Студенту

Студпарламент

Опубліковано: Анна Волкова, 25.10.2022

Студентський парламент – орган студентського самоврядування, що представляє та захищає права студентів, організовує різноманітні заходи на рівні факультету чи університету та й загалом є родиною, яка в будь-який момент готова прийти на допомогу.

Це угруповання активної молоді, що здатне сприяти розвитку не тільки студенства, а й всього університету. Допомога в організації міжнародних конференцій, питання міжуніверситетського обміну, проведення свят чи змагань, посвят, концертів, благодійних акцій тощо. Студентський парламент також відповідає за співпрацю парламентарів (старост) академічних груп та кураторів.

Загалом Студпарламент Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів нараховує 5 відділів, а саме:

1)    культурно-масовий

Якщо хочеш, щоб твої студентські роки були більш веселими, наповнені новими знайомствами і креативними інвентами то запрошуємо тебе в культурно-масовий відділ, де тебе чекатимуть море подій і людей які хочуть творити щось нове та вражаюче. Якщо твоє серце прагне піднімати людям настрій креативними подіями чи створювати атмосферу затишних вечорів або ж знімати відео з висвітлюванням найрізноманітніших тем тоді пошвидше приєднуйся до культурно-масового відділу!

2)    навчально-науковий

Хочеш бути в курсі всіх наукових новин, подій, любиш вікторини, інтелектуальні змагання і прагнеш самовдосконалюватись? Навчально – науковий відділ  чекає саме на тебе. Разом з нами ти зможеш проявити свої вміння і навіть більше: знайти свою сферу інтересів, отримати необхідні знання для розвитку та спробувати щось нове, що покаже тебе з іншої сторони.  Разом ми зможемо створити незабутні враження та розширити свій кругозір.

3)    інформаційний

Якщо тебе цікавить діяльність у медіапросторі, ти творчий, любиш малювати, креативити над постами, фотографувати, обробляти чи монтувати відео, то ми вітаємо у нашому відділі! У інформі ми займаємось оформленням соцмереж, починаючи написанням постів і закінчуючи обкладинкою для них. Кожен член відділу обирає те, що йому ближче до душі. Приєднуйся до нас!

4)    соціальний

Якщо ти співчутливий, прагнеш допомагати всьому живому, цікавишся психологією та соціологію, а також хочеш знайти нових друзів - соціальний відділ Студентського парламенту охоче прийме тебе в команду активних та цікавих людей. Ми чекаємо саме на тебе!

5)    спортивний

Любиш та розбираєшся у різних видах спорту? Тоді цей відділ для тебе. Відділ займається підготовкою інститутських збірних до університетських спартакіад та організовує різні спортивні івенти, такі як от турніри з настольного тенісу, шахів, змагань та забігів. Також любителів спорту зацікавить можливість слідкувати за спортивними новинами у світі та розказувати про них студентам нашого інституту.

На чолі кожного відділу є голова, що займається злагодженістю роботи команди, адже для реалізації ідей потрібно багато старань. Робота голів відділів контролюється головою СП ІБХБ, що, у свою чергу, має заступників та секретаря.

А як приємний бонус до проробленої роботи можна отримати додаткові бали, що враховуються при складанні рейтингових списків на призначення стипендій в кінці кожного семестру.

Хочеш реалізувати себе як творча, креативна особистість? Ти відповідальний(-а) та любиш плідно працювати, щоб отримати бажаний результат? Бачиш проблему і не бачиш перешкод для її вирішення?

Будемо раді вітати у нашій команді Студентського парламенту ННІБХБ!

Для співправці пишіть нам у Інстаграм @ sp_nnibhb_chnu (https://www.instagram.com/sp_nnibhb_chnu/) або ж на електронну пошта СП ННІБХБ: sp_ibhb@chnu.edu.ua.

Приєднуйся! Не пропускай цікаву та важливу інформацію для твого навчання!