Оголошення

Поминальна панахида

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 17.05.2022

з приводу 40 днів смерті Степана Степановича Костишина відбудеться у суботу 21 травня об 11.00 у Храмі Трьох Святителів Чернівецького національного університету 

читати далі>>>


До уваги студентів та викладачів!

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 10.05.2022

У четвер, 12 травня о 15.00 запрошуємо на лекцію Нипорко Олексія Юрійовича - завідувача кафедри молекулярної біотехнології та біоінформатики Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
 
Тема: "Біоінформатика vs. Хемоінформатика (долаючи астму й бур'яни)".
 
Лекція відбудеться у змішаному форматі. Долучитись очно - аудиторія №102, дистанційно -  https://meet.google.com/uhz-fxxf-rif

читати далі>>>


Студентська наукова конференція 2022 . Програма засідання секції Хімія та Харчові технології

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 05.05.2022

Студентська наукова конференція 2022
Програма засідання секцій Хімія та Харчові технології
Agenda of Chemistry and Food Technology section
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: " style="animation-name:none !important;transition-property:none !important;font-family:inherit;font-weight:bold;color:var(--blue-link)">https://meet.google.com/yoo-isiw-rrn
День 1. 5 травня Четвер початок о 14:30.
1. Наталія Косило. Комп’ютерне прогнозування біологічної активності основ Шиффа з арилфурановим і піразольним фрагментами. Наукова керівниця –доц. Скрипська О.В.
2. Сергій Балінов. Синтез та прогнозування біологічної активності похідних 3-(4-ацетилфенілазо)-4-гідроксикумарину. Наукова керівниця – доц. Скрипська О. В.
3 Альона Мінтянська. Хімічна обробка поверхні монокристалу TlBr з використанням бромвмісних травильних розчинів. Науковий керівник – проф. Фочук П. М.
4. Софія Федорась. Автоматизований синтез наночастинок AgInS2 . Наукові керівники – доц. Халавка Ю.Б., проф. Лявинець О.С.
5. Юлія Шаповал. Вирощування кристалів твердих розчинів Cd 0.96 Mn 0.04 Te 0.98 Se 0.02 . Науковий керівник – доц. Копач О.В.
7. Ярослав Нечесний. Вирощування та властивості кристалів Cd(Mn,Se)Te.
Науковий керівник – проф. Фочук П.М.
8. Андрій Готинчан, Юрій Курек-Чорний. Розробка програмного
забезпечення для математичного моделювання синтезу квантових точок AgInS 2 /ZnS. Наукові керівники – проф. Фочук П. М., доц. Халавка Ю. Б.
 
День 2. 6 травня Пятниця. Початок о 13:30.
1. Spinei M. Physicochemical properties of pectin from grape pomace as affected by microwave extraction technique. Scientific supervisor – Prof. PhD. Eng. Mircea Oroian
2. Павло Гараджій. Технологія розроблення та виготовлення димових сумішей. Наукові керівники – доц. Халавка Ю. Б., доц. Копач О. В.
3. Леся Димидюк. Вивчення антирадикальної активності екстрактів листя чаю методом DPPH. Наукова керівниця – асист. Андрійчук Ю.М.
4. Довганюк А. Органолептична оцінка солодких речовин різних класів. Наукова керівниця – доц. Сачко А.В.
5. Захаровська О. Порівняльна характеристика драгле утворювальних компонентів при виробництві мармеладних цукерок. Наукова керівниця –асист. Сема О.В.
6. Каролiна Русу. Роль демонстрацiйного експерименту у формуваннi і розвитку понять про хімічні реакції в курсі хімії середньої школи. Наукова керівниця – доц. Іваніцька В.Г.
7. Бідяк М. Вплив какао та керобу на реологічні властивості харчових напівфабрикатів. Науковий керівник – доц. Борук С.Д.
8. Куліш Г. Вплив моно- та дисахаридів на реологічні характеристики харчових дисперсних систем. Науковий керівник – доц. Борук С.Д.
9. Петращук К. Застосування порошку кореня цикорію при випіканні мафінів. Наукова керівниця – асист. Сема О.В.

читати далі>>>


Студентська наукова конференція ЧНУ 2022

Опубліковано: Іщенко Ольга Олегівна, 02.05.2022

05 травня на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології проводитиметься студентська наукова конференція. Усі учасники конференції виступатимуть онлайн по підсекціям: "Підсекція структурно-функціональна організація та еволюція геному" (Керівник – проф. Роман Волков) початок роботи о 15:00; "Підсекція молекулярно-генетичні та біохімічні механізми абіотичного стресу" (Керівник - проф. Ірина Панчук) початок роботи о 15:00.

Ласкаво просимо! 

читати далі>>>


Відкрита лекція з курсу "Харчова хімія"

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 02.05.2022

В понеділок 9.05.22 р. на 2 парі відбудеться відкрита лекція асистента кафедри хімічного аналізу, експертизи та безпеки харчової продукції, к.х.х. Дійчука В.В. з дисципліни "Харчова хімія" на тему "Роль мінеральних речовин у харчових технологіях" за посиланням meet.google.com/osp-trao-qpa

читати далі>>>


Наукова конференція

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 29.04.2022

4 травня 2022 року о 13.30 на кафедрі біохімії та біотехнології відбудеться щорічна студентська наукова конференція. Конференція буде проводитися на платформі Google Meet у режимі online. Наукові результати представлятимуть студенти 4 і 5 курсів.

читати далі>>>


Щорічна студентська конференція

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 27.04.2022

5 травня 2022 року о 11.10 год на кафедрі землевпорядкування та кадастру відбудеться щорічна наукова конференція, яка буде проведена в режимі online на платформі Google Meet. Посилання: https://meet.google.com/nqu-czpa-sxa

читати далі>>>


29 квітня 2022 р. (в п'ятницю) о 9:50 год

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 25.04.2022

для студентів I - ІІІ курсів та викладачів Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів та географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться онлайн-зустріч із національною координаторкою європейських проектів, директоркою з міжнародного співробітництва та розвитку Наукового парку "Наука і безпека", кандидаткою юридичних наук, доценткою Оксаною Цукан.

Тема зустрічі: "Європейські можливості для академічної мобільності". Мета проведення заходу - ознайомлення здобувачів ЧНУ з перевагами інтернаціоналізації освітнього процесу та прикладами академічної мобільності в Україні.

На зустріч запрошуються також всі бажаючі студенти та викладачі.

Зустріч відбудеться на платформі Google-Meet за посиланням:

https://meet.google.com/idh-shgc-maa?pli=1&authuser=1

читати далі>>>


Обговорення проекту змін до ОПП ''Біохімія та лабораторна діагностика''

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 19.04.2022

До уваги викладачів, студентів і роботодавців! Пропонується до обговорення проект змін до ОПП «Біохімія та лабораторна діагностика» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 091 – біологія.

читати далі>>>


Обговорення змін до освітних програм спеціальності 102 Хімія - 2022 року

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 06.04.2022

Шановні колеги, роботодавці та студенти! 

Запрошуємо вас до обговорення змін до освітніх програм: 

"Хімія" - спеціальність 102 "Хімія" - перший рівень 

"Хімія" - спеціальність 102 "Хімія" - другий рівень 

Таблиця змін доступна за ПОСИЛАННЯМ:


Пропозиції просимо надсилати на електронну пошту y.khalavka@chnu.edu.ua

читати далі>>>


Ботанічний сад розпочинає екскурсійний сезон 2022 року з 5 квітня

Опубліковано: Деревенко Тетяна Олександрівна, 01.04.2022

До уваги відвідувачів!

На період воєнного стану проводяться лише організовані екскурсії за попереднім записом.

Екскурсійні дні: вівторок, середа, четвер. Екскурсійні групи формуються на 10:00;11:00;12:00 (для соціально незахищених осіб);14:00 і 15:00 години. Вартість екскурсії для дорослих-35грн (екскурсійна група до 5 осіб) /40грн (екскурсійна група до 15 осіб), для дітей та студентів–20грн з особи. Максимальний розмір екскурсійної групи – 15 осіб разом з дітьми. В оранжереї екскурсії не проводяться.

На території Саду БОМБОСХОВИЩА НЕМА, під час повітряної тривоги екскурсія припиняється. Найближче бомбосховище розташоване на вул.Садова,3А вхід з двору.

Телефон для запису на екскурсії:(0372)509-491. 
Вхід на територію Саду з собаками заборонений.

 

читати далі>>>


Ботанічний сад розпочинає реалізацію посадкового матеріалу в 2022 році з 29 березня

Опубліковано: Деревенко Тетяна Олександрівна, 28.03.2022

Реалізація посадкового матеріалу в 2022 році відбуватиметься за попереднім записом в індивідуальному порядку та з дотриманням усіх протиепідемічних пересторог та особливостей воєнного стану. Під час повітряної тривоги торгівля припиняється і покупці мають вийти з Саду. Асортимент та ціни на рослини представлені на сайті в розділі "Цінник". Оранжерейні рослини реалізуємо цілий рік, деревні рослини продаватимемо з відкритого  грунту з 29 березня (з грядок у робочий час за сприятливої ​​погоди). Трав'яні рослини реалізуємо з розсадника "Жучка". Телефон Ботанічного саду: (0372) 509-491; e-mail: botsad@chnu.edu.ua телефон біобази "Жучка" (0372) 54-63-48. Секретаря нема, телефонувати краще з 10:00 до 16:00.

читати далі>>>


Веб-сторінки студентського самоврядування

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 19.02.2022

До уваги студентів першого та інших курсів, всіх зацікавлених осіб: інформацію про студентське самоврядування в Навчально-науковому інституті біології, хімії та біоресурсів можна знайти за цими посиланнями: студпрофбюро, студентський парламент, студентська рада. В Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича - студентський парламент, студентська профспілкова організація

читати далі>>>


Відкрита зустріч з експертами з акредитації ОП "Хімія"

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 06.01.2022

10 по 11 січня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбудеться акредитаційна експертиза у віддаленому (дистанційному) режимі освітньої програми «Хімія» за спеціальністю 102 «Хімія» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти на платформі Join Zoom Meeting. Відкрита зустріч з експертами: ID 29688 Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, ОП «Хімія» Час: 11 січня 2022, 12:30 Підключитись до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/73721856151?pwd=bEVmcGpEZGNHaTYwRmhGUUlFME90UT09 Ідентифікатор конференції: 737 2185 6151 Пароль: 2022

читати далі>>>


Відкрита зустріч за ОП «Біологія»

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 20.12.2021

Відкрита зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за освітньо-професійною програмою ID 26906 «Біологія» відбудеться 22 грудня 2021р. о 16.50 - 17.20.
 

читати далі>>>