Зустріч студентів з представниками компанії «Bacara Coffee»

Опубліковано: Адміністратор ХіЕХП, 01.11.2023

У вівторок відбулась зустріч студентів спеціальності 181 "Харчові технології" з представниками компанії «Bacara Coffee» – українським виробником свіжообсмаженої кави з власною мережею кав’ярень, виробничі потужності якого розміщені у Чернівцях.

HR-менеджер компанії Антон розповів присутнім про розвиток компанії від обсмажування кави до відкриття кав’ярень в Чернівцях та інших містах, про умови праці та зарплату, а також наявність вакансій.

Бренд-шеф кав'ярень «Bacara Coffee» Богдан поділився специфікою роботи закладів харчування, особливостями розробки концепції закладу, порівняв умови праці в Україні і за кордоном в даному сегменті.

В кінці зустрічі представники компанії відповіли на питання присутніх та висловили побажання подальшої співпраці як у вигляді зустрічей і екскурсій, так і проведення студентської практики на підприємстві.