Участь у заходах проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я»

Опубліковано: Стус Юля Валеріївна, 22.04.2024

22 квітня 2024 року студенти 5 курсу ОП Біохімія та лабораторна діагностика та 3 курсу ОП Біологія та біохімія взяли участь у заходах проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». Студенти мали змогу дізнатися, як виявляти та реагувати на загрози громадському здоров’ю, особливо у час війни; як захистити своє здоров’я; де можна отримати послуги з охорони психічного здоров’я для населення, що зазнало впливу війни.
Фахівці Чернівецького обласного центру контролю та профілактики хвороб розповіли про важливість санітарної обробки рук і на практиці показали, як правильно це робити. Студенти та викладачі кафедри практичної психології ЧНУ провели тести на здатність протистояти важким життєвим ситуаціям, а також показали практичні вправи, які дозволяють подолати страх чи панічну атаку.
Участь у заході дозволила студентам не тільки підвищити свою обізнаність щодо питань громадського здоров’я, але і розширила доступ до послуг у сфері психічного здоров’я.