Новини

Візит директора Інституту біохімії імені О.В. Палладіна НАН України

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 05.09.2022

 28 серпня Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича відвідав директор Інституту біохімії імені О.В.Палладіна Національної академії наук України, академік-секретар Відділення біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України, академік НАН України, академік Національної академії медичних наук України Сергій Комісаренко.

 

читати далі>>>


ЗАКОРДОННЕ СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ БІОХІМІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 23.07.2022

 

З 3.06.2022 по 15.07.2022 року к.б.н., асистент кафедри біохімії та біотехнології Чебан Лариса Миколаївна пройшла наукове стажування в Університеті Стефана чел Маре (м. Сучава, Румунія) на тему «Сучасні біохімічні, мікробіологічні та інструментальні методи аналізу харчової сировини та продукції».

 

 

читати далі>>>


Розширюємо професійні горизонти: зустріч із ембріологом київської клініки лікування безпліддя «Інститут репродуктивної медицини» («Клініка Дахно»)

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 07.07.2022

 В рамках практики, що цьогоріч відбувалася у змішаній формі, студенти-третьокурсники спеціальностей 091 «Біологія» та 162 «Біотехнології та біоінженерія» мали не лише можливість відвідати спеціалізовані лабораторії, що функціонують на підприємствах харчової галузі та у медичних закладах нашого міста, а й ознайомитися з роботою Інституту репродуктивної медицини (м. Київ).

читати далі>>>


СТУДЕНТКА КАФЕДРИ БІОХІМІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ – ПРИЗЕР КОНФЕРЕНЦІЇ-КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 22.06.2022

 Магістрант кафедри біохімії та біотехнології навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів Бойчук Андріана стала призером конференції-конкурсу молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії і біотехнології - 2022», що відбулася 31 травня в Інституті біохімії імені О.В. Палладіна НАН України (м. Київ).

читати далі>>>


ЛЕКЦІЯ З БІОІНФОРМАТИКИ ТА ХЕМОІНФОРМАТИКИ

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 26.05.2022

Завідувач кафедри молекулярної біотехнології та біоінформатики Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка к.б.н., доцент Нипорко Олексій Юрійович, який наразі перебуває у Чернівцях, провів для студентів і викладачів ННІ біології, хімії та біоресурсів лекцію на тему: "Біоінформатика vs. Хемоінформатика".  Лекція відбулася у змішаному форматі та викликала широку зацікавленість як у майбутніх біологів, біотехнологів, хіміків, харчових технологів, так і викладачів інституту.

читати далі>>>


Екскурсія до лабораторії «Synevo»

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 23.05.2022

    20 травня 2022 року в рамках профорієнтаційної роботи куратори академічних груп кафедри біохімії та біотехнології к.б.н., доцент Волощук О.М. та к.б.н., асистент Николайчук І.М. зі студентами 2 та 3 курсу спеціальності 091 Біологія відвідали біохімічну та імунологічну лабораторії європейської мережі лабораторій «Synevo», що є частиною шведського холдингу «Medicover». 

читати далі>>>


СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ НА КАФЕДРІ БІОХІМІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ 2022

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 10.05.2022

 4 травня 2022 року на кафедрі біохімії та біотехнології в online режимі відбулося секційне засідання щорічної весняної студентської наукової конференції.
Цьогоріч студентська конференція відзначилася високою активністю студентів, зацікавленістю науковою проблематикою кафедри.

читати далі>>>


Обговорення змін до ОПП «Біохімія та лабораторна діагностика»

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 20.04.2022

 

20 квітня 2022 р. на кафедрі біохімії та біотехнології відбулося обговорення можливих змін до ОПП «Біохімія та лабораторна діагностика» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 091 – біологія із залученням стейкхолдерів.

 

 

читати далі>>>


Наукові пікніки

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 12.04.2022

       Використання едьютейнмент-технологій під час відкритих науково-пізнавальних популяризаційних заходів проводяться з метою зацікавлення молоді наукою, профорієнтації випускників шкіл, підняття професійного іміджу науковця та ознайомлення широкого загалу із досягненнями науки в цілому та біології зокрема.

      Тому кафедра біохімії та біотехнології активно долучилася до проведення наукового пікніку для дітей тимчасово переміщених осіб, який відбувся 9 квітня за ініціативи Ради молодих вчених нашого університету.

  

читати далі>>>


Студенти-біотехнологи серед переможців «Хакатон Farmak Science Start 2.0»

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 30.11.2021

Студенти 4 курсу спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» - Бойко Кирило, Шалер Ірина, Голіней Наталя – 10-11 листопада 2021 взяли участь у другому «Хакатон Farmak Science Start 2.0». Кирило Бойко став переможцем у складі збірної міжуніверситетської команди.

Цьогоріч захід відбувся на міжнародному рівні, до нього долучилися учасники з Німеччини та Польщі. З-поміж більш ніж 300 заявок на участь, було відібрано 32 студенти та сформовано 4 міжуніверситетські команди.

читати далі>>>