17 вересня). 

]]>
Mon, 25 Sep 2017 12:51:45 GMT 57
<![CDATA[Новини / Бджоли об'єднують польських та українських науковців]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/genetic/novini/bdzholi-obednuiut-polskih-ta-ukrayinskih-naukovtsiv http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/genetic/novini/bdzholi-obednuiut-polskih-ta-ukrayinskih-naukovtsiv pfujkjdjrВ липні 2017 р кафедру молекулярної генетики та біотехнології  відвідав доцент лабoраторії екології та бджільництва кафедри біологічних основ тваринництва факультету біології, тваринництва та біоекономіки Люблінського природничого університету (Польща) Грегожем Борсуком (Grzegorz Borsuk). 

]]>
Fri, 22 Sep 2017 13:54:47 GMT 57
<![CDATA[Новини / До уваги студентів І курсу]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/novini/do-uvagi-studentiv-i-kursu http://ibhb.chnu.edu.ua/novini/do-uvagi-studentiv-i-kursu З 31.08.2017 року всі студенти першого курсу зареєстровані на сервері Електронного супроводу навчання. До Ваших послуг матеріали у електронній формі з усіх предметів, система он-лайн тестування, електронний журнал з кожної дисципліни і т.п.

Від сьогодні, у Вас є доступ і до "Персонального кабінету студента"  зі всіма його можливостями. Крім студентської поштової скриньки, Вам доступні наступні сервіси: повний пакет Office Online, хмара OneDrive, Azure Active Directory Basic для EDU, School Data Sync, Stream для Office 365, Microsoft Teams, Microsoft StaffHub, Flow для Office 365, PowerApps для Office 365, Azure Rights Management, Microsoft Forms, Microsoft Planner, Sway, Керування мобільними пристроями для Office 365, Yammer для Academic, Skype для бізнесу, SharePoint для навчальних закладів, Exchange Online.

]]>
Fri, 08 Sep 2017 13:22:17 GMT 75
<![CDATA[Оголошення / До уваги студентів IV та V курсів кафедри грунтознавства!]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/soilscience/ogoloshennia/do-uvagi-studentiv-iv-ta-v-kursiv http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/soilscience/ogoloshennia/do-uvagi-studentiv-iv-ta-v-kursiv Затверджено графік проходження навчально-наукової (IV курс) та виробничо-наукової практики (V курс) для студентів кафедри грунтознавства, а також дати виходу на заняття.

]]>
Wed, 30 Aug 2017 06:47:53 GMT 46
<![CDATA[Наші конференції / «РЕГІОНАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ВИВЧЕННЯ І ЗБЕРЕЖЕННЯ БІОРІЗНОМАНІТТЯ»]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/conf/regionalni-problemi-vivchennia-i-zberezhennia-bioriznomanittia http://ibhb.chnu.edu.ua/conf/regionalni-problemi-vivchennia-i-zberezhennia-bioriznomanittia Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь в роботі міжнародної наукової конференції «Регіональні проблеми вивчення і збереження біорізноманіття», що присвячена 140-річчю Ботанічного саду і кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича і відбудеться 5-6 жовтня 2017 року на базі Ботанічного саду і кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

На сторінці конференції можна завантажити інформаційні листи.

]]>
Thu, 17 Aug 2017 21:50:26 GMT 74
<![CDATA[Новини / Незабутня практика студентів-екологів другого курсу в Карпатах]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/ecology/novini/nezabutnia-praktika-studentiv-ekologiv-drugogo-kursu-v-karpatah http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/ecology/novini/nezabutnia-praktika-studentiv-ekologiv-drugogo-kursu-v-karpatah Дорога на практику… Настрій у всіх піднесений. Пісні, перші селфі… Уже в автобусі розбилися на бригади і склали графік чергувань на кухні. Напруга екзаменаційної сесії поступово відходила на задній план, і душевний спокій поволі повертався до нас. Чернівецька область невеличка, тому досить швидко показалися вершини таких жаданих гір. 

І ось він, мальовничий куточок Буковинських Карпат - Долішній Шепіт. Біостанція… Дерев’яні будиночки, де ми будемо жити, літня кухня, місце для ватри і навіть саморобний літній душ. А навкруги смереки, море смерек… І шалений аромат гірських трав… Хочеться забути про все на світі і кружляти від радості і почуттів, які перехоплюють дух!

]]>
Mon, 07 Aug 2017 19:37:59 GMT 51
<![CDATA[Новини / Студенти кафедри екології знялися у фільмі]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/ecology/novini/studenti-kafedri-ekologiyi-znialisia-u-filmi http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/ecology/novini/studenti-kafedri-ekologiyi-znialisia-u-filmi

 

Студенти кафедри екології та біомоніторингу знялися у фільмі, у якому запрошують абітурієнів та розповідають про кафедру і про найцікавіші моменти їх студентського життя

]]>
Fri, 04 Aug 2017 04:46:56 GMT 51
<![CDATA[Новини / Біобаза ЧНУ – ідеальний полігон для практичної підготовки висококваліфікованих технологів в галузі агрономії, ґрунтознавства та агрохімії]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/soilscience/novini/biobaza-chnu-idealnii-poligon-dlia-praktichnoyi-pidgotovki-visokokvalifikovanih-tehnologiv-v-galuzi-agronomiyi-runtoznavstva-ta-agrohimiyi http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/soilscience/novini/biobaza-chnu-idealnii-poligon-dlia-praktichnoyi-pidgotovki-visokokvalifikovanih-tehnologiv-v-galuzi-agronomiyi-runtoznavstva-ta-agrohimiyi У нашому університеті для багатьох спеціальностей створені прекрасні бази практик, але чи не одним з найкращих полігонів для виробничої підготовки бакалаврів та магістрів з агрономії, ґрунтознавства та агрохімії є біобаза «Жучка».

На дослідних полях біобази, майбутні агрономи вчаться розуміти ту чарівну взаємодію між рослиною та ґрунтом, яка є запорукою здорових посівів, високих врожаїв та безпечного довкілля.

Студенти, що обрали для себе цю актуальну та благородну професію, протягом всього року вчаться вирощувати та доглядати культурні рослини, визначати їх потреби в живлені, з’ясовувати стійкість до хвороб та шкідників, і головне, відстежують зміни, що відбуваються в ґрунті – фабриці майбутньої врожайності.

]]>
Mon, 17 Jul 2017 21:35:05 GMT 44
<![CDATA[Новини / Буковинський орієнтувальник під час змагань отримав звання "майстер спорту"]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/kadastr/novini/bukovinskii-orientuvalnik-pid-chas-zmagan-otrimav-zvannia-maister-sportu http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/kadastr/novini/bukovinskii-orientuvalnik-pid-chas-zmagan-otrimav-zvannia-maister-sportu 42 орієнтувальники з шести областей змагалися у чемпіонаті України на велосипедах у Рукшині Хотинського району.

Першого дня на короткій дистанції у своїх групах другі місця посіли Олександр Колчанов, Олександр Грешнов, Михайло Савчук і Олена Нігда. 

]]>
Tue, 27 Jun 2017 06:52:29 GMT 54
<![CDATA[журнал Біологічні системи / T8-V2-2016]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/biosystem/t8-v2-2016 http://ibhb.chnu.edu.ua/biosystem/t8-v2-2016 ЗМІСТ

БІОХІМІЯ, БІОТЕХНОЛОГІЯ, МОЛЕКУЛЯРНА ГЕНЕТИКА

Загальна редукуюча спроможність рослин Arabidopsis thaliana за дії сольового стресу

І. М. Буздуга, Т. А. Заворотна, Н. О. Діденко, І. І. Панчук

159

Активність цитозольних ізоформ ензимів катаболізму ендогенних альдегідів за умов токсичного ураження на фоні білкової недостатності

О. М. Волощук, Г. П. Копильчук, Ю. І. Мішина

166

Протеолітично ушкоджені похідні плазміногену за новоутворень верхніх дихальних шляхів

Ю. Г. Клись

171

Вплив препарату DON-1R на монокультури Microcystis Sp.

Л. М.Чебан, Х. А.Мегера

 

176

Активність каталази Apis mellifera L при літній підгодівлі різною вуглеводною дієтою

Л. С. Язловицька, М. Д. Косован, В. Ф. Череватов, Р. А. Волков

182

Застосування продукційних кормів різних виробників при вирощуванні радужної форелі в умовах індустріальної аквакультури

Л. Л.Галоян, О. І.Худий, С. В.Тертерян, А. І.Мрук, Л. В.Худа

189

ЕКОЛОГІЯ

Вплив комбінованих ефектів забруднення річки Іква на цитогенетичний гомеостаз представників іхтіофауни

О. О. Бєдункова

195

Особливостірозвитку лучних та аграрних рослин за дії амброзії

О. Я.Буждиган, О. В.Баглей

 

202

Вплив нафтогазової контамінації навколишнього середовища на життєвий стан деревних рослин

Н. І. Глібовицька

208

Використання рослинних біоіндикаторів для оцінки токсичності грунтів на території м. Кам'янця-Подільського

І. Д. Григорчук

212

Дичерозведення на території лісостепової і степової зон України (на прикладі Полтавської і Запорізької областей)

С. В. Катиш

219

Сучасний видовий склад рибного населення лівих приток Середнього Дніпра: Супою і Трубежа

Ю. К. Куцоконь, А. О. Циба, А. В. Подобайло, А. В. Паньков

228

Поведінкові акти та прояв агресії деяких птахів родини Синицеві (Paridae) на місцях водопою у гніздовий період

А. О. Маркова

233

Динаміка вміст алергенного пилку у повітрі урбоекосистеми Івано-Франківська (літньо-осіння хвиля палінації

Г. М. Мельниченко

239

Попередні дані про видовий склад та особливості біології розмноження синантропних птахів ряду Горобцеподібних (Passeriformes) м. Тернополя

С. С. Подобівський, А. В. Котів

246

БОТАНІКА. ЗБЕРЕЖЕННЯ БІОТИ І БІОРЕСУРСІВ

Віталітетна структура ценопопуляцій Potentilla incana P. Gaertn, B. Mey & Scherb. (Rosaceae) у Південно-Західному Опіллі

О. В. Бучко

252

Мохоподібні ялинових лісів Шурдинського середньогір’я (Буковинські Карпати)

С. Г. Літвіненко

257

Хорологічні особливостіCarexumbrosaHost (Cyperaceae) в Україні

С. Л. Середницька

 

264

Ритм розвитку і розповсюдження фенологічних форм дуба черешчатого (Quercus Robur L.) в Донецькій області

О. О. Слєпих

272

Регіонально рідкісні види роду Allium L. в умовах Західного Поділля

В.А.Соломаха, Н.В. Рубановська

 

280

Galatella linosyris (L.) Rchb. (Asteraceae) у Буковинському Прикарпатті

А. І. Токарюк

 

 

288

Поширення IrishungaricaWaldst. & Kit (IridaceaeJuss) у Чернівецькій області

І. І. Чорней, В. В. Буджак, А. І. Токарюк, О. Д. Волуца

292

Моделювання популяції омели білої (Viscum album L.) для забезпечення сталого розвитку садово-паркового господарства міст

Рибалка І. О., Вергелес Ю. І., Бараннік В. О.

298

КОРОТКІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Історія вивчення рідкісних видів рослин Українських Карпат у період перед Другою Світовою війною

Ю. Й. Кобів

310

 

]]>
Sat, 24 Jun 2017 20:44:14 GMT 14
<![CDATA[Новини / Вітаємо з ювілеєм]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/analytchem/novini/vitaemo-z-iuvileem http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/analytchem/novini/vitaemo-z-iuvileem 1 17 червня 2017 року виповнилося 60 років доктору хімічних наук, професору, академіку Академії наук вищої школи України, завідувачу кафедри хімічного аналізу, експертизи та безпеки харчової продукції Кобасі Ігорю Михайловичу.

]]>
Mon, 19 Jun 2017 11:15:47 GMT 60
<![CDATA[Новини / Chemistry Programs for Foreign Students]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/inorgchem/novini/foreign-sudents http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/inorgchem/novini/foreign-sudents We cordially invite foreign student to enter our

Bachelor, Master and PhD programs in

Chemistry, Chemistry teaching and Food Technology.

Specializations in Solid State Chemistry of Semiconductors, Nanochemistry, Organic Chemistry, Physical Chemistry and Analytical Chemistry are avaliable.

 

 

 

]]>
Sun, 18 Jun 2017 18:42:10 GMT 63
<![CDATA[Новини / Доцент Морозова Т.В. виступила на «Еко Форумі - 2017»]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/ecology/novini/dotsent-morozova-tv-vistupila-na-eko-forumi-2017 http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/ecology/novini/dotsent-morozova-tv-vistupila-na-eko-forumi-2017

Доцент кафедри екології та біомоніторингу Морозова Т.В. виступила з доповіддю «Біомоніторинг як необхідна складова екологічного моніторингу» на Першому спеціалізованому міжнародному Запорізькому екологічному форумі «Еко Форум - 2017», який відбувся 30 травня – 1 червня 2017 року у м. Запоріжжя

 

]]>
Sat, 10 Jun 2017 15:38:50 GMT 51
<![CDATA[Новини / Вітаємо з присвоєнням вченого ступеня кандидата біологічних наук]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/biochemistry/novini/vitaemo-z-prisvoenniam-vchenogo-stupenia-kandidata-biologichnih-nauk http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/biochemistry/novini/vitaemo-z-prisvoenniam-vchenogo-stupenia-kandidata-biologichnih-nauk

 

Співробітники кафедри біохімії та біотехнології щиро вітають Ольгу Кушнірик з присвоєнням вченого ступеня кандидата біологічних наук за шифром 03.00.20 – біотехнологія та отриманням диплома.

]]>
Tue, 06 Jun 2017 10:03:22 GMT 41