Новини

Перше фінансування «Зеленого Курсу» у розмірі понад 307 мільйонів євро від Європейської Ради з питань інновацій отримали 64 стартапи, створені для підтримки плану відновлення Європи

Опубліковано: NCP, 06.09.2020

Європейська Рада з питань інновацій присудила понад 307 мільйонів євро 64 новаторським стартапам «зеленого курсу» і малим та середнім підприємствам, що сприяють досягненню цілей стратегії Європейського Зеленого Курсу та Плану відновлення Європи. Пропозиції, які перемогли, варіюються від інноваційних рішень для автомобільної, аерокосмічної та морської галузей до новітніх матеріалів та технологій системної інженерії.

Читати повний текст

читати далі>>>


З Днем знань!

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 01.09.2020

1 Шановні студенти, колеги, випускники та абітурієнти! Щиро вітаємо Вас із початком нового навчального року, з першим днем осені та Днем знань. Щиро бажаємо міцного здоров'я, наснаги та натхнення, щоб цей семестр був емоційно легшим за попередній, цікавішим, пізнавальнішим, успішнішим. З великим бажанням очікуємо на зустріч з Вами у стінах нашого корпусу!

 

 

читати далі>>>


Європейські Комісії підтримають програму Еразмус+ в університетах Європи додатковими 34 мільйонами від програми «Горизонт 2020»

Опубліковано: NCP, 31.08.2020

Сьогодні Європейська Комісія оголосила, що перші 17 альянсів університетів, відібраних за програмою Еразмус +, отримають додаткові 2 мільйони євро від програми "Горизонт 2020". За такої підтримки європейські університети будуть досліджувати подальшу інтеграцію та трансформацію у своїх науково-дослідних та інноваційних місіях.

Читати повний текст

читати далі>>>


До відома хімічного співтовариства Буковини !

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 20.08.2020

Маємо велику приємність інформувати про присудження Державної премії України в галузі науки і техніки за 2019р. випускникам хімічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: 

1976 р. – професору Вовку Михайлу Володимировичу, заступнику директора з наукової роботи Інституту органічної хімії НАН України; 

1977р. – професору Обушаку Миколі Дмитровичу, завідувачу кафедри органічної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка; 

1978 р. – професору Броварцю Володимиру Сергійовичу, заступнику директора з наукової роботи Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії імені В.П.Кухаря НАН України за роботу «Високоселективні методи синтезу гетероциклічних сполук для розробки функціональних матеріалів та створення нових лікарських засобів».

читати далі>>>


Розпочався прийом заяв та документів від вступників на здобуття ступеня бакалавра

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 13.08.2020


Сьогодні, 13 серпня, в університеті розпочався прийом заяв і документів від вступників на навчання для здобуття ступеня бакалавра. 


читати далі>>>


Гранти: де їх шукати і як їх писати?

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 12.08.2020

11 серпня відбувася тренінг з написання наукових проектів "Гранти: де їх шукати і як їх писати?", який проводив Юрій Халавка, експерт конкурсу грантів МОН та НФД, завідувач кафедри загальної хімії та хімічного матеріалознавства. 

В ході доповіді пан Халавка розставив акценти на практичній стороні теми, а також дав чіткі рекомендації, які корисно буде знати всім тим, хто має намір підвищити свій шанс на отримання гранту. В тренінгу взяли участь ректор, перший проректор, головний бухгалтер та понад 20 учасників.

читати далі>>>


Нова сесія ЄВІ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 08.08.2020

123Спеціально організовану сесію ЄВІ перенесено на вересень.

Згідно з наказом МОН України № 1010 від 06.08.2020, у 2020 році спеціально організована сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) відбудеться 19 вересня.

читати далі>>>


Вітаємо Ольгу Іщенко, аспірантку кафедри молекулярної генетики та біотехнології, з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 20.07.2020

 

Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених призначаються з метою підтримки вчених, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки і вже досягли визнаних результатів у цій справі.

Ольга Іщенко, аспірантка кафедри молекулярної генетики цьогоріч увійшла до числа стипендіатів.

читати далі>>>


Акредитація освітньо наукової програми рівня PhD Хімія

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 18.07.2020

Акредитаційна експертиза ОНП «Хімія» З 20 по 22 липня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на платформі Zoom відбудеться акредитаційна експертиза з використанням технічних засобів відеозв’язку освітньо-наукової програми «Хімія» (ID у ЄДЕБО 38606) за третім рівнем вищої освіти. Наказ про створення експертної групи – https://drive.google.com/file/d/1UrgxDdnuwBfRdbbBLawUEtEBNhwo6LQd/view?usp=sharing Погоджена програма акредитаційної експертизи - https://drive.google.com/file/d/1Ct9JR07OFwwAXAXvhuZx8jWDK_3HS2Qe/view?usp=sharing .

читати далі>>>


Проект «Поводження з мертвою деревиною для стійких лісів у румунсько-українському прикордонному регіоні (RESFOR)»

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 15.07.2020

лист-запрошенняСпівробітники кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства Чорней І.І, Буджак В.В. та Яковишин В.М. запрошені до складу мережі дослідників та експертів (МДЕ), яка створюється у проекті RESFOR для співпраці, інновацій та досліджень щодо важливості мертвої деревини, а також гармонізованої відповідальної практики ведення лісового господарства щодо поводження з мертвою деревиною.

читати далі>>>