Екскурсія у лабораторію “Сінево”

Опубліковано: Стус Юля Валеріївна, 03.05.2024

2 травня 2024 року здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП Біохімія та лабораторна діагностика відвідали медичну лабораторію “Сінево”, лідера на ринку лабораторних послуг.
 Студенти на практиці дізналися правила зберігання, маркування та реєстрації біоматеріалу, ознайомилися з критеріями відмови від прийому біологічного матеріалу для аналізу, принципами внутрішнього та зовнішнього контролю якості. Окрім того, студенти подивлися відеоматеріали та поглибили свої теоретичні знання щодо принципів методів протокової цитофлюориметрії та хемілюмінісценції. Така зустріч дозволила студентам систематизувати та закріпити фахові теоретичні та практичні знання і навички, що надалі буде необхідним для роботи у реальних ринкових і виробничих умовах.
 Щиро вдячні Богдан Алєксєєв та колективу лабораторії “Сінево” за гостинність та професіоналізм!