СТУДЕНТКА КАФЕДРИ БІОХІМІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ – ПРИЗЕР КОНФЕРЕНЦІЇ-КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 22.06.2022

Магістрант кафедри біохімії та біотехнології навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів Бойчук Андріана стала призером конференції-конкурсу молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії і біотехнології - 2022», що відбулася 31 травня в Інституті біохімії імені О.В. Палладіна НАН України (м. Київ).

Студентка нагороджена дипломом ІІ ступеня за роботу «Activity of AMP deaminase and 5′-nucleotidase in the cytosolic kidney fraction of rats under the conditions of different protein and sucrose content in a diet» (науковий керівник – к.б.н., доцент кафедри біохімії та біотехнології Волощук О.М.).

Серед учасників конференції – молоді вчені віком до 35 років, а також студенти вищих навчальних закладів України.