Студенту: Корисні посилання
ЕЛЕКТРОННЕ НАВЧАННЯ

Всі електронні курси на новій платформі.
Тепер всі новостворені та перезалиті курси знаходяться в єдиному інститутському списку, потрапити на який можна за посиланням (тільки для авторизованих користувачів)


Сайт університету | Бібліотека університету | ЧНУ-оnline

 

РОЗКЛАДИ ТА ГРАФІКИ: 

РЕКВІЗИТИ:

Оплата за навчання


 

ПРИКЛАДИ ЗАЯВ:

ОФОРМЛЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ:  

 

      ON-LINE сервіси:   

Шановні студенти!  В рубриці "Студенту" Ви можете скористатись послугою замовлення довідок on-line, а також опублікувати своє Оголошення чи Новину, які потраплятимуть тільки у відповідну рубрику в цій зоні сайту, не змішуючись з іншими публікаціями в новинних блоках та в стрічці оголошень сайту. Подавайте матеріали, які можуть зацікавити колег або замовляйте довідку з місця навчання через он-лайн форми. 

   
   

 

Перевірити запит >>>

 


Студенту

"Велике прибирання"

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 18.09.2023

16 вересня в Україні відбулась потужна соціальна подія - Весвітній день прибирання! Молодь Буковини, вже традиційно, приєднується до "World Cleanup Day”, формуючи разом з 70 мільйонами учасників у 191 країні світу потужну просвітницьку команду. Головною метою акції є формування в суспільстві культури чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля. 

Студентська рада гуртожитку #3, разом зі студентами ННІБХБ (в основному, представники кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту) долучилися до акції з прибирання. Звичайно, що нашим студентам хотілось покращити стан території біля свого гуртожитку. А головне, що сам процес прибирання проходив з гумором та позитивним настроєм. Учасники акції не цуралися жартувати один над одним і посмішки не полишали обличчя студентів. 

читати далі>>>


Розклад тижнів

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 13.09.2023

читати далі>>>


Підтримаємо своїх!

Опубліковано: Анна Волкова, 05.04.2023

Наразі триває всеуніверситетська спартакіада в якій залучені студенти всіх курсів. Команда з футболу, що зібрана нашим спортивним відділом, бере участь у спартакіаді і показує нам свої чудові результати. Незабаром відбудеться вирішальна гра, за 3 місце, проти юридичного факультету , тож підтримуємо нашу команду та бажаємо хлопцям успіху та перемоги.

читати далі>>>


Пишаємось нашими студентами!

Опубліковано: Анна Волкова, 23.03.2023

Кмітливі, творчі та винахідливі – такими словами можна описати студентів, які взяли участь у "Брейн-рингу", що був організований нашим навчально-науковим відділом.

Студенти нашого інституту мали змогу розвинути навички взаємодії в команді, ділились своїми знаннями, винахідливістю та показували свої здібності у розв'язанні різних ситуацій та поставлених перед ними задач. У заході взяло участь 4 команди, в кожній по 5 членів.

Переможцем стала команда «Копаченята», яка отримала патріотичні призи.

читати далі>>>


Піжамна вечірка

Опубліковано: Анна Волкова, 17.03.2023

Ми знаємо, що всі студенти люблять спати. І ви праві, здоровий сон це основа успіху! Тож спеціально для вас нашою парламентською командою до міжнародного Дня сну було організовано "Піжамну вечірку", яка відбулась на базі Campus у третьому грутожитку 17 березня. Всі охочі студенти мали змогу відпочити від студентських буднів, весело провести час за переглядом фільму, грою в настільні ігри та познайомитись з новими цікавими людьми. Ми не забули попіклуватись і про ваш комфорт, то ж забезпечили всіх крутими снеками та напоями.

читати далі>>>