Інфодень в рамках міжнародного семінару "Інноваційний університет та лідерство" в м. Полтава

Опубліковано: NCP, 01.01.2017

9-10 грудня 2016 року, м. Полтава на базі  Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, від бувся міжнародний семінар  «Інноваційний університет і лідерство: сучасні виклики, концепти, моделі».

Полтава1

Під час семінару пройшов інформаційний день програми Горизонт 2020, проведений керівником  Національного контактного пункту «Нанотехнології, сучасні матеріли та передові промислові виробництва»при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича Юрієм Халавкою.

Учасники семінару мали можливість дізнатися про корисні для молодих вчених проекти програми "Горизонт 2020".  Прослухали лекцію «Можливості програми «Горизонт 2020» для молодих учених та розвитку вищих навчальних закладів».обговорили перспективи участі в цій програмі, отримали інформацію про поточні конкурси.

У семінарі та інформаційному дні взяли участь понад 40 учасників з різних університетів України, Варшавського університету (Польща) та представники ВНЗ Полтавської області.