Посвята "харчовиків"-першокурсників

Опубліковано: Адміністратор ХіЕХП, 14.10.2023

Напередодні Дня працівників харчової промисловості на кафедрі провели щорічний урочистий захід посвяти нових студентів спеціальності "Харчові технології". У організації і проведенні посвяти були залучені не тільки студенти 4-го курсу, а також 2-го і 3-го курсів, а також викладачі. Після привітань і настановчих слів від викладачів перейшли до основної програми свята - проведення цікавих конкурсів та завдань. Учасники із закритими очима перевіряли свої сенсорні здібності. Наосліп дегустували страви молекулярної кухні і розгадували аромати різних харчових концентратів та ароматизаторів.

Після змагань, конкурсів та іспитів майбутні фахівці склали студентську присягу та отримали символічні значки юних харчовиків.

Бажаємо студентам міцних знань, корисних навичок, нових цікавих знайомств та приємних спогадів про навчання в університеті!