Оголошення

Програма студентської конференції 2018. Секція хімічні науки

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 17.04.2018

СЕКЦІЯ ХІМІЧНИХ НАУК (вул. Лесі Українки, 25, корп. №3, 47 аудиторія) Керівник – проф. О. С. Лявинець, доц. Ю. Б. Халавка Секретар – студентка 4 курсу Аліна Іванова-Толпінцева

читати далі>>>


Екскурсії до Ботанічного саду в 2019 році

Опубліковано: Деревенко Тетяна Олександрівна, 13.03.2018

Цьогоріч екскурсійний сезон в Ботанічному саду Чернівецького національного університету розпочнеться 1 квітня. Щиро запрошуємо на оглядові та тематичні екскурсії для мешканців та гостей міста, любителів природи, чистого повітря, гарних квітів і пізнавального відпочинку. 

 

 

читати далі>>>


Аспірантура в Краківській політехніці

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 23.02.2018

Для магістрів хіміків є можливість вступу в аспірантуру в Краківську політехніку, групу проф.Р.Ясінського, тематика досліджень - фізико-органічна хімія. Детальна інформація за цим посиланням.

читати далі>>>


Оберіть свій банк

Опубліковано: Демид Ірена Едуардівна, 22.02.2018

Шановні студенти, які отримують стипендію, вам необхідно написати заяву про вибір банку, яким бажаєте обслуговуватися для нарахування стипендії. 

читати далі>>>


Університетська олімпіада з хімії для вступників

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 08.02.2018

За результатами олімпіади абітурієнт має змогу отримати додаткові бали до сертифіката ЗНО. Олімпіада проводиться в два тури - дистанційний (до 31 березня 2018 року) та очний.

читати далі>>>


Розклад сесії та графіки роботи ЕК на всіх формах навчання

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 06.12.2017

З ними можна ознайомитись у розділі "Студенту" на нашому сайті. Прохання звернути увагу не тільки студентам стаціонарної форми навчання. 

читати далі>>>


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ-ТРЕНІНГ ГОРИЗОНТ 2020 в ЧНУ

Опубліковано: NCP, 10.11.2017

15 листопада о 12-00 в а. 81 аудиторії 3 корпусу ЧНУ (вул. Л.Українки, 25) відбудеться відбудеться інформаційний день-тренінг Горизонт 2020 за участю представників за участю представників 3 національних контактних пунктів Програми:
« Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва» (Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника)
« Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва» (Чернівецький національний університет імені Ю.Федьковича)
"European Research Council" (Державний фонд фундаментальних досліджень).

читати далі>>>


До уваги студентів IV та V курсів кафедри грунтознавства!

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 30.08.2017

Затверджено графік проходження навчально-наукової (IV курс) та виробничо-наукової практики (V курс) для студентів кафедри грунтознавства, а також дати виходу на заняття.

читати далі>>>


До 15 червня 2017 року подати в деканат обраховані бали студентів-державників згідно правил

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 02.06.2017

Шановні куратори!

Згідно правил призначення та виплати академічних стипендій студентам за державним замовленням, до рейтингу додають бали за участь у науковій, громадській, мистецькій та спортивній діяльності за цей семестр (2 семестр 2016-2017 н. р.).

читати далі>>>


ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ! УНІВЕРСИТЕТСЬКА ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ, ЗАВДАННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО ТУРУ

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 06.03.2017

Олімпіада проводиться у два тури (дистанційний та очний). Електронна реєстрація на олімпіаду здійснюється за цим посиланням до 31 березня. 

Завдання з біології для дистанційного туру можна завантажити за цим посиланням.

Дайте відповіді (з детальними поясненнями) на олімпіадні завдання, акуратно та грамотно  оформіть їх, на першій сторінці вкажіть такі дані про себе: прізвище, ім’я та по батькові, школу та район (для цьогорічних випускників) або село/селище/місто та район проживання (для випускників минулих років), номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

До 31 березня включно подайте Ваші роботи в університет на перевірку одним із таких способів:

  • фотографії  чи скановані копії роботи надішліть електронною поштою на адресу: ibhb@chnu.edu.ua;
  • надішліть поштою роботу в паперовому вигляді на адресу: 58012, м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2, ЧНУ, інститут біології, хімії та біоресурсів;
  • занесіть роботу в паперовому вигляді в дирекцію інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ (вул. Л. Українки, IІІ корпус, каб. 9).

Не пізніше 10 квітня будуть оприлюднені відповіді на завдання та критерії їх оцінювання, а також попередні результати перевірки робіт учасників олімпіади. У разі виникнення питань щодо правильності та об’єктивності оцінювання виконаних завдань до 12 квітня включно можна подати в дирекцію інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ обґрунтовану апеляційну заяву в письмовій формі  з зазначенням причини апеляції. Впродовж двох днів апеляційна комісія розгляне заяву, прийме відповідне рішення та надасть його для ознайомлення заявнику.

До 15 квітня будуть оприлюднені остаточні результати перевірки робіт учасників олімпіади із зазначенням допущених до участі в другому турі учасників, а також дати, місця та часу проведення очного туру. Учасники олімпіади, які отримають право на участь у другому турі, будуть повідомлені про дату, місце та час його проведення також електронною поштою та телефоном.

Спеціальності, при вступі на навчання за якими в нашому університеті до результату R ЗНО з біології можуть бути нараховані додаткові 20 балів (якщо ≤180) або додаткові (200–R) балів (якщо 180<R<200):

середня освіта (біологія); біологія; біотехнології та біоінженерія; садово-паркове господарство  — до конкурсного бала в нашому університеті додається 0,4*20 = 8 додаткових балів (якщо ≤180) або 0,4*(200–R) додаткових балів (якщо 180<R<200);

екологія; фізика та астрономія; прикладна фізика та наноматеріали; електроніка; агрономія — до конкурсного бала в нашому університеті додається 0,25*20 = 5 додаткових балів (якщо ≤180) або 0,25*(200–R) додаткових балів (якщо 180<R<200).

читати далі>>>


До уваги абітурієнтів! Університетська олімпіада з хімії, завдання дистанційного туру

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 06.03.2017

олімпіадаОлімпіада проводиться у два тури (дистанційний та очний). Електронна реєстрація на олімпіаду здійснюється за цим посиланням до 31 березня. 

Завдання з хімії для дистанційного туру можна завантажити за цим посиланням.

читати далі>>>


Гранти Європейської дослідницької ради

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 30.01.2017

2 лютого 2017 року  o 11-00  в 47 аудиторії 3 корпусу ЧНУ нашого інституту, відбудеться семінар за участі представника Державного фонду фундаментальних досліджень, НКП Горизонт 2020 «Гранти Європейської дослідницької ради» Валентини Андрущенко.

читати далі>>>


Інфодень для малого та середнього бізнесу

Опубліковано: NCP, 22.01.2017

25 січня о 12-00 в приміщенні сесійної зали Чернівецької міської ради відбудеться Інформаційний день міжнародної програми Європейського союзу “Horizon 2020”. 
“Горизонт 2020: можливості співпраці академічних установ із малим та середнім бізнесом”

читати далі>>>


До уваги завідувачів кафедри!

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 26.11.2016

Згідно наказу ректора ЧНУ ім. Ю. Федьковича №177-ст від 15.11.2016 р. про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

читати далі>>>


Попередній захист магістерських робіт

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa , 25.11.2016

До уваги студентів VI курсу кафедри біохімії та біотехнології (денної форми навчання)! 30.11.2016 року о 13.00 відбудеться попередній захист магістерських робіт (ауд.65).

читати далі>>>