Новини

"Біохімічна лабораторія життя" на науковому фестивалі Lviv Open Lab

Опубліковано: Стус Юля Валеріївна, 15.05.2023

 13 травня 2023 року кафедра біохімії та біотехнології за ініціативи Ради молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича взяла активну участь у науковому фестивалі OL, що відбувався Львові.
Організаторами молодіжного простору стали Lviv Open Lab. Цьогорічний фестиваль влаштовували в межах проєкту «Трамплін до рівності», що реалізується Фондом Народонаселення ООН в Україні у партнерстві з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні.

читати далі>>>


ОБМІН ДОСВІДОМ ТА СПІВПРАЦЯ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 12.05.2023

і12 травня 2023 р. на платформі Google Meet відбулася робоча зустріч з науково-педагогічними працівниками кафедри геодезії та землеустрою Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та енергетики Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу – зав. каф., д.г.н., проф. Приходьком Миколою Миколайовичем та к.т.н., доц. Лиском Богданом Олеговичем. Розглядалися питання наукової співпраці та освітньої діяльності на першому та другому рівнях вищої освіти за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій». 

читати далі>>>


ЛЕКЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ (Частина 2)

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 12.05.2023

цй12 травня 2023 р. на платформі Google Meet відбулося лекційне заняття на тему: «Особливості навчання за третім освітньо-науковим спеціальності 193 Геодезія та землеустрій». Розглядалися наступні питання: ....

читати далі>>>


ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 12.05.2023

вВикладачі кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту відвідали Сторожинецький лісовий фаховий коледж та зустрілися з здобувачами вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем фахового молодшого бакалавра. Майбутнім абітурієнтам демонструвалася розроблена освітньо-професійна програма першого (бакалаврського) рівня «Землеустрій та кадастр» та майбутні сфери професійної діяльності.

Професія землевпорядника набуватиме ще більшої актуальності в післявоєнний час. 

читати далі>>>


Нові практичні навички

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 11.05.2023

 

11 травня 2023 року студенти ОП Біохімія та лабораторна діагностика у межах виробничої практики за фахом здобули нові практичні навички на базі ОКНП “Чернівецький обласний медичний діагностично-реабілітаційний центр”. 

читати далі>>>


Відбулась відкрита лекція для студентів 1-го курсу спеціальності "Харчові технології"

Опубліковано: Адміністратор ХіЕХП, 10.05.2023

В понеділок 8 травня відбулась відкрита лекція асистента кафедри хімії та експертизи харчової продукції, к.х.н. Дійчука В.В. з дисципліни "Харчова хімія" на тему "Вода в сировині і харчових продуктах" для студентів 1-го курсу спеціальності "Харчові технології". На лекції були присутні директор інституту Марченко М.М., голова методичної ради 

читати далі>>>


День відкритих дверей на кафедрі біохімії та біотехнології

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 08.05.2023

 7 травня 2023 року кафедра біохімії та біотехнології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича гостинно відчинила двері для школярів, вчителів і батьків закладів загальної середньої освіти та коледжів. У день відкритих дверей ННІ біології, хімії та біоресурсів кафедру відвідали учні, батьки та вчителі Чернівецьких ліцеїв № 4, № 14 Чернівецької міської ради, Зеленогайського ліцею Новоселицької міської ради, Харківської гімназії № 152, фахового коледжу ЧНУ.

читати далі>>>


День відкритих дверей на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології

Опубліковано: Козуб Людмила Володимирівна, 08.05.2023

відкриті двері_1

7 травня на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології  відбувся  день відкритих дверей,  який дав можливість всім зацікавленим особам поринути у світ наукових досліджень. На кафедру завітали  учні з різних шкіл міста. Цей захід став чудовою нагодою для школярів та інших зацікавлених осіб ознайомитися з роботою кафедри та дізнатися більше про її дослідження.

читати далі>>>


Нові фахові компетенції

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 08.05.2023

 

 З 01.05.2023 доцент кафедри біохімії та біотехнології Волощук О.М. у рамках спеціалізації з клінічної лабораторної діагностики пройшла тижневе навчання на базі лабораторій Університетської клініки та навчальних лабораторій кафедри сучасних технологій медичної діагностики та лікування Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

читати далі>>>


Відкрита лекція

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 08.05.2023

2 травня 2023 року за запрошенням кафедри біомедицини ННЦ «Інститут біології та медицини» (м. Київ) в рамках освітньо-наукового проєкту «Освіта та наука без кордонів» завідувач кафедри біохімії та біотехнології, професор Копильчук Г.П., доцент Волощук О.М. та студенти спеціальності 091 Біологія, ОП Біохімія та лабораторна діагностика, долучилися до відкритої лекції Олександра Вірченка (Scopus - h-index 11) – менеджера з контролю якості в біотехнологічній компанії Algalif Iceland ehf., м. Кефлавік, Ісландія.

читати далі>>>