Студент 3 курсу спеціальності «Харчові технології» взяв участь у роботі 89-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті»

Опубліковано: Адміністратор ХіЕХП, 16.04.2023

7 квітня 2023 року у межах 89-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті» працювала секція «Експертиза харчових продуктів».

Відкрила роботу секції вітальним словом завідувачка кафедри експертизи харчових продуктів, д.т.н., професорка Лариса Арсеньєва. Роботу секції очолила к.т.н., доцентка Світлана Усатюк, секретарка – доцентка Вікторія Кійко.

Перед молодими науковцями виступили запрошені гості – керівник Громадської спілки «Асоціація з інтеграції НАССР» Владислав Веремеєнко з доповіддю «2023 рік – 50 років системі НАССР» і науковий співробітник кафедри технології молочних продуктів Інституту харчових технологій та харчування Жешувського університету (Польща) Каміль Шопа з доповіддю «Effect of Bacterial Strains and Storage Duration on the Quality of Probiotic Fermented Goat’s Milk».

Серед учасників конференції були представники Університету Штефана чел Маре (Сучава, Румунія), Тернопільського національного технічного університету iменi Івана Пулюя, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Державного біотехнологічного університету (Харків), Інституту біології та біотехнології Жешувського університету (Польща), Lehman College, Biology Department 250 Bedford Park Blvd W, Bronx, Українського Державного Науково-Дослідного Інституту «Ресурс» (Київ), Університету економіки і права «КРОК» (Київ). Всього в роботі секції взяли участь 72 особи та було представлені й обговорені 11 доповідей здобувачів першого (бакалаврського) рівня, другого (магістерського) рівня та третього (освітньо-наукового) рівня доктора філософії.

Студент 3 курсу Михайло Чепурняк представляв результати спільної роботи групи вчених Чернівецького національного університету та Харківського біотехнологічного університетів «Оцінювання впливу часу зберігання на фізико-хімічні властивості майонезного соусу на основі казеїну та соєвого борошна». Доповідь Михайла була визнана одною з найкращих в секції та отримала перше місце з робіт здобувачів-бакалаврів.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів та плідної наукової роботи!

Джерело https://www.facebook.com/nuft.official