Інтерактивна зустріч “Вакцинація рятує життя”

Опубліковано: Стус Юля Валеріївна, 29.04.2024

29 квітня 2024 року для студентів ОП біологія та біохімія, ОП Біохімія та лабораторна діагностика, ОП Біотехнології та біоінженерія на кафедрі біохімії та біотехнології відбулася інтерактивна зустріч з питань вакцинації.
Ольга Прижбило, завідувач відділу промоції здорового способу життя ДУ “Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”, розповіла про способи профілактики найпоширеніших інфекційних захворювань, шляхи їх поширення та можливі наслідки. Студенти дізналися про календар щеплень та які щеплення рекомендовані дорослим, а також про найпоширеніші міфи щодо щеплень. Особливий інтерес у студентів викликали питання щодо наслідків відмови від вакцинації та особливостей вакцинації у людей з вродженими або набутими імунодефіцитами.
Дякуємо фахівцям ДУ “Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” за цікаву розповідь та відповіді на запитання!