Захист дисертації Борщовецької В. Л.

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 12.01.2021

26 січня 2021 року о 12:00 (в онлайн режимі) на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 76.051.001 відбудеться захист дисертації Борщовецької Віри Леонідівни "Вплив різної забезпеченості ретиноїдами на процеси функціонування бісфенол А-детоксикуючих ензимів" на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 09 Біологія за спеціальністю 091 Біологія.

Науковий керівник:

доктор біологічних наук, професор Марченко Михайло Маркович, директор інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Офіційні опоненти:

- доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НАН, завідувач відділу молекулярної біології Інституту біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, Мінченко Олександр Григорович;

- доктор біологічних наук, професор, професор кафедри хімії та методики її навчання, хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Столяр Оксана Борисівна.

Посилання на онлайн-зустріч