Новини

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ БІОХІМІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ – ПРИЗЕР КОНФЕРЕНЦІЇ-КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 22.06.2022

 Магістрант кафедри біохімії та біотехнології навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів Бойчук Андріана стала призером конференції-конкурсу молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії і біотехнології - 2022», що відбулася 31 травня в Інституті біохімії імені О.В. Палладіна НАН України (м. Київ).

читати далі>>>


ЛЕКЦІЯ З БІОІНФОРМАТИКИ ТА ХЕМОІНФОРМАТИКИ

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 26.05.2022

Завідувач кафедри молекулярної біотехнології та біоінформатики Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка к.б.н., доцент Нипорко Олексій Юрійович, який наразі перебуває у Чернівцях, провів для студентів і викладачів ННІ біології, хімії та біоресурсів лекцію на тему: "Біоінформатика vs. Хемоінформатика".  Лекція відбулася у змішаному форматі та викликала широку зацікавленість як у майбутніх біологів, біотехнологів, хіміків, харчових технологів, так і викладачів інституту.

читати далі>>>


Екскурсія до лабораторії «Synevo»

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 23.05.2022

    20 травня 2022 року в рамках профорієнтаційної роботи куратори академічних груп кафедри біохімії та біотехнології к.б.н., доцент Волощук О.М. та к.б.н., асистент Николайчук І.М. зі студентами 2 та 3 курсу спеціальності 091 Біологія відвідали біохімічну та імунологічну лабораторії європейської мережі лабораторій «Synevo», що є частиною шведського холдингу «Medicover». 

читати далі>>>


СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ НА КАФЕДРІ БІОХІМІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ 2022

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 10.05.2022

 4 травня 2022 року на кафедрі біохімії та біотехнології в online режимі відбулося секційне засідання щорічної весняної студентської наукової конференції.
Цьогоріч студентська конференція відзначилася високою активністю студентів, зацікавленістю науковою проблематикою кафедри.

читати далі>>>


Обговорення змін до ОПП «Біохімія та лабораторна діагностика»

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 20.04.2022

 

20 квітня 2022 р. на кафедрі біохімії та біотехнології відбулося обговорення можливих змін до ОПП «Біохімія та лабораторна діагностика» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 091 – біологія із залученням стейкхолдерів.

 

 

читати далі>>>


Наукові пікніки

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 12.04.2022

       Використання едьютейнмент-технологій під час відкритих науково-пізнавальних популяризаційних заходів проводяться з метою зацікавлення молоді наукою, профорієнтації випускників шкіл, підняття професійного іміджу науковця та ознайомлення широкого загалу із досягненнями науки в цілому та біології зокрема.

      Тому кафедра біохімії та біотехнології активно долучилася до проведення наукового пікніку для дітей тимчасово переміщених осіб, який відбувся 9 квітня за ініціативи Ради молодих вчених нашого університету.

  

читати далі>>>


Студенти-біотехнологи серед переможців «Хакатон Farmak Science Start 2.0»

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 30.11.2021

Студенти 4 курсу спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» - Бойко Кирило, Шалер Ірина, Голіней Наталя – 10-11 листопада 2021 взяли участь у другому «Хакатон Farmak Science Start 2.0». Кирило Бойко став переможцем у складі збірної міжуніверситетської команди.

Цьогоріч захід відбувся на міжнародному рівні, до нього долучилися учасники з Німеччини та Польщі. З-поміж більш ніж 300 заявок на участь, було відібрано 32 студенти та сформовано 4 міжуніверситетські команди.

читати далі>>>


Зустріч стейкхолдерів

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 19.11.2021

18 листопада 2021 року відбулась он-лайн зустріч представників одного з провідних в Україні виробників пробіотичних та ферментних препаратів – компанії Enzime-Biotech зі студентами та викладачами навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів. Завдяки грамотно спланованій стратегії розвитку дана компанія нарощує темпи виробництва, а тому потребує  збільшення штату висококваліфікованих працівників у сфері біотехнології, мікробіології та біохімії. 

читати далі>>>


Студентка кафедри біохімії та біотехнології – призер конкурсу-конференції наукових робіт

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 12.05.2021

Магістрантка кафедри біохімії та біотехнології Інституту біології, хімії та біоресурсів Урсатий Марія стала призером конкурсу на кращу усну доповідь секції «Біохімія» ХVІІ Міжнародної наукової конференції «Молодь і поступ біології», що відбулася 19-20 квітня у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Студентка нагороджена дипломом ІІ ступеня за роботу «Співвідношення редокс-форм убіхінону в мітохондріях нирок щурів за умов різної забезпеченості раціону нутрієнтами» (науковий керівник – к.б.н., доцент кафедри біохімії та біотехнології Волощук О.М.).

читати далі>>>


Студентська наукова конференція на кафедрі біохімії та біотехнології

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 22.04.2021

      21 квітня 2021 року на кафедрі біохімії та біотехнології відбулося он-лайн засідання студентської наукової конференції на платформі Google Meet.  Конференція проходила на двох підсекціях – «біохімія» (керівник Галина КОПИЛЬЧУК, секретар Марія УРСАТИЙ) та «біотехнологія» (керівник Олексій ХУДИЙ, секретар Оксана КАРУЧЕРУ).

читати далі>>>