Студенти хіміки та харчовики взяли участь у конференції Краківської політехніки

Опубліковано: Адміністратор ХіЕХП, 17.05.2023

Наша співпраця з Краківською політехнікою імені Тадеуша Костюшки (Польща) триває з 2010 року. За цей час багато наших студентів брали участь у спільних літніх школах, конференціях, а також в програмі подвійних дипломів. Цього року студенти спеціальності "Хімія" та "Харчові технології" взяли участь у конференції, організованій в Краківській політехніці. Приємним є той факт, що з польської сторони засідання вели наші випускники - працівники політехніки Галина Комінко та Наталія Гусяк, які одними з перших отримали подвійні дипломи магістрів нашого університету та політехніки і продовжили наукову та викладацьку діяльність в Кракові. Велика вдячність пані Кароліна Кумала за організацію та запрошення.

Робота комісії з польської сторони (проф. Інна Іващенко, д-р Галина Комінко, д-р Наталія Гусяк)