Новини

Рекомендації з підготовки проєктних пропозицій на конкурси програми Горизонт Європа

Опубліковано: NCP, 18.09.2021

 Наші колеги з ГО Агенція Європейських Інновацій підготували чудовий конспект з порадами щодо підготовки проектних заявок до програми Горизонт Європа. 

В рекомендаціях враховано основні питання та труднощі, які виникають перед українськими організаціями при підготовці проєктних заявок. Сподіваємось що і рекомендації допоможуть українським організаціями отримати кращі результати у конкурсах програми Горизонт Європа та інших програмах ЄС.

читати далі>>>


Нова платформа Open Research Europe (ORE) розпочала свою роботу

Опубліковано: NCP, 26.12.2020

Платформа Open Research Europe (ORE) змінює домен публікацій досліджень, надаючи безкоштовний відкритий доступ та послуги експертної оцінки для досліджень, що фінансуються ЄС.

ORE - це нова, безкоштовна, відкрита платформа, де публікуються статті, розділені на шість галузей: природничі науки, інженерія і технології, медицина, сільськогосподарські науки, суспільні науки, гуманітарні науки та мистецтво. Для кожної з шести категорій існують різні типи публікацій, починаючи від дослідницьких статей, закінчуючи короткими звітами, есе, методиками тощо.

читати далі>>>


ЄС оголошує розподіл бюджету для програми Горизонт Європа після 14-годинних переговорів

Опубліковано: NCP, 20.12.2020

Остаточний погоджений бюджет Horizon Europe складає 95,5 млрд євро, що включає 4 млрд євро, отримані в рамках угоди з державами-членами, та 5 млрд євро з нового COVID фонду ЄС.

Остаточний розподіл бюджету Горизонт Європа

Навчальні стипендії Марії Склодовської-Кюрі отримали додаткові 314 млн євро, а резерв для будівництва нових дослідницьких інфраструктур збільшився на 257 млн євро. На окремій зустрічі чиновники також домовились про розширення популярної студентської програми Еразмус+, що дозволить розширити доступ багатьом студентам різного віку.

читати далі>>>


Європейська рада з питань інновацій інвестує 191 мільйон євро в 58 новаторських технологій

Опубліковано: NCP, 23.11.2020

Під час останнього відбору від Європейської ради з питань інновацій (EIC) Pathfinder Open, що фінансується в рамках програми Горизонт 2020, було обрано 58 нових високоефективних технологій.

читати далі>>>


ANGIE: Нова нанотехнологія для терапевтичних цілей

Опубліковано: NCP, 21.11.2020

ANGIE створить інноваційну екосистему навколо технології цілеспрямованого локального надходження ліків на основі магнітно керованих бездротових нанопристроїв, здатних орієнтуватися в судинній системі тіла для доставки ліків туди, куди не може потрапити жоден інший інструмент.


читати далі>>>


Проєкт 112CO2 допоможе зменшити викиди CO2

Опубліковано: NCP, 12.11.2020

Новий проект за підтримки програми EIC Pathfinder (FET Proactive), досліджує інноваційні методи розкладу метану для доступного виробництва вільного від вуглекислого газу водню.читати далі>>>


«ГОРИЗОНТ 2020» В УКРАЇНІ: 203 ГРАНТОВИХ УГОДИ НА СУМУ ПОНАД 38 МЛН ЄВРО

Опубліковано: NCP, 03.11.2020

203 грантових угоди на суму 38 млн 358 тис євро підписали учасники Програми «Горизонт 2020» в Україні. Проєкти реалізовують 153 українських суб’єкти наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, починаючи з 2014 року і дотепер. 


читати далі>>>


TRUST-AI покращує надійність штучного інтелекту

Опубліковано: NCP, 29.10.2020

Новий проект Pathfinder (FET Proactive) працює над прозорим, надійним та точним смарт інструментом для штучного інтелекту, що використовується в широкому діапазоні галузей. 

Проект TRUST-AI розробляє надійну та спільну платформу, яка буде унікальною завдяки залученню людського інтелекту до процесу відкриття. Цей підхід дозволить отримати більш ефективні, зрозумілі та узагальнені рішення. 

Читати повний текст

читати далі>>>


Перехід EIC до інноваційної діяльності: Розпочались перші проєкти

Опубліковано: NCP, 23.10.2020


Менш ніж рік тому, у листопаді 2019 року, перший конкурс EIC «Перехід до інноваційної діяльності» закрив подання заявок, і зараз перший із вибраних проєктів прямує до справжніх технологічних та суспільних інновацій.

EIC Перехід до інноваційної діяльності - це нова програма фінансування за схемою «Горизонт 2020». Його мета - перетворення перспективних результатів проєктів, що фінансуються EIC Pathfinder / FET (FET Open або FET-Proactive), в надійну основу для підприємництва, створення бізнесу, інвестицій і економічних та соціальних доходів.

Читати далі

читати далі>>>


Міжнародний захід Horizon 2020 Green Deal Call - реєстрація відкрита

Опубліковано: NCP, 16.10.2020

Рада з наукових та технологічних досліджень Туреччини (TÜBİTAK) організовує Міжнародний захід Green Deal Call 23 жовтня 2020 року онлайн.

Захід надасть можливість отримати найсвіжішу інформацію щодо Зеленого Курсу Горизонту 2020, яка буде надана представниками Європейської комісії та представниками мереж, з метою встановити нові партнерські стосунки та розвинути мережу співпраці.

читати далі>>>