Новини

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЄВІ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 13.05.2024

xРеєстрація абітурієнтів, які мають намір вступати на навчання для здобуття ступеня магістра (та для вступників до аспірантури) для складання ЄВІ (єдиного вступного іспиту) та ЄФВВ (єдиного фахового вступного випробування) з 7 травня до 29 травня (до 18 год.) 2024 року. Вступники (у разі особистої реєстрації) мають мати такі документи:

читати далі>>>


Результати співпраці з програмою USAID agro

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 03.05.2024

і

Ефективна співпраця закладів вищої освіти, бізнесу та громад – запорука якісних змін у країні.
Саме університети повинні стати їхньою руйшійною силою, першими опановуючи інновації. Програма USAID АГРО передала провідним університетам України методологію просторового планування територій громад.

читати далі>>>


Вища освіта для здобуття ступеня магістра на основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 29.04.2024

чОсновні терміни вступної кампанії в 2024 році.

Вища освіта для здобуття ступеня магістра на основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра в 2024 році.

Зверніть увагу, що реєстрація на ЄВІ (єдиний вступний іспит з іноземної мови) розпочинається з 7 травня 2024 року.

читати далі>>>


Основні терміни вступної кампанії в 2024 р.

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 29.04.2024

сОсновні терміни вступної кампанії в 2024 році. Вища освіта на основі Свідоцтва про повну загальну середню освіту (11 класів) та Диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра.

Зверніть увагу!   ДОДАТКОВА СЕСІЯ  з 10–15 травня 2024 року зареєструватися для участі в додатковій сесії НМТ можуть особи, які:...

 

 

читати далі>>>


Нові можливості для наших студентів від компанії МХП

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 17.04.2024

16 квітня 2024 року на кафедрі геоматики, землеустрою та агроменеджменту відбулась вже традиційна зустріч з нашими партнерами з МХП. Це компанія, яка спеціалізується на виробництві курятини (найбільший виробник та експортер курятини в Україні), веде різноманітні види іншої аграрної діяльності, в тому числі в галузі рослинництва. Представники компанії беруть активну участь у формуванні та оновленні наших освітніх програм за спеціальністю 201 Агрономія, що дає змогу постійно актуалізувати теоретичні знання та практичні навички наших студентів. До речі, саме в МХП проходять виробничі та навчальні практики наші найкращі студенти, більшість з яких, залишається працювати в компанії.

читати далі>>>


Студентська конференція кафедри ГЗА (2024)

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 17.04.2024

і16 квітня 2024 року на кафедрі геоматики, землеустрою та агроменеджменту Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів відбулася щорічна СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ.

Студенти 3-го, 4-го та 5-го курсів спеціальностей 193 "Геодезія та землеустрій" (ОП "Землеустрій та кадастр") та 201 "Агрономія" підготували цікаві

читати далі>>>


ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 15.04.2024

в15 квітня директор навчально-наукового інституту разом з викладачами кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту відвідали Сторожинецький лісовий фаховий коледж та зустрілися із здобувачами вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем фахового молодшого бакалавра різних спеціальностей, а саме 193 Геодезія та землеустрій, 205 Лісове господарство та 071 Облік і оподаткування.

читати далі>>>


Практика + профорієнтація

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 10.04.2024

ч10 квітня кафедру геоматики, землеустрою та агроменеджменту навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів відвідали студенти Кіцманського фахового коледжу ПДУ. Вони пройшли практичне навчання з застосування ГНСС технологій у землеустрої.

Поряд з цим директор інституту та викладачі кафедри провели профорієнтаційну бесіду. Де розповілити особливості вступної кампанії у 2024 році.

читати далі>>>


Інновації від CROРTEX для наших студентів

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 13.03.2024

У захопливому заході, що відбувся на кафедрі геоматики, землеустрою та агроменеджменту, представники компанії CROРTEX розкрили перед нашими студентами перспективні аспекти використання агродронів. Виступ провідного агронома компанії Ярослава Михайловича Федоріва спричинив неабиякий інтерес та активну дискусію, щодо ефективності новітніх технологій внесення ЗЗР та десикантів у сільському господарстві.

Проєкт "Школа пілотів CROРTEX", представлений регіональними менеджерами компанії, окреслив для наших студентів нові можливості розширення індивідуальної освітньої траєкторії та майбутнього їх працевлаштування.

читати далі>>>


ДЕНЬ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА 2024

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 08.03.2024

чКолектив кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту щиро вітає здобувачів вищої освіти за ОП «Землеустрій та кадастр», випускників кафедри, викладачів, наших стейкхолдерів, а також усіх прямо чи опосередковано причетних до відзначення професійного свята «Дня землевпорядника». 

читати далі>>>