СПІВПРАЦЯ З НПП «ДНІСТРОВСЬКИЙ КАНЬЙОН» В КОНТЕКСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ БІОТЕХНОЛОГІЙ ВІДТВОРЕННЯ БІОРЕСУРСІВ

Опубліковано: Стус Юля Валеріївна, 23.04.2024

Збереження та штучне відтворення біоресурсів лежить в основі раціонального природокористування. Розробка та впровадження нових біотехнологій відновлення біорізноманіття потребують підготовки висококваліфікованих фахівців, що володіють навичками штучного відтворення представників різних таксономічних груп для подальшої реінтродукції в природу. Ряд освітніх компонентів ОПП «Біотехнології та біоінженерія» покликані надати майбутнім випускникам таких компетентностей, що дозволить забезпечити потреби ринку праці в регіональному контексті.
Студенти, аспіранти та викладачі кафедри біохімії та біотехнології на чолі з д.б.н., професором, Заслуженим діячем науки і техніки України Михайлом Марченком взяли участь у засіданні науково-технічної ради Національного природного парку «Дністровський каньйон». Засідання було присвячене внесенню змін до «Наукового обґрунтування функціонального зонування території, що пропонується до включення до складу НПП «Дністровський каньйон» для розширення та оптимізації структури його території». В основу таких змін лягли багаторічні спільні дослідження науковців ННІБХБ та НПП «Дністровський каньйон», що регламентується договором про співпрацю між нашими установами.