ЗАКОРДОННЕ СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ БІОХІМІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 23.07.2022

З 3.06.2022 по 15.07.2022 року к.б.н., асистент кафедри біохімії та біотехнології Чебан Лариса Миколаївна пройшла наукове стажування в Університеті Стефана чел Маре (м. Сучава, Румунія) на тему «Сучасні біохімічні, мікробіологічні та інструментальні методи аналізу харчової сировини та продукції».

Впродовж стажування основна увага приділялася засвоєнню новітніх методів обробки та оцінки природної сировини для отримання біотехнологічної та харчової продукції та  способів запобігання мікробної контамінації готової продукції. Цікавим також було навчитися монтувати установку для отримання біодизелю із рослинної та мікробної сировини.

Стажування відбулося за рахунок приймаючої сторони в рамках угоди про співробітництво між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Університетом Стефана чел Маре м. Сучава.