Гостьова лекція в ОДАУ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 08.02.2024

ч8 лютого 2024 року кандидатом технічних наук, доцентом кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту Тарасом Гуцулом проведено гостьову лекцію для здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем Одеського державного аграрного університету на тему «Геостатистичний аналіз і моделювання».

ч

У межах тематики лектором демонстровано науковий матеріал, в якому розкрито суть геостатистичного моделювання, просторової інтерполяції, розглянуто детерміновані методи просторової інформації, локально-стохастичні методи просторової інтерполяції і геостатистичного моделювання.

чНа завершення розібрано питання вибору методу інтерполяції. Матеріал зацікавив здобувачів і представників викладацького складу кафедри геодезії, землеустрою та земельного кадастру, дозволив зберігати стійку увагу слухачів протягом всього заняття, яке проведено на високому навчально-методичному рівні й одержало схвальні відгуки.

с

Наприкінці зустрічі викладачі кафедри зазначили змістовність лекції (тема розкрита повністю), інформативність (у лекції міститься цікавий матеріал), зв'язок з практикою (показано практичне значення представленого матеріалу), логічність, вільне володіння матеріалом, емоційність, контакт з аудиторією, культуру мовлення, доступність та темп викладення.ч
ч