Участь у конференції

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 14.06.2024

ч13 червня 2024 р. директор ННІБХБ проф. Беспалько Р.І. та співробітники кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту Казімір І.І. та Гуцул Т.В. прийняли участь в міжнародній науково-практичній конференції організованій Одеським державним аграрним університетом "Сучасні тенденції розвитку геодезії, землеустрою та природокористування" із доповіддю "Проблеми оцінки пошкоджень грунтового покриву територій засобами ГІС та ДЗЗ".

сЗначна кількість учасників прийняла участь в обговоренні, поділилася досвідом та сформувала цінні рекомендації, які в подальшому буде використано для кафедральної наукової тематики, і доповнення відповідних навчальних курсів. Тематичні напрямки конференції були доволі різноманітними, зокрема: 1. Сучасні виклики топографо-геодезичної діяльності в Україні. 2. Просторовий розвиток територіальних громад: проблеми та шляхи їх вирішення. 3. Кадастр, оцінка та моніторинг земель. 4. Еколого-економічні проблеми природокористування в умовах воєнного стану. В результаті одержано змістовні пропозиції і до вдосконалення ОПП "Землеустрій та кадастр", і до підтримки подальшого становлення випускників за професійним напрямком діяльності.

Дякуємо колегам із ОДАУ за запрошення на цікавий і корисний захід!

ч