Новини

Студентська наукова конференція. Секція "Хімія і Харчові технології"

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 22.04.2021

 Щорічна студентська наукова конференція вже вдруге відбувається у дистанційному режимі. Студенти-харчовики взяли активну участь у роботі конференції в секції "Хімія та Харчові технології", на якій представили результати своїх досліджень. Традиційно в цій секції також взяли участь міжнародні учасники - студенти Краківської політехніки.

читати далі>>>


Перше місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Біологія» отримали стденти-генетики нашого університету

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 22.04.2021

Перше місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт  (20-22.04.2021) з біології отримали студенти кафедри молекулярної генетики та біотехнології Богдан Циба (5 курс) та Андрій Стратійчук (3 курс) за роботу присвячену еволюції та післяльодовиковій міграції дубів секції Quercus (наукові керівники зав. кафедри молекулярної генетики та біотехнології д.б.н., проф.  Роман ВОЛКОВ та ст. наук. співр., асистент кафедри молекулярної генетики та біотехнології Юрій ТИНКЕВИЧ).

читати далі>>>


Наукова конференція молодих дослідників кафедри молекулярної генетики та біотехнології

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 22.04.2021

21 квітня на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології в режимі on line відбулись секційні засідання студентської наукової конференції, на яких 19 студентів 2, 4 та 5 курсів представили свої повідомлення. Конференція традиційно проводилась у трьох підсекціях. Відповіді на чисельні питання та жваве обговорення доповідей студентами та співробітниками кафедри продемонстрували впевнене володіння матеріалом доповідачами. Новинкою цього року було широке застосування новітніх методів біоінформатики для аналізу послідовностей ДНК, отриманих шляхом повногеномного сиквенування.

 

читати далі>>>


Студентська наукова конференція на кафедрі біохімії та біотехнології

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 22.04.2021

      21 квітня 2021 року на кафедрі біохімії та біотехнології відбулося он-лайн засідання студентської наукової конференції на платформі Google Meet.  Конференція проходила на двох підсекціях – «біохімія» (керівник Галина КОПИЛЬЧУК, секретар Марія УРСАТИЙ) та «біотехнологія» (керівник Олексій ХУДИЙ, секретар Оксана КАРУЧЕРУ).

читати далі>>>


Засідання секції «Лісове господарство» студентської наукової конференції - 2021

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 22.04.2021

студентська наукова конференція21 квітня 2021 року на кафедрі ботаніки, лісового та садово-паркового господарства відбулася Студентська наукова конференція «Секція Аграрних наук: Лісове господарство». Тематика доповідей студентів 2, 3 та 5-го курсів спеціальності "205 Лісове господарство" стосувалася питань збереження пралісів, біотопічної диференціації лісів, поширенню дерев-інтродуцентів у лісах, а також оцінки життєвого та санітарного станів вікових дерев.

читати далі>>>


Студентська конференція 2021

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 22.04.2021

021 квітня 2021 р. кафедрі землевпорядкування та кадастру відбулося засідання в рамках проведення щорічної СТУДЕНСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ. Захід відбувся у форматі онлайн на платформі Google Meet. Студентами 3-го, 4-го і 5-го курсів підготовані цікаві, змістовні доповіді щодо актуальних проблем галузі Геодезія, картографія та землеустрій.

читати далі>>>


Засідання секції «Середня освіта: Біологія» студентської наукової конференції - 2021

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 20.04.2021

конференція 2021Сьогодні 20 квітня 2021 року відбулося засідання секції «Середня освіта: Біологія» студентської наукової конференції. Загалом виступили 12 студентів 3- та 4-го курсів із доповідями на ботанічну, мікологічну та педагогічну тематику. Багато студентських робіт стосувалися оптимізації освітнього процесу в загальноосвітніх навчальних закладах шляхом впровадження активних методів навчання та сучасних технологій, зокрема проєктних, ігрових, інтерактивних та STEAM-технологій.

Присутні на конференції студенти 1-го та 2-го курсів ознайомилися із науковими напрямками роботи кафедри, а студенти старших курсів ...

читати далі>>>


Вітання з нагоди присудження наукового ступеня доктора наук

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 20.04.2021

Буджак В.В.Наказом Міністерства освіти і науки України № 420 від 15.04.2021 р. затверджено рішення спеціалізованої вченої ради Інституту ботаніки ім. М. Г. Холодного НАН України Д 26.211.01 (від 08.02.2021) про присудження наукового ступеня доктора наук зі спеціальності 03.00.05 «Ботаніка» Буджаку Василю Васильовичу.


читати далі>>>


Глобальний симпозіум «Keep soil alive, protect soil biodiversity

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 19.04.2021

Під егідою ФАО сьогодні розпочав свою роботу Глобальний симпозіум з питань біорізноманіття ґрунтів (GSOBI21).

Його девіз «Keep soil alive, protect soil biodiversity» «Підтримуйте грунт живим, захистіть біорізноманіття ґрунтів» - це науково-політична нарада, яка відбувається практично цілий тиждень, з 19 по 22 квітня 2021 року.

читати далі>>>


35 років після аварії на ЧАЕС

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 19.04.2021

14.04.2021 доцент кафедри екології та біомоніторингу Галина МОСКАЛИК презентувала доповідь на тему «Віддалений період після аварії на ЧАЕС» перед студентами Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну.

читати далі>>>