No category

Медіа про нас

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 29.12.2017

Шпальта «Треба бути мрійником, мати цікаві ідеї, вміти їх генерувати». Інтерв’ю з науковцем Юрієм Халавкою

 


Інформаційне агенство ACC: Студенти кафедри екології та біомоніторингу ЧНУ навчаються в сучасній тренінглабораторії за 17 тисяч євро, придбаної за кошти проекту ЕкоБРУ

 

 

Молодий буковинець (Опубліковано 12.10.2017)

У Чернівцях студенти показали, як можна перевірити свіжість та склад продуктів (ФОТО)

У Чернівцях студенти продемонстрували, як у домашніх умовах можна перевірити свіжість та склад продуктів.

Студентка Марія Лисяк показала декілька простих дослідів, які можна провести вдома, щоб перевірити склад харчових продуктів з магазину. 

У Чернівцях студенти-хіміки провели благодійний ярмарок харчових продуктів

У Чернівцях студенти спеціальності "Харчові технології" провели благодійний ярмарок, під час якого збирали кошти на потреби хворої дитини.

Захід провели у рамках відзначення професійного свята працівників харчової промисловості, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю жовтня...


 

Чернівецький Промінь

 

Телекомпанія ТВА


 

Молодий буковинець (Опубліковано 2-03-2016, 19:13)

 

Минулої неділі в Народному домі Чернівців відбулися загальні збори громадської організації “Асоціація виробників продукції бджільництва “Буковинський бджоляр”, що з минулого року входить до Спілки пасічників України. 

Про перспективи розвитку бджільництва краю поділилися науковці Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ імені Ю. Федьковича поділилися Володимир Череватов і Людмила Язловицька. 

Читати далi >>>

 


Інформаційне Агентство АСС


Чернівецький Промінь (Опубліковано 1 жовт. 2015 р.)

У місті триває серія заходів, присвячених 140-річчю Чернівецького національного університету. Так, для наукового цвіту Буковини та Румунії презентували книгу Марії Федоряк «Наукова спадщина Александру Рошки» про дослідження павуків, яка унаслідувала та вдосконалила його доробок.
 


5 канал (Опубліковано 26 лют. 2015 р.)

Все своє ношу із собою. Бронежилет, каремат, гамак та ноші - 4 в одному. Універсальний обладунок розробив та змайстрував викладач Чернівецького університету. Зараз науковець шукає можливості поставити виріб на серійне виробництво. Переконаний ноу-хау здатне значно полегшити життя українським бійцям на східному фронті.