Новини

Вебінар «Регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану: нові закони».

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 21.06.2022

21 червня викладачі кафедри землевпорядкування та кадастру прийняли зустріч у вебінарі «Регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану: нові закони». На вебінарі розглядались різні питання, що стосуються земельним відносинам в умовах війни. Було обговорено ключові новели Закону України від 12.05.2022 № 2247-IX

читати далі>>>


Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку геодезії, землеустрою та природокористування»

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 16.06.2022

15-16 червня на базі Одеського державного аграрного університету з використанням технологій платформи Zoom відбулася міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку геодезії, землеустрою та природокористування». Робота конференції тривала за п’ятьма актуальними напрямами:

читати далі>>>


Просторове планування розвитку територій громад: кращі практики та рекомендації

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 27.05.2022

26 травня 2022 року викладачі кафедри землевпорядкуваання та кадастру взяли участь у семінарі "Просторове планування розвитку територій громад: кращі практики та рекомендації". В ході семінару спікерами були презентовані такі основні питання, як:....

читати далі>>>


Круглий стіл «Збитки землевласників та землекористувачів внаслідок збройної агресії: фіксація пошкоджень та руйнувань, методологія обрахунку, компенсація»

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 11.05.2022

11 травня 2022 року викладачі та студенти кафедри землевпорядкування долучились до круглого столу: «Збитки землевласників та землекористувачів внаслідок збройної агресії: фіксація пошкоджень та руйнувань, методологія обрахунку, компенсація».

читати далі>>>


Студентська конференція 2022

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 05.05.2022

5 травня 2022 року на кафедрі землевпорядкування та кадастру Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів відбулося засідання в рамках проведення щорічної СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ. Студентами 4-го та 5-го курсів підготовлені цікаві, змістовні доповіді щодо актуальних проблем в галузі Геодезії та землеустрою.

читати далі>>>


Студентська мобільність

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 29.04.2022

29 квітня відбулась зустріч студентів та викладачів Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів та географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича із національною координаторкою європейських проектів, директоркою з міжнародного співробітництва та розвитку Наукового парку "Наука і безпека", кандидаткою юридичних наук, доценткою Оксаною Цукан. 

Тема зустрічі: "Європейські можливості для академічної мобільності".

Мета проведення заходу - ознайомлення здобувачів ЧНУ з перевагами інтернаціоналізації освітнього процесу та прикладами академічної мобільності в Україні.

читати далі>>>


ПЕРЕМОГА В ГААЗІ !

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 19.04.2022

1У перший день змагань Invictus Games (Ігри Нескорених) 17 квітня 2022 року українська збірна виборола 4 медалі. 

Одну з яких здобув «Нескорений на полі бою, на спортивній арені, у житті» - студент 405С групи, кафедри землевпорядкування та кадастру Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів –  Герецун Іван Якович, який здобув бронзу за стрибки у довжину (результат – 5,10 метрів) на «Іграх нескорених», що тривають у Гаазі.

читати далі>>>


ВЕБІНАР "Земельні відносини в умовах воєнного часу"

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 13.04.2022

13 квітня 2022 року викладачі кафедри землевпорядкування та кадастру приняли участь у вебінарі: "Земельні відносини в умовах воєнного часу: ключові завдання та правові новели".

Розглядались питання: Чому земельне законодавство в умовах воєнного часу потребує змін?

читати далі>>>


ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 10.06.2021

1Сьогодні 10 червня 2021 р. на кафедрі землевпорядкування та кадастру з метою оптимізації навчального процесу та з урахуванням нещодавно прийнятого стандарту вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» першого освітнього рівня (бакалаврського) відбулася зустріч з стейкхолдерами.

читати далі>>>


РЕЄСТРАЦІЯ НА ЄВІ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 28.05.2021

1В університеті триває реєстрація майбутніх вступників до магістратури для складання Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови. На даний час зареєструвалися для складання ЄВІ близько 40 % випускників бакалаврату. Нагадаємо, що цього року всім вступникам до магістратури на основі диплома бакалавра обов’язково потрібно буде подати результат ЄВІ з іноземної мови при вступі на навчання за будь-якою спеціальністю.

читати далі>>>