Працевлаштування студентів

Шановні керівники компаній та підприємств аграрної галузі! 

Ви зацікавлені в працевлаштуванні молодих та енергійних фахівців? Вам потрібні добре підготовлені спеціалісти в галузі агрономії, грунтознавства, агрохімії, рослинництва, насінництва чи садівництва?  Вам потрібні працівники, які володіють не тільки теоретичними знаннями, а й практичними навичками? Вам потрібні співробітники, які пройшли навчання та стажування за межами України, вільно володіють аналітичними методами, сучасними технологіями та з комп`ютером на ти? 

Якщо так, то будь ласка, заповніть форму і ми підберемо або підготуємо (!) для Вас найкращу кандидатуру, з врахуванням Ваших запитів!

Чому саме наші випускники Вам потрібні? 

  • Наші випускники опанували протягом навчання наступні фахові дисципліни: Землеробство, Агрохімія, Рослинництво, Грунтознавство, Селекція та насінництво сільськогосподарських культур, Плодівництво, Овочівництво, Садівництво, Управління якістю та технології переробки продукції рослинництва, Система застосування добрив, Програмування та прогнозування врожаїв,  Управління грунтовими режимами, Захист рослин,  Кормовиробництво та луківництво, ГІС та картування грунтів та інші (з переліком курсів та з їх змістом можна ознайомитись тут >>>). 
  • Наші випускники мали навчальні та виробничі практики з Рослинництва, Грунтознавства, Плодівництва, Овочівництва, Землеробства та Агрохімії, в т.ч. за кордоном.
  • Сильною стороною нашої програми підготовки фахівців є суттєва увага до лабораторно-аналітичних та розрахункових методів, тому кожен наш випускник вміє самостійно виконати всі етапи аналітичного дослідження грунтів, рослинної продукції чи добрив. Протягом навчання, кожний випускник, на базі власних лабораторних досліджень самостійно виконав кілька курсових робіт, в т.ч. і з розрахунку системи добрив для конкретного замовника. Кожен випускник володіє не тільки традиційними офісними комп`ютерними програми, а й методами статистичної обробки інформації, моделювання, оцифровки картооснов, створення карт та картограм і т.п. 
  • Наші випускники успішно працюють в компаніях та агрохолдингах: "Амако",  "Континенталь", "Сварог Вест Груп", "Миронівський хлібопродукт", "Колос", "Нібулон", "Агроінвест Україна", "АПК сервіс" та ін., а також ведуть власні фермерські господарства та працюють в державних установах та закладах освіти.
Ми чекаємо від Вас пропозицій.  

 

 


Увага!!! 

вакантні посади для випускників лютий 2024 р. (ТОВ «Поділля Зем Центр»)

вакантні посади для випускників лютий 2024 р. («Буковинська агенція регіонального розвитку»)

вакантні посади для випускників лютий 2024 р. (ГО Держгеокадастру у Чернівецькій області)

вакантні посади для випускників грудень 2023р. (НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ) 

Вакансії для студентів спеціальності 193 Геодезія та землеустрій (www.work.ua)

Вакансії для студентів спеціальності 193 Геодезія та землеустрій (www.work.ua)

Вакансії для студентів спеціальності 193 Геодезія та землеустрій (www.agrorobota.com.ua)

Вакансії для студентів спеціальності 193 Геодезія та землеустрій (www.jobs.cv.ua)

Вакансії для студентів спеціальності 193 Геодезія та землеустрій (www.robota.ua)

Вакансії для студентів спеціальності 193 Геодезія та землеустрій (www.robota.ua)