Новини

«Презентація Геопорталу містобудівного кадастру області картографічний інтернет-ресурс»

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 01.12.2020

assaСпівробітники кафедри землевпоряд- кування та кадастру Інституту біології, хімії та біоресурсів асистенти Романко Р.М. та Гуцул Т.В. 25 листопада 2020 р. прийняли участь в нараді організованій управлінням житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Чернівецької обласної державної адміністрації. Під час заходу відбулася презентація "Геопорталу містобудівного кадастру області - картографічного інтернет-ресурсу"

читати далі>>>


Містобудівний кадастр

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 11.09.2020

11Створення передумов для розробки містобудівного кадастру регіонального рівня обговорювали під час наради під керівництвом заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексія Бойка. У заході взяли участь представники товариства "ESRI Ukraine", структурних підрозділів ОДА, Чернівецької міської ради, кафедри землевпорядкування та кадастру ЧНУ,


читати далі>>>


Нова сесія ЄВІ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 08.08.2020

123Спеціально організовану сесію ЄВІ перенесено на вересень.

Згідно з наказом МОН України № 1010 від 06.08.2020, у 2020 році спеціально організована сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) відбудеться 19 вересня.

читати далі>>>


РОБОТА ЕК

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 25.06.2020

assa23 червня 2020 р. на кафедрі землевпорядкування та кадастру відбувся захист бакалаврських робіт студентів спеціальності 193 Геодезія та землеустрій. Комісія зазначила високий рівень підготовки студентів, цікаві доповіді та презентації, що стосувалися низки проблемних питань земельних відносин в Україні.

читати далі>>>


ВІТАННЯ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 23.06.2020

55Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації завідувача кафедри землевпорядкування та кадастру Беспалька Руслана Івановича. Подія мала місце в спеціалізованій вченій раді Київського національного університету будівництва і архітектури. 

читати далі>>>


До уваги студентів-випускників !!!! ОБХІДНІ ЛИСТИ !!!!

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 04.06.2020

111У зв’язку із продовженням адаптивного карантину, пов’язаного із захворюванням на COVID-19, у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича розроблено спрощену процедуру оформлення обхідних листів для студентів-випускників бакалаврату і магістратури денної форми навчання.

  

 

Більш детально за посиланням: 

читати далі>>>


До уваги студентів-випускників ЧНУ!

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 27.05.2020

44Повернення книг у бібліотеку.

Підписання обхідних листів у бібліотеках.

Студенти-випускники 4-х та 6-х курсів ЧНУ, які проживають за межами міста Чернівці, можуть повернути книги в Наукову бібліотеку ЧНУ – «Новою поштою», оплативши всі послуги, включаючи кур’єрську доставку в бібліотеку.

читати далі>>>


РЕЄСТРАЦІЯ НА ЄВІ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 27.05.2020

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЄВІ (Єдиний вступний іспит з іноземної мови) Для реєстрації в університеті для складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) потрібно з 12 травня до 5 червня надіслати на одну з адрес електронної пошти (вказано нижче) електронні копії таких документів:

читати далі>>>


Online студентська наукова конференція

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 23.04.2020

123  квітня 2020 р. на кафедрі ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ ТА КАДАСТРУ відбулася щорічна Студентська нукова конференція. Вперше захід відбувся у форматі онлайн на платформі Google Meet.

 

читати далі>>>


8 БЕРЕЗНЯ!!!!

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 08.03.2020

 

«Милі жінки, вітаємо вас з 8 Березня! Бажаємо вам вічної краси, ніжності і величезної любові. Нехай у вас збуваються мрії, а кожен новий день приносить лише радість та посмішки!»

читати далі>>>