Новини

«Основи землеустрою та організації території»

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 27.09.2023

Видано навчально-методичний посібник «Основи землеустрою та організації території»

Викладачами кафедри к.т.н., доц. Гуцулом Тарасом Володимировичем та к.с-г.н, асист. Мирончук Катериною Василівною опубліковано навчально-методичний посібник «Основи землеустрою та організації території».  У виданні наведено основні поняття та положення землеустрою. 

читати далі>>>


Участь у Міжнародній конференції

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 08.07.2023

7 липня 2023 р. на базі Одеського державного аграрного університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку геодезії, землеустрою та природокористування». Організаційно конференція працювала за 4 актуальними напрямами: 1. Сучасні виклики топографо-геодезичної діяльності в Україні. 2. Просторовий розвиток територіальних громад: проблеми та шляхи їх вирішення. 3. Кадастр, оцінка та моніторинг земель. 4. Еколого-економічні проблеми природокористування в умовах воєнного стану.

читати далі>>>


ПРОДОВЖЕННЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 23.05.2023

1На кафедрі геоматики, землеустрою та агроменеджменту навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів відбувся профорієнтаційний захід, який відвідали студенти Кіцманського фахового коледжу ПДУ.

Майбутнім абітурієнтам демонструвалася розроблена освітньо-професійна програма першого (бакалаврського) рівня «Землеустрій та кадастр» та майбутні сфери професійної діяльності. 

читати далі>>>


робоча зустріч з науково-педагогічними працівниками

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 18.05.2023

sd18 травня 2023 р. на платформі Google Meet відбулася робоча зустріч з науково-педагогічними працівниками кафедри геодезії, землеустрою та земельного кадастру Одеського державного аграрного університету – директором факультету геодезії, землеустрою та агроінженерії к.е.н., доц. Малащук Оксаною Степанівною, зав. каф., к.г.н., доц. Леонідовою Іриною Вікторівною, к.е.н., доц. Мовчан Тетяною Вікторівною та ст. викл. Смоленською Лідією Іванівною.

читати далі>>>


ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2023

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 18.05.2023

чВишиванка єднає українців з усього світу, зігріває серця та душі теплом!

Це наша особливість і невід'ємна частина культури!

Нехай це свято зітре кордони і об'єднає українців у кожному куточку планети.

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. 

читати далі>>>


РЕЄСТРАЦІЯ ЄВІ/ЄФВВ 2023

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 17.05.2023

віДо уваги абітурієнтів, які мають намір вступати на навчання для здобуття ступеня магістра! Реєстрація для складання ЄВІ (єдиного вступного іспиту) та ЄФВВ (єдиного фахового вступного випробування) розпочинається 8 травня та триватиме до 18 год 31 травня 2023 року. 

 

читати далі>>>


ОБМІН ДОСВІДОМ ТА СПІВПРАЦЯ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 12.05.2023

і12 травня 2023 р. на платформі Google Meet відбулася робоча зустріч з науково-педагогічними працівниками кафедри геодезії та землеустрою Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та енергетики Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу – зав. каф., д.г.н., проф. Приходьком Миколою Миколайовичем та к.т.н., доц. Лиском Богданом Олеговичем. Розглядалися питання наукової співпраці та освітньої діяльності на першому та другому рівнях вищої освіти за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій». 

читати далі>>>


ЛЕКЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ОСВІТА ТА ДІЯЛЬНІСТЬ В ЗЕМЛЕУСТРОЇ» (Частина 2)

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 12.05.2023

цй12 травня 2023 р. на платформі Google Meet відбулося лекційне заняття з дисципліни «Освітня діяльність в землеустрої» для студентів І курсу, 105 групи на тему: «Особливості навчання за третім освітньо-науковим спеціальності 193 Геодезія та землеустрій». Розглядалися наступні питання: ....

читати далі>>>


ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 12.05.2023

вВикладачі кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту відвідали Сторожинецький лісовий фаховий коледж та зустрілися з здобувачами вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем фахового молодшого бакалавра. Майбутнім абітурієнтам демонструвалася розроблена освітньо-професійна програма першого (бакалаврського) рівня «Землеустрій та кадастр» та майбутні сфери професійної діяльності.

Професія землевпорядника набуватиме ще більшої актуальності в післявоєнний час. 

читати далі>>>


Лекційне заняття з дисципліни "Освіта та діяльність в землеустрої" (частина 1)

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 05.05.2023

ф5 травня 2023 р. на платформі Google Meet відбулося лекційне заняття з дисципліни "Освіта та діяльність в землеустрої" для студентів І курсу, 105 групи на тему: "Зарубіжний досвід професійної діяльності у сфері геодезії та землеустрою". 

читати далі>>>