Новини

VIVAT ЕКОЛОГІЯ!

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 22.09.2021

14 вересня (день оприлюднення праці Ернста Геккеля, в якій вперше пояснюється термін «екологія») кафедра екології та біомоніторингу стала особливо ошатною та привабливою – зелені футболки, зелені повітряні кульки, зелена фотозона! У цей день студенти та викладачі святкують «День еколога», а також приймають до своєї когорти першокурсників. 

читати далі>>>


Рекомендації з підготовки проєктних пропозицій на конкурси програми Горизонт Європа

Опубліковано: NCP, 18.09.2021

 Наші колеги з ГО Агенція Європейських Інновацій підготували чудовий конспект з порадами щодо підготовки проектних заявок до програми Горизонт Європа. 

В рекомендаціях враховано основні питання та труднощі, які виникають перед українськими організаціями при підготовці проєктних заявок. Сподіваємось що і рекомендації допоможуть українським організаціями отримати кращі результати у конкурсах програми Горизонт Європа та інших програмах ЄС.

читати далі>>>


Стажування з природничих наук у Румунії

Опубліковано: Іщенко Ольга Олегівна, 16.09.2021

Bushyla

 

В липні 2021 року аспірантка кафедри молекулярної генетики та біотехнології  Крістіна Бушила взяла участь у роботі літньої школи Ясського університету імені А.І. Куза, Румунія. Тема стажування: “Природничі науки в боротьбі з виникаючими загрозами для здоров'я людини”.

   

 

читати далі>>>


В нашому інституті розгорнуто додаткові точки доступу мережі EDUROAM

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 15.09.2021

В корпусі нашого інституту розгорнуто додаткові точки доступу бездротової мережі EDUROAM, що дозволяє покрити цією мережею бездротового доступу до інтернету більшу частину корпусу.

Тепер кожен студент та викладач може використовувати цю мережу для доступу до інтернету як в нашому корпусі, так і в інших корпусах нашого університету і в багатьох навчальних закладах світу.

читати далі>>>


Програма дистанційного візиту експертної групи для проведення акредитаційної експертизи освітньої наукової програми «Агрономія» з 20.09.2021 р. по 22.09.2021 р.

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 13.09.2021

Для знайомства з програмою дистанційного візиту експертної групи для проведення акредитаційної експертизи освітньої наукової програми «Агрономія» (ID у ЄДЕБО 29690) за справою No 1380/АС-21 в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича (з використанням відеозв’язку програми Zoom) з 20.09.2021 р. по 22.09.2021 р., а також для усвідомлення призначення та статусу програми, загальних умов роботи експертної групи, часу зустрічей і їх учасників, перейдіть за посиланням >>>

читати далі>>>


Побутові відходи, алопеція, паводки…

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 04.09.2021

До дня Незалежності України філія UA Буковина підготувала спецпроект «Головне за 30: Буковина». Про екологічні проблеми Буковини, про зміни, які відбулися, що передувало цим змінам і що очікувати найближчими роками розповіла в інтерв’ю кореспонденту к.б.н., доцент кафедри екології та біомоніторингу Галина МОСКАЛИК. 

читати далі>>>


Пілотна зустріч у рамках ЕКОпроекту від посольства Фінляндії

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 02.09.2021

Науковці кафедри екології та біомоніторингу і благодійний фонд «Карітас Чернівці», згідно меморандуму про співпрацю, виконують завдання гранту від посольства Фінляндії «Збереження біорізноманіття: знати і діяти. Програма неформальної освіти для підлітків». 30.08.2021 відбулася пілотна зустріч із представниками Дитячих центрів Карітас міст Львівської, Волинської і Дніпропетровської областей, на базі яких відбуватиметься апробація розробленої програми. Модератор – керівник проекту, завідувач кафедри екології та біомоніторингу, проф., д.б.н. Марія ФЕДОРЯК.

читати далі>>>


Проф. Марію Федоряк включено до Реєстру міжнародних оцінювачів ARACIS

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 02.09.2021

Секретаріат ARACIS підтвердив включення проф. Марії Федоряк до Реєстру міжнародних оцінювачів ARACIS. Нині до реєстру включено 220 експертів у різних доменах (від літератури до медицини) із 43 країн. 

Вітаємо і бажаємо успішної участі у майбутніх зовнішніх оцінках, які проводитиме агентство!

читати далі>>>


Професор університету Грац Гілберт Ахамер у Чернівецькому національному університеті

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 29.08.2021

В рамках проекту академічних обмінів Erasmus+ до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича завітав доктор Гілберт Ахамер (Gilbert Ahamer), професор університету Грац (Австрія) та дослідник в Австрійській агенції з довкілля (Environment Agency Austria, Umweltbundesamt GmbH). Під час візиту до Чернівців доктор Ахамер зустрівся з керівництвом області в Чернівецькій обласній державній адміністрації, обговорив перспективи співпраці з ректором ЧНУ професором Романом Петришиним, начальником відділу міжнародних зв’язків Сергієм Луканюком та директором Інституту біології, хімії та біоресурсів Михайлом Марченком.

читати далі>>>


Список студентів, рекомендованих для заселення в гуртожиток

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 23.08.2021

До уваги студентів першого та п'ятого курсів повної форми навчання, а також студентів, що поступили на скорочену форму навчання.

У вкладеному файлі список студентів, рекомендованих для заселення в гуртожиток.

Переглянути списки >>>

Для поселення у гуртожиток студент зобов’язаний...

читати далі>>>