Новини

З ДНЕМ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА !!!

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 13.03.2021

11Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника – свята тих, хто приймає участь в формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель,

читати далі>>>


Круглий стіл присвяченому Дню землевпорядника «Інтеграція містобудівної та землевпорядної діяльності: проблеми і завдання»

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 10.03.2021

1Сьогодні викладачі кафедри землевпорядкування та кадастру Руслан Беспалько, Іван Смага, Іван Казімір, Роман Романко, Юлія Максимюк, Тарас Гуцул ЧНУ ім.Ю.Федьковича, прийняли участь в круглому столі присвяченому Дню землевпорядника «Інтеграція містобудівної та землевпорядної діяльності: проблеми і завдання», організованому на кафедрі землеустрою і кадастру Київського національного університету будівництва та архітектури.

читати далі>>>


ВІТАННЯ З 8 БЕРЕЗНЯ !!!

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 08.03.2021

ййДорогі, милі, єдині, кохані, рідні, незрівнянні, надійні і найкращі жінки інституту біології, хімії та біоресурсів. Прийміть від усіх чоловічих сердець найщиріші вітання зі святом Весни! Для нас, чоловіків, весна по-справжньому настає лише тоді, коли ви усміхаєтесь від ніжності і кохання.

читати далі>>>


Підписано меморандум про співпрацю з ЧНУ імені Юрія Федьковича

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 16.02.2021

112 лютого між Інститутом біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного унівесритету імені Юрія Федьковича і Громадська організація «Всеукраїнська аеро-геодезична асоціація» було підписано меморандум про співпрацю та взаємопідтримку. Під час зустрічі, сторони обговорили напрямки взаємодії та обміну теоретичними знаннями і практичними ...

читати далі>>>


«Презентація Геопорталу містобудівного кадастру області картографічний інтернет-ресурс»

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 01.12.2020

assaСпівробітники кафедри землевпоряд- кування та кадастру Інституту біології, хімії та біоресурсів асистенти Романко Р.М. та Гуцул Т.В. 25 листопада 2020 р. прийняли участь в нараді організованій управлінням житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Чернівецької обласної державної адміністрації. Під час заходу відбулася презентація "Геопорталу містобудівного кадастру області - картографічного інтернет-ресурсу"

читати далі>>>


Містобудівний кадастр

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 11.09.2020

11Створення передумов для розробки містобудівного кадастру регіонального рівня обговорювали під час наради під керівництвом заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексія Бойка. У заході взяли участь представники товариства "ESRI Ukraine", структурних підрозділів ОДА, Чернівецької міської ради, кафедри землевпорядкування та кадастру ЧНУ,


читати далі>>>


Нова сесія ЄВІ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 08.08.2020

123Спеціально організовану сесію ЄВІ перенесено на вересень.

Згідно з наказом МОН України № 1010 від 06.08.2020, у 2020 році спеціально організована сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) відбудеться 19 вересня.

читати далі>>>


РОБОТА ЕК

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 25.06.2020

assa23 червня 2020 р. на кафедрі землевпорядкування та кадастру відбувся захист бакалаврських робіт студентів спеціальності 193 Геодезія та землеустрій. Комісія зазначила високий рівень підготовки студентів, цікаві доповіді та презентації, що стосувалися низки проблемних питань земельних відносин в Україні.

читати далі>>>


ВІТАННЯ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 23.06.2020

55Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації завідувача кафедри землевпорядкування та кадастру Беспалька Руслана Івановича. Подія мала місце в спеціалізованій вченій раді Київського національного університету будівництва і архітектури. 

читати далі>>>


До уваги студентів-випускників !!!! ОБХІДНІ ЛИСТИ !!!!

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 04.06.2020

111У зв’язку із продовженням адаптивного карантину, пов’язаного із захворюванням на COVID-19, у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича розроблено спрощену процедуру оформлення обхідних листів для студентів-випускників бакалаврату і магістратури денної форми навчання.

  

 

Більш детально за посиланням: 

читати далі>>>