Розробка програм навчання

До уваги потенційних працедавців, керівників підприємств та всіх зацікавлених в покращені якості підготовки фахівців на нашій кафедрі. У Вас є можливість ознайомитись із всіма актуальними, на даний момент, освітньо-професійними програмами (ОПП). 

Бакалаврські програми (4 роки навчання):


Магістерські програми (1,5 роки навчання):

Для нас важливо, щоб на всіх етапах освітнього процесу, саме стейкхолдери брали участь у формуванні компетентностних траєкторій.   

Як це має працювати? Ви, ознайомившись з ОПП, готуєте та надсилаєте пропозиції за допомогою форми "Пропозиції до ОПП" (перейдіть за посиланням чи заповніть форму під текстом повідомлення на цій сторінці). Ми враховуємо їх при модернізації освітніх програм та навчальних планів. 

Чому це так важливо? Саме Ви краще знаєте реальні потреби у фахових компетенціях випускників. Ми готові дослухатись! Також ми готові залучати зовнішніх стейкхолдерів до лабораторних та практичних занять. Варто відмітити, що такий досвід вже маємо.

Ми відкриті до складення договорів на проведення стажування викладачів з метою підвищення їх кваліфікації, до проведення виробничих практик на підприємствах, що є потенційним місцем працевлаштування наших студентів. Такий підхід не тільки підніме рівень знань та навичок, а і дасть змогу Вам придивитись до потенційних працівників та оцінити їх перспективи на Вашому підприємстві.

Ми відкриті для реалізації дуальної форми навчання з подальшим працевлаштуванням випускників кафедри і готові створити гнучкі навчальні плани.

Ми закликаємо Вас брати участь в оцінюванні якості знань наших студентів в роботі різноманітних атестаційних комісій, а також допомоги у забезпеченні академічної доброчесності. Давайте працювати разом!