Студенту: Корисні посилання
ЕЛЕКТРОННЕ НАВЧАННЯ

НОВА ПЛАТФОРМА MOODLE

З 2019-2020 навчального року розпочалася поступова міграція електронних курсів на нову платформу. Тепер всі новостворені та перезалиті курси знаходяться в єдиному інститутському списку, потрапити на який можна за посиланням (тільки для авторизованих користувачів)


Сайт університету | Бібліотека університету | ЧНУ-оnline

 

РОЗКЛАДИ ТА ГРАФІКИ: 

РЕКВІЗИТИ:

Оплата за навчання


ОФОРМЛЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ:  

 

      ON-LINE сервіси:   

Шановні студенти!  В рубриці "Студенту" Ви можете скористатись послугою замовлення довідок on-line, а також опублікувати своє Оголошення чи Новину, які потраплятимуть тільки у відповідну рубрику в цій зоні сайту, не змішуючись з іншими публікаціями в новинних блоках та в стрічці оголошень сайту. Подавайте матеріали, які можуть зацікавити колег або замовляйте довідку з місця навчання через он-лайн форми. 

   
   

 

Перевірити запит >>>

 


Студенту

Графік заїздів для студентів заочної форми навчання

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 30.09.2020

Графік навчального процесу студентів-заочників на перший семестр 2020 – 2021 навчального року

 

Спеціальність Біологія,  Лісове господарство, Біологія (біохімія та лабораторна діагностика),

Середня освіта (біологія), Середня освіта (біологія та здоров’я людини)

І заїзд

(начитка лекцій та відпрацювання лабораторних занять)

12.10.2020-

21.10.2020

 (10 днів)

12.10.2020-

21.10.2020

 (10 днів)

12.10.2020-

21.10.2020

 (10 днів)

26.10.2020-

04.11.2020

 (10 днів)

26.10.2020-

06.11.2020

 (12 днів)

Магістри Біології (біохімії та лаб. діаг.)

5 курс

Магістри Біології (біохімії та лаб. діаг.)

6 курс

ІV – Біологія (скороч.термін) (2 роки)

І – Біологія повний термін

ІІІ – Біологія повний термін

Магістри Біології (біології)

5 курс

Магістри Біології (біології)

6 курс

ІV – Біологія (повний термін)

ІІ – Біологія повний термін

ІІІ – Лісове господарство скороч.термін

(3 роки)

Магістри

Лісового господарства

5 курс

Магістри Лісового господарства

6 курс

 

ІІ – Біологія скор. термін

(3 роки)

 

Магістри Середньої освіти (біології)

5 курс

Магістри Середньої освіти (біології)

6 курс

 

ІІ – Лісове госп. ск.термін

(3 роки)

 

Магістри Середньої освіти (біології та здор.люд)

5 курс

Магістри Середньої освіти (біології та здор.люд)

6 курс

 

 

 

 

ІІ заїзд

( заліково-екзаменаційна сесія)

16.11.2020-

21.11.2020

 (6 днів)

16.11.2020-

20.11.2020

 (5 днів)

16.11.2020-

21.11.2020

 (6 днів)

07.12.2020-

11.12.2020

 (5 днів)

07.12.2020-

12.12.2020

 (6 днів)

Магістри Біології (біохімії та лаб. діаг.)

5 курс

Магістри Біології (біохімії та лаб. діаг.)

6 курс

ІV – Біологія (скороч.термін)

(2 роки)

І – Біологія повний термін

ІІІ – Біологія повний термін

Магістри Біології (біології)

5 курс

Магістри Біології (біології)

6 курс

ІV – Біологія (повний термін)

ІІ – Біологія повний термін

ІІІ – Лісове господарство скороч.термін    (3 роки)

Магістри Лісового господарства

5 курс

Магістри Лісового господарства

6 курс

 

ІІ – Біологія скор. термін

(3 роки)

 

Магістри Середньої освіти (біології)

5 курс

Магістри Середньої освіти (біології)

6 курс

 

ІІ – Лісове госп. ск.термін (3 роки)

 

Магістри Середньої освіти (біології та здор.люд)

5 курс

Магістри Середньої освіти (біології та здор.люд)

6 курс

 

 

 


Спеціальність «Екологія»

І заїзд

(начитка лекцій та відпрацювання лабораторних занять)

12.10.2020–24.10.2020

(13 днів)

Магістри екології 5 курс

Магістри екології 6 курс

 

ІІ заїзд

(екзаменаційна сесія)

16.11.2020 –21.11.2020

(6 днів)

Магістри екології 5 курс

 

Спеціальність «Геодезія та землеустрій

(землеустрій та кадастр)»

І заїзд

(начитка лекцій та відпрацювання лабораторних занять)

12.10.2020–24.10.2020

(13 днів)

Магістри геодезії та землеустрою   5 курс

Магістри геодезії та землеустрою   6 курс

 

ІІ заїзд

(екзаменаційна сесія)

16.11.2020 –21.11.2020

(6 днів)

Магістри геодезії та землеустрою 5 курс

 

  

Спеціальність «Хімія»

Спеціальність «Середня освіта (хімія)»

І заїзд

(начитка лекцій та відпрацювання лабораторних занять)

12.10.2020–24.10.2020

(13 днів)

Магістри хімія 6 курс

Магістри Середня освіта (хімія) 5 курс

Магістри Середня освіта (хімія) 6 курс

 

ІІ заїзд

(екзаменаційна сесія)

16.11.2020 –21.11.2020

(6 днів)

Магістри Середня освіта (хімія) 5 курс

читати далі>>>


Розклад

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 25.09.2020

 

  I
курс
II 
курс
III 
курс
IV 
курс
V
курс
VІ 
курс 
 
ПН rozklad rozklad        
ВТ          
СР  
ЧТ  
ПТ  

Оберіть потрібний курс, день тижня 
та клікніть на відповідну піктограмку

читати далі>>>


Розклад тижнів

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 03.09.2020

РОЗКЛАД ТИЖНІВ

на І семестр 2020-2021 н.р.

1

1 вересня 4 вересня

І тиждень

2

7 вересня – 11 вересня

ІІ тиждень

3

14 вересня – 18 вересня

І тиждень

4

21 вересня – 25 вересня

ІІ тиждень

5

28 вересня – 2 жовтня

І тиждень

6

5 жовтня – 9 жовтня

ІІ тиждень

7

12 жовтня – 16 жовтня

І тиждень

8

19 жовтня – 23 жовтня

ІІ тиждень

9

26 жовтня – 30 жовтня

І тиждень

10

2 листопада – 6 листопада

ІІ тиждень

11

9 листопада – 13 листопада

І тиждень

12

16 листопада – 20 листопада

ІІ тиждень

13

23 листопада - 27 листопада

І тиждень

14

30 листопада – 4 грудня

ІІ тиждень

15

7 грудня – 11 грудня

І тиждень

16

14 грудня – 18 грудня

ІІ тиждень

17

21 грудня – 25 грудня

І тиждень

 

читати далі>>>


Студентська Рада

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 27.08.2020

Студентська рада - це орган студентського самоврядування, який діє на території студмістечка згідно з положенням про органи студентського самоврядування ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Студентські ради функціонують в кожному структурному підрозділі університету (інститутах, факультетах та коледжі). Голова Студради обирається прямим таємним голосуванням, студентами його структурного підрозділу, які проживають в гуртожитку на однорічний термін (примітка: одна особа може бути головою Студради не більше, ніж два терміни, тобто 2 роки).

За потреби, голова Студради може призначати своїх заступників або старосту поверху, де проживають студенти відповідного факультету.

Основними завданнями Студради є:

  • Забезпечувати ефективну взаємодію та співпрацю між студентами, що проживають в гуртожитку, адміністрацією студмістечка та технічним персоналом гуртожитку
  • Повідомляти студентам актуальну інформацію, що стосується гуртожитку в загальному, проживання в ньому чи організації поселення
  • За потреби взаємодіяти зі Студентським парламентом та профбюро студентів ЧНУ відповідного структурного підрозділу
  • Сприяти максимально швидкому вирішенню різноманітних проблем з якими зіштовхнувся студент: конфлікти, порушення правил ТБ, поломки обслуговуючого обладнання, відповідно, якщо проблема є безпосередньо компетенцією голови Студради або членів студради (заступників та старост поверхів).

 

 

Літак Іштван

голова Студради

+380990561668

litak.ishtvan@chnu.edu.ua

 

Касянчик Михайло

заступник голови Студради

305

+380991819564

kasianchyk.mykhaylo@chnu.edu.ua

 

Стасюк Сергій

староста 2 поверху

221

+380672997958

stasyuk.serhiy@chnu.edu.ua

 

Григорюк Олег

староста 4 поверху

306

+380951937300

hryhoryuk.oleh@chnu.edu.ua

 

Федорів Іван

староста 5 поверху

605

+380980680763

fedoriv.ivan@chnu.edu.ua

 

читати далі>>>


Студпарламент

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 24.08.2020

Студентський парламент – орган студентського самоврядування, що представляє та захищає права студентів, організовує різноманітні заходи на рівні факультету чи університету та й загалом є родиною, яка в будь-який момент готова прийти на допомогу.

Це угруповання активної молоді, що здатне сприяти розвитку не тільки студенства, а й всього університету. Допомога в організації міжнародних конференцій, питання міжуніверситетського обміну, проведення свят чи змагань, посвят, концертів, благодійних акцій тощо. Студентський парламент також відповідає за співпрацю старост академічних груп та кураторів.

Загалом Студпарламент Інституту біології, хімії та біоресурсів нараховує 5 відділів, а саме: культурно-масовий, навчально-науковий, інформаційний, соціальний та спортивний. На чолі кожного відділу є голова, що займається злагодженістю роботи команди, адже для реалізації ідей потрібно багато старань. Робота голів відділів контролюється головою СП ІБХБ, що, у свою чергу, має заступників та секретаря.

 Хочеш реалізувати себе як творча, креативна особистість? Ти відповідальний(-а) та любиш плідно працювати, щоб отримати бажаний результат? Бачиш проблему і не бачиш перешкод для її вирішення?

Будемо раді вітати у нашій команді Студентського парламенту ІБХБ!

 

Склад Студентcького парламенту інституту:

 

 

Мінтянська Альона

в.о. голови Студпарламенту ІБХБ, 
321
+380668351002, +380686933980
mintianska.alona@chnu.edu.ua

 

Гараджій Павло

заступник голови Студпарламенту ЧНУ

321

+380958809824

haradzhiy.pavlo@chnu.edu.ua

 

Москалюк Ольга

заступниця голови Студпарламенту ІБХБ

+380979863518

moskalyuk.olha@chnu.edu.ua

 

Літак Іштван

заступник голови Студпарламенту ІБХБ

+380966359267
litak.ishtvan@chnu.edu.ua

 

Шаповал Юлія

секретарка Студпарламенту ІБХБ

221

shapoval.yuliia@chnu.edu.ua

 

Ядернюк Максим

голова культурно-масового відділу

+380955259535
yadernyuk.maksym@chnu.edu.ua

 

Кокош Марина

членкиня культурно-масового відділу

224

kokosh.maryna@chnu.edu.ua

 

Делетюк Вікторія

членкиня культурно-масового відділу

221

deletyuk.viktoriia@chnu.edu.ua

 

Готинчан Андрій

голова наукового відділу

421

+380660716533

hotynchan.andriy@chnu.edu.ua

 

Нечесний Ярослав

член наукового відділу

321

nechesnyy.yaroslav@chnu.edu.ua

 

Косило Наталія

членкиня наукового відділу

202А

kosylo.nataliia@chnu.edu.ua

 

Димидюк Леся

членкиня наукового відділу

221

dymydyuk.lesia@chnu.edu.ua

 

Хильчук Олександр

член наукового відділу

207

khylchuk.oleksandr@chnu.edu.ua

 

Слободян Анна

голова інформаційного відділу

302

+380508881556

slobodian.anna@chnu.edu.ua

 

Молдован Любомира

членкиня інформаційного відділу

400А

moldovan.lyubomyra@chnu.edu.ua

 

Гончарюк Юлія

членкиня інформаційного відділу

400А

honcharyuk.yuliia@chnu.edu.ua

 

Бойчук Христина

членкиня інформаційного відділу

300А

boychuk.khrystyna@chnu.edu.ua

 

Бідена Олександра

голова соціального відділу

400А

+380685359964

bidena.oleksandra@chnu.edu.ua

 

Ткач Ярослав

член соціального відділу

224

tkach.yaroslav@chnu.edu.ua

 

Войтович Наталія

членкиня соціального відділу

224

voytovych.nataliia@chnu.edu.ua

 

Касянчик Михайло

голова спортивного відділу

305

+380991819564

kasianchyk.mykhaylo@chnu.edu.ua

 

Матейчук Євген

член спортивного відділу

224

mateychuk.yevhen@chnu.edu.ua

 


 

 

Ми є в Instagram та у Facebook (). А ще маємо канал у Telegram.

 

Приєднуйся! Не пропускай цікаву та важливу інформацію для твого навчання!

 


 

Електронна пошта СП ІБХБ: sp_ibhb@chnu.edu.ua

 

читати далі>>>