RSS-ibhb.chnu.edu.ua http://ibhb.chnu.edu.ua/ http://ibhb.chnu.edu.ua/ Mon, 03 Aug 2020 15:48:39 GMT <![CDATA[Новини / Вітаємо Ольгу Іщенко, аспірантку кафедри молекулярної генетики та біотехнології, з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/genetic/novini/vitaemo-olgu-ishchenko-aspirantku-kafedri-molekuliarnoyi-genetiki-ta-biotehnologiyi-z-priznachenniam-stipendiyi-kabinetu-ministriv-ukrayini http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/genetic/novini/vitaemo-olgu-ishchenko-aspirantku-kafedri-molekuliarnoyi-genetiki-ta-biotehnologiyi-z-priznachenniam-stipendiyi-kabinetu-ministriv-ukrayini

 

Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених призначаються з метою підтримки вчених, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки і вже досягли визнаних результатів у цій справі.

Ольга Іщенко, аспірантка кафедри молекулярної генетики цьогоріч увійшла до числа стипендіатів.

]]>
Mon, 20 Jul 2020 13:56:34 GMT 57
<![CDATA[Оголошення / Відкрита зустріч з експертами НАЗЯВО]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/inorgchem/ogoloshennia/vidkrita-zustrich-z-ekspertami-naziavo http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/inorgchem/ogoloshennia/vidkrita-zustrich-z-ekspertami-naziavo Mon, 20 Jul 2020 06:12:59 GMT 64 <![CDATA[Новини / Акредитація освітньо наукової програми рівня PhD Хімія]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/inorgchem/novini/akreditatsiia-osvitno-naukovoyi-programi-rivnia-phd-himiia http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/inorgchem/novini/akreditatsiia-osvitno-naukovoyi-programi-rivnia-phd-himiia Sat, 18 Jul 2020 06:10:45 GMT 63 <![CDATA[Новини / Дослідження явища «цвітіння» водойм на теренах Буковини]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/botany/novini/doslidzhennia-iavishcha-tsvitinnia-vodoim-na-terenah-bukovini http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/botany/novini/doslidzhennia-iavishcha-tsvitinnia-vodoim-na-terenah-bukovini консультація-практикумУ рамках співпраці з Чернівецьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді започатковано обласний науково-освітній проект «Дослідження явища «цвітіння» водойм на теренах Буковини». Проект презентовано 18 червня 2020 року на Літній педагогічній школі, яку щорічно проводить  Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

]]>
Thu, 09 Jul 2020 13:13:07 GMT 48
<![CDATA[Новини / ВОЛОНТЕРСЬКА ШКОЛА ГАРБОЛОГІЇ ЯК НОВИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОЕКТ]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/ecology/novini/volonterska-shkola-garbologiyi-iak-novii-ekologichnii-proekt http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/ecology/novini/volonterska-shkola-garbologiyi-iak-novii-ekologichnii-proekt
02 липня 2020 р. у рамках співпраці між кафедрою екології та біомоніторингу ЧНУ й керівництвом Лужанського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Орелецького була проведена он-лайн зустріч для взаємообміну досвідом за напрямом «Zero Waste!».
]]>
Sat, 04 Jul 2020 09:28:20 GMT 51
<![CDATA[Новини / Вітаємо студентів-екологів з успішним захистом дипломних робіт ОР Бакалавр]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/ecology/novini/vitaemo-studentiv-ekologiv-z-uspishnim-zahistom-diplomnih-robit-or-bakalavr http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/ecology/novini/vitaemo-studentiv-ekologiv-z-uspishnim-zahistom-diplomnih-robit-or-bakalavr 25 та 26 червня 2020 р. проходив захист випускних кваліфікаційних робіт ОР Бакалавр студентів 4 курсу спеціальності 101 Екологія. Екзаменаційна комісія на чолі із начальником управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА Миколою Васильовичем Білоконем відзначила високий рівеннь підготовки студентів, гарне володіння тематикою, обгрунтовані та влучні відповіді на запитання. У статті - коротенький відеосюжет про те, як проходив захист робіт.]]> Sat, 27 Jun 2020 12:53:22 GMT 51 <![CDATA[Новини / РОБОТА ЕК]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/kadastr/novini/robota-ek http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/kadastr/novini/robota-ek assa23 червня 2020 р. на кафедрі землевпорядкування та кадастру відбувся захист бакалаврських робіт студентів спеціальності 193 Геодезія та землеустрій. Комісія зазначила високий рівень підготовки студентів, цікаві доповіді та презентації, що стосувалися низки проблемних питань земельних відносин в Україні.

]]>
Thu, 25 Jun 2020 08:36:55 GMT 54
<![CDATA[Новини / ВІТАННЯ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/kadastr/novini/vitannia http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/kadastr/novini/vitannia 55Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації завідувача кафедри землевпорядкування та кадастру Беспалька Руслана Івановича. Подія мала місце в спеціалізованій вченій раді Київського національного університету будівництва і архітектури. 

]]>
Tue, 23 Jun 2020 05:25:59 GMT 54
<![CDATA[Новини / проф. Ю. М. Дмитрук на RECSOIL]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/soilscience/novini/prof-iu-m-dmitruk-na-recsoil http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/soilscience/novini/prof-iu-m-dmitruk-na-recsoil 18 червня під егідою FAO та Глобального ґрунтового партнерства (Global Soil Partnership) відбувся вебінар на тему "RECSOIL: Recarbonization of global soils – Рекарбонізація грунтів світу".

Як відомо, IPCC визначив проблему зв’язування ґрунтами Карбону як один з найефективніших шляхів адаптації та пом’якшення змін клімату, а також боротьби з опустелюванням, деградацією земель та продовольчої безпеки. 

]]>
Fri, 19 Jun 2020 19:08:24 GMT 44
<![CDATA[Новини / Літня педагогічна школа під час пандемії COVID-19]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/ecology/novini/litnia-pedagogichna-shkola-pid-chas-pandemiyi-covid-19 http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/ecology/novini/litnia-pedagogichna-shkola-pid-chas-pandemiyi-covid-19 18 червня 2020 року в рамках співпраці з Чернівецьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбулася традиційна зустріч науковців кафедри екології та біомоніторингу та педагогів області у форматі Літньої педагогічної школи, яка проходила в on-line режимі. 

Програма Літньої педагогічної школи охоплювала два тематичних блоки: STEM-освіта, шляхи її впровадження в навчально-виховний процес та гарбологія – як окремий напрямок в екології.

]]>
Thu, 18 Jun 2020 18:45:40 GMT 51
<![CDATA[Оголошення / Підготовка до роботи ЕК]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/genetic/ogoloshennia/pidgotovka-do-roboti-ek http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/genetic/ogoloshennia/pidgotovka-do-roboti-ek Цьогоріч проводиться захист кваліфікаційних робіт бакалаврів у форматі відеоконференції.

Детальна інформація про склад комісій, графік роботи, критерії оцінювання за посиланням.

http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/genetic/temi-magisterskih-robit

]]>
Mon, 15 Jun 2020 05:37:39 GMT 58
<![CDATA[Оголошення / Порядок захисту випускних кваліфікаційних робіт з використанням дистанційних технологій навчання]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/analytchem/ogoloshennia/poriadok-zahistu-vipusknih-kvalifikatsiinih-robit-z-vikoristanniam-distantsiinih-tehnologii-navchannia http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/analytchem/ogoloshennia/poriadok-zahistu-vipusknih-kvalifikatsiinih-robit-z-vikoristanniam-distantsiinih-tehnologii-navchannia В п'ятницю 19.06.20 о 13.00 розпочнеться захист бакалаврських робіт спеціальності 181 "Харчові технології" з використанням дистанційних технологій навчання. З детальною інформацією про порядок захисту можна ознайомитись за цим посиланням.

]]>
Fri, 12 Jun 2020 14:46:25 GMT 61
<![CDATA[Новини / Обговорення наказу про Прекурсори в ЧНУ]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/inorgchem/novini/obgovorennia-nakazu-pro-prekursori-v-chnu http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/inorgchem/novini/obgovorennia-nakazu-pro-prekursori-v-chnu

Шановні колеги! Запрошуємо до обговорення проекту нaказу про прекурсори в ЧНУ.

Прохання кафедрам надіслати інформацію про, відповідальних, а також зауваження та пропозиції на адресу y.khalavka(at)chnu.edu.ua

]]>
Wed, 10 Jun 2020 12:45:02 GMT 63
<![CDATA[Новини / Попередній захист бакалаврських робіт на кафедрі біохімії та біотехнології]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/biochemistry/novini/poperednii-zahist-bakalavrskih-robit-na-kafedri-biohimiyi-ta-biotehnologiyi http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/biochemistry/novini/poperednii-zahist-bakalavrskih-robit-na-kafedri-biohimiyi-ta-biotehnologiyi  На засіданні кафедри біохімії та біотехнології у форматі онлайн відбувся успішний попередній захист бакалаврських робіт студентів четвертого курсу спеціальностей «Біологія» та ««Біотехнології та біоінженерія».

 

]]>
Fri, 05 Jun 2020 05:00:57 GMT 41
<![CDATA[Новини / До уваги студентів-випускників !!!! ОБХІДНІ ЛИСТИ !!!!]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/kadastr/novini/do-uvagi-studentiv-vipusknikiv-obhidni-listi http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/kadastr/novini/do-uvagi-studentiv-vipusknikiv-obhidni-listi 111У зв’язку із продовженням адаптивного карантину, пов’язаного із захворюванням на COVID-19, у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича розроблено спрощену процедуру оформлення обхідних листів для студентів-випускників бакалаврату і магістратури денної форми навчання.

  

 

Більш детально за посиланням: 

]]>
Thu, 04 Jun 2020 14:18:29 GMT 54
<![CDATA[Новини / Спільними зусиллями]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/novini/spilnimi-zusilliami http://ibhb.chnu.edu.ua/novini/spilnimi-zusilliami За ініціативи Студпарламенту Інституту біології, хімії та біоресурсів відбулася онлайн зустріч студентського активу з адміністрацією інституту, де були обговорені нагальні питання організації освітнього процесу.

Зв'язок між студентами, викладачами та деканатами є надзвичайно важливим, особливо у дні карантину. Нагальні питання, пов’язані з особливостями навчання, складання сесії, атестації в дистанційному режимі, а також активна участь студентів в обговоренні оновлень до освітніх програм зумовили необхідність проведення зустрічі в онлайн-режимі. 

]]>
Mon, 01 Jun 2020 17:53:37 GMT 75
<![CDATA[Новини / Виклики та можливості сьогодення: студентка кафедри пройшла онлайн курс Стенфордського університету]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/analytchem/novini/vikliki-ta-mozhlivosti-sogodennia-studentka-kafedri-proishla-onlain-kurs-stenfordskogo-universitetu http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/analytchem/novini/vikliki-ta-mozhlivosti-sogodennia-studentka-kafedri-proishla-onlain-kurs-stenfordskogo-universitetu Stanford online Карантин – не тільки захід для збереження свого здоров’я, а й час для освоєння нових наук, читання книг, вивчення іноземних мов, удосконалення навичок. Також під час карантину є змога онлайн навчатися в іноземних вишах, які дають безкоштовний доступ до різноманітних дисциплін. 

Cтудентка 3-го курсу спеціальності 181 – „Харчові технології” Джоанна Ілюк

]]>
Mon, 01 Jun 2020 08:58:40 GMT 60
<![CDATA[Новини / До уваги студентів-випускників ЧНУ!]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/kadastr/novini/do-uvagi-studentiv-vipusknikiv-chnu http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/kadastr/novini/do-uvagi-studentiv-vipusknikiv-chnu 44Повернення книг у бібліотеку.

Підписання обхідних листів у бібліотеках.

Студенти-випускники 4-х та 6-х курсів ЧНУ, які проживають за межами міста Чернівці, можуть повернути книги в Наукову бібліотеку ЧНУ – «Новою поштою», оплативши всі послуги, включаючи кур’єрську доставку в бібліотеку.

]]>
Wed, 27 May 2020 14:02:35 GMT 54
<![CDATA[Оголошення / Попередній захист бакалаврських робіт]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/kadastr/ogoloshennia/poperednii-zahist-bakalavrskih-robit http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/kadastr/ogoloshennia/poperednii-zahist-bakalavrskih-robit До уваги викладачів та студентів кафедри землевпорядкування та кадастру.

2 червня 2020 року року о 10.00 год відбудеться попередній захист бакалаврських робіт студентів денної  форми навчання спеціальності 193 Геодезія та землеустрій. Попередній захист буде проходити у форматі онлайн-конференції.

]]>
Wed, 27 May 2020 13:57:22 GMT 55
<![CDATA[Новини / РЕЄСТРАЦІЯ НА ЄВІ]]> http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/kadastr/novini/reestratsiia-na-evi http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/kadastr/novini/reestratsiia-na-evi РЕЄСТРАЦІЯ НА ЄВІ (Єдиний вступний іспит з іноземної мови) Для реєстрації в університеті для складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) потрібно з 12 травня до 5 червня надіслати на одну з адрес електронної пошти (вказано нижче) електронні копії таких документів:

]]>
Wed, 27 May 2020 07:00:39 GMT 54