Оголошення

Ботанічний сад розпочинає реалізацію посадкового матеріалу в 2023 році з 22 березня

Опубліковано: Деревенко Тетяна Олександрівна, 20.03.2023

Реалізація посадкового матеріалу в 2023 році відбуватиметься за попереднім записом в індивідуальному порядку та з дотриманням усіх протиепідемічних пересторог та особливостей воєнного стану. Під час повітряної тривоги торгівля припиняється і покупці мають вийти з Саду. Асортимент та ціни на рослини представлені на сайті в розділі "Цінник". 

читати далі>>>


Запрошуємо на зустріч зі стейкхолдерами майбутніх агрономів

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 15.03.2023

У пятницю, 17 березня 2023 року о 12.00 год на кафедрі геоматики, землеустрою та агроменеджменту відбудеться робоча зустріч керівників Філії «Перспектив» ПрАТ«Зернопродукт МХП» (директор Бота І.В.) зі студентами, які навчаються за ОП «Технології виробництва та агроменеджмент». 

читати далі>>>


Лекція д.б.н., професора Великого М. М.

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 14.03.2023

15 березня 2023 року гостьовий лектор д.б.н., професор, завідувач відділу біохімії вітамінів та коензимів Інституту біохімії імені О. В. Палладіна НАН України Великий М. М. прочитає лекцію “Біохімія крові” для студентів магістратури за спеціальністю 091 Біологія, ОП Біохімія та лабораторна діагностика.

читати далі>>>


Підтримаємо наших у фіналі!

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 06.03.2023

9.03.2023 року у Шевченківській залі відбудеться фінал "Конкурсу читців" на краще читання української поезії, присвяченому 209-річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

 

читати далі>>>


Збори трудового колективу ННІБХБ

Опубліковано: Адміністратор ХіЕХП, 17.02.2023

20 лютого 2023 року о 14 год відбудуться збори трудового колективу Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів щодо обрання за конкурсом кандидатури на посаду завідувача кафедри хімії та експертизи харчової продукції. Члени трудового колективу можуть долучитися до зустрічі за посиланням meet.google.com/pnp-nehj-sxv

читати далі>>>


Конкурс читців поезії!

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 16.02.2023

Шановні студенти! 2 березня відбудеться Конкурс читців поезії до річниці дня народження  Т.Г Шевченка. Прохання подати заявки про участь не пізніше 28 лютого. 

читати далі>>>


Обговорення ОПП "Екологія" та ОПП "Екологія та агроекопослуги"

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 30.01.2023

1 лютого о 13:00 на кафедрі екології та біомоніторингу відбудеться обговорення зі стейкхолдерами ОПП "Екологія" та ОПП "Екологія та агроекопослуги". Зустріч відбудеться у змішаному режимі: 84 ауд. (ІІІ корпус ЧНУ) та онлайн (meet.google.com/amc-nosu-tzq)


.

читати далі>>>


Тренінг "Підготовка проєктів" - "Proposal Preparation (ILCA)

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 10.12.2022

У рамках реалізації міжнародного проєкту ILCA (Innovation Laboratories for Climate Actions) відбудеться тренінг " "Підготовка проєктів" - "Proposal Preparation" який проведе представник Національного контактного пунтку програми Горизонт Європа Юрій Халавка. Учасники дізнаються про основи написання грантових заявок, зможуть задати практичні запитання та виконати практичні вправи щодо підготовки проєктної заявки.

Заняття відбудеться 

Вівторок, 13 грудня · 15:00 – 16:30

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet 

Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/phd-evej-kqz  

Запрошуються викладачі та науковці всіх напрямків. Після прослуховування курсу можливе одержання окремого сертифікату.

читати далі>>>


ЗСУ потрібна наша допомога!

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 06.12.2022

Шановні студенти!  10 грудня 2022, субота, на 11:00 , в ліцеї №19( ЗОШ 24), проходитиме навчання з плетіння кікімор. Потрібна допомога! Чекаємо! Приходьте до 16:00

Поширюйте, будь ласка. Хлопцям потрібна наша допомога!

Разом до Перемоги!!!

читати далі>>>


Святий Миколай поспішає на допомогу

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 28.11.2022

До уваги старост та активу груп. Вже стало доброю традицією робити добро на свята всім тим діткам та дорослим, хто не знає родинного тепла, материнської опіки та батьківської підтримки. Ці люди дуже потребують нашої щоденної уваги та допомоги. То ж є прохання організувати збір смаколиків до 15 грудня. Все зібране вашими групами буде перевезено до дитячих будинків та будинків інвалідів до 19 грудня

Бережіть себе та своїх рідних і цінуйте їх  турботу про Вас!

читати далі>>>


Міжнародна конференція "Збереження біорізноманіття: знати і діяти"

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 23.11.2022

25 листопада 2022 р. на кафедрі екології та біомоніторингу відбудеться Міжнародна підсумкова конференція присвячена обговоренню програми неформальної екологічної освіти для підлітків, розробленої фахівцями кафедри екології та біомоніторингу ЧНУ у рамках Екопроекту від посольства Фінляндії в Україні «Збереження біорізноманіття: знати і діяти».

читати далі>>>


Запрошуємо на лекцію «Наукове забезпечення інновацій в контексті зеленої модернізації сільського господарства держави»

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 18.11.2022

У рамках реалізації міжнародного проєкту ILCA (Innovation Laboratories for Climate Actions) відбудеться лекція на тему «Наукове забезпечення інновацій в контексті зеленої модернізації сільського господарства держави».

читати далі>>>


Проєкт ОП "ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ"

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 19.10.2022

До уваги студентів, випускників, викладачів, роботодавців та працівників харчової та переробної галузі. Пропонуємо до обговорення проєкт освітньо-професійної програми "Якість та безпека харчової продукції" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 181 "Харчові технології".

 

 

читати далі>>>


7 жовтня 2022 р. о 13 год. у приміщенні бібліотеки ЧНУ

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 04.10.2022

відбудеться науково-практичний семінар 'Сучасні тенденції у галузі СЕО і ОВД'. Спікер - Чобан Сергій Ярославович, директор колективної науково-виробничої комерційної фірми НЬЮ КОМЕКО.

читати далі>>>


Тренувальні тести

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 01.07.2022

Для абітурієнтів (вступників) на другий (магістерський) рівень вищої освіти створено сторінку з тренувальними тестами на платформі Moodle. Тренувальні тести для всіх спеціальностей Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів. Посилання на тест: https://moodle.chnu.edu.ua/course/view.php?id=4911 кодове слово: vstup22 (Заходити в систему Moodle тільки з поштами/логінами ЧНУ). З виникненням проблем/запитань звертайтесь на пошту i.kazimir@chnu.edu.ua Успіхів всім! Слава Україні!

читати далі>>>