Новини

Практичний тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 12.04.2017

Цього року нашому місту випала честь проводити Всеукраїнську учнівську олімпіаду з хімії. Востаннє така подія відбулась у 1991 році.

 

 

 

читати далі>>>


Тренінг зовнішнього незалежного тестування з хімії в ІБХБ

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 07.04.2017

З метою покращення підготовки учнів до складання тестів зовнішнього незалежного тестування з хімії на базі Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича організовано безкоштовний тренінг із зовнішнього незалежного оцінювання.       

читати далі>>>


Студентська посвята-2016

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 26.10.2016

 Як всім відомо, посвята для студента є найважливішою подією в його житті! Тому ця подія не оминула і нас, студентів-хіміків. В нашому інституті вже давно існувала традиція проведення посвяти у місті Вижниця на туристичній базі «ЧЕРЕМОШ». Тому зібравшись з силами ми вирушили на вокзал, саме тут брала свій початок наша посвята

читати далі>>>


Наукові пікніки-2016 у Луцьку

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 30.09.2016

Вже третій рік поспіль студенти - хіміки долучаються до наукових пікніків, які проводились в Луцьку 25 вересня. Цьогоріч наш науковий гурток представляли чотири тендітні дівчини: Каланча Віолетта, Царук Вікторія, Ілінчук Олена та Бойчук Богдана.

читати далі>>>


Стажування студентів інституту за кордоном

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 23.06.2016

Стрімкий розвиток сучасних технологій вимагає досвідчених фахівців, підготовка яких в межах лише однієї освітньої установи не може забезпечити належного професійного рівня. Саме тому Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича веде активну політику щодо міжнародної кооперації в науково-освітній галузі. Наразі багато студентів університету проходять навчання за різними програмами обміну в університетах країн ЄС. Серед них наша студентка, що здобуває ступінь магістра хімії Ксенія Дремлюженко.

читати далі>>>


Студенти-хіміки Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ – призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з хімії

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 15.04.2016

11 березня 2016 року на базі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2015/2016 навчального року за галуззю «Хімічні науки», у якому взяли участь 14 студентів із 8 регіонів України.

читати далі>>>


ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії серед студентів

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 13.04.2016

У місті Львів пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії серед студентів класичних та педагогічних університетів. Наш університет представляли студенти 2-го і 3-го курсу Дмитро Воронцов та Руслан Герасимов, які  вибороли це право перемігши на І етапі олімпіади.

 

 

читати далі>>>


Електрохімічні дослідження: можливості і перспективи.

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 01.03.2016

logo

Відбувся науковий семінар кафедри на тему "Циклічна вольтамперометрія та її використання в науковій практиці. Основи обробки вольтамперних кривих". На ньому виступили доц.Скіп Б.В. та студентка 4-го курсу І.Гаркот. 

Були присутні викладачі та студенти різних кафедр ІБХБ.

читати далі>>>


Інноваційний університет та лідерство. Фаза II: забезпечення якості та інтернаціоналізація

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 23.01.2016

Skip in Warsaw

Спілка ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща ініціювали Польсько-Український академічний проект «Інноваційний університет та лідерство. Фаза II: забезпечення якості та інтернаціоналізація». Участь у проекті від Чернівецького національного університету на конкурсній основі виборов доц. кафедри органічної і фізичної хімії та екології хімічних виробництв Б.В.Скіп.  

читати далі>>>


Юні «піротехники» або як студенти хіміки допомагали знімати проект «Супермодель по-українськи»

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 30.10.2015

 Наука – це завжди цікаво і таємно, складно і непердбачувано. Саме під таким гаслом популяризують науку студенти - хіміки нашого університету, тому в правильному місці і в точну годину їх помітила знімальна команда каналу СТБ.

читати далі>>>


Наукові пікніки у Луцьку та Тернополі

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 06.10.2015

Науковий пікнук Тернопіль-2015

25-27 вересня у файному місті Тернопіль відбувся форум координаторів наукових пікніків, на який з’їхались представники з усієї України. Даний захід відвідали також і представники Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ, щоб перейняти досвід та дізнатись більше про умови проведення таких масштабних наукових пікніків. 

читати далі>>>


Посвята першокурсників хіміків у студенти

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 04.10.2015

Посвята

Студентські роки, один із відрізків життя, що закарбовується в пам`яті назавжди: тут ти знаходиш справжніх друзів, другу половинку, майбутніх колег. Студенство як книга, кожен день, перегортаючи її сторінки, знаходиш для себе щось нове. Воно промчить дуже швидко і ти не встигнеш оглянутись, як за твоєю спиною залишиться навчання,університет, викладачі, друзі.

читати далі>>>


«Домбровські хімічні читання – 2015»

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 29.09.2015

DombrovskiChytannya-2015З 22 по  25 вересня  у Чернівцях відбулася VI Українська конференція «Домбровські хімічні читання -2015». Її організаторами виступили Інститут органічної хімії НАН України, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Буковинський державний медичний університет, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя та Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

читати далі>>>


Перспективні наукові напрями

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 14.07.2015

Batareyky

Кафедра органічної і фізичної хімії та екології хімічних виробництв планує включитись в один із перспективних наукових напрямів, кінцева мета якого полягає у розробці ефективних хімічних джерел струму.

читати далі>>>


Рекoнструкція навчальних та наукових лабораторій кафедри

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 01.07.2015

Renewed table

На кафедрі органічної і фізичної хімії та екології хімічних виробництв розпочато перший етап оптимізації та  реконструкції наявних приміщень. Основні  модифікації та новації студенти відчують вже з самого початку навчального року 2015-2016.

читати далі>>>