ЛЕКЦІЯ З БІОІНФОРМАТИКИ ТА ХЕМОІНФОРМАТИКИ

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 26.05.2022

Завідувач кафедри молекулярної біотехнології та біоінформатики Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка к.б.н., доцент Нипорко Олексій Юрійович, який наразі перебуває у Чернівцях, провів для студентів і викладачів ННІ біології, хімії та біоресурсів лекцію на тему: "Біоінформатика vs. Хемоінформатика".  Лекція відбулася у змішаному форматі та викликала широку зацікавленість як у майбутніх біологів, біотехнологів, хіміків, харчових технологів, так і викладачів інституту.

Науковець відобразив сучасні тенденції стрімкого розвитку наук та на власних наукових дослідженнях продемонстрував перспективи застосування біоінформатики і хемоінформатики у розробці та дизайні біологічно активних сполук. Тема лекції викликала велику кількість запитань і жваву дискусію.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!