Новини

Закриття конкурсу FET Innovation LaunchPad 14.10.2020 - Подайте заявку, щоб трансформувати результати вашого проекту на реальні ринкові можливості

Опубліковано: NCP, 25.09.2020

Розпочато зворотний відлік щодо закриття конкурсу LaunchPad для інновацій Майбутні та Новітні Технології (FET) 14 жовтня 2020 року! Цей конкурс має на меті трансформувати результати проектів, що фінансуються Pathfinder / FET, у соціальні або економічні інновації. Винагорода до 100000 євро доступна за проект, який орієнтований на ненаукові аспекти та перетворення результатів Pathfinder на ранній стадії в справжню інновацію із соціально-економічними наслідками.

Читати  далі

читати далі>>>


ПАНДЕМІЯ НЕ СТАЛА НА ЗАВАДІ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЕКОЛОГА ТА ПОСВЯТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 21.09.2020

17 вересня 2020 року на кафедрі екології та біомоніторингу Інституту біології, хімії та біоресурсів відбулося зразу два свята: відзначення Дня Еколога (14 вересня) та символічна посвята першокурсників, яка проходить вже третій рік поспіль. Саме в цей день студенти першокурсники стали частиною великої сім’ї екологів ЧНУ.
Особливістю цьогорічного свята було його проведення в умовах онлайн режиму. Незважаючи на це, на зустрічі панувала святкова атмосфера, про День еколога нагадували символічні зелені футболки, а всі студенти та викладачі кафедри екології та біомоніторингу мали чудовий святковий настрій.

читати далі>>>


Нагорода Horizon Impact Award 2020: номіновано 10 фіналістів

Опубліковано: NCP, 17.09.2020

Європейська комісія оголосила 10 проектів, які вийдуть на завершальний другий етап Horizon Impact Award – премії, яка присвячена проектам, що фінансуються ЄС, результати яких мали вплив на суспільство в Європі та за її межами. Премія відзначає та нагороджує найвпливовіші та найефективніші результати проекту в рамках програми "Горизонт 2020", програми ЄС з досліджень та інновацій та її попередника, Сьомої рамкової програми (FP7, 2007-2013).

Читати повний текст

читати далі>>>


ВЧОРА ВІДБУВСЯ ФАХОВИЙ СЕМІНАР З МЕТОЮ АПРОБАЦІЇ ДИСЕРТАЦІЇ СОЛОДІНА СЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 17.09.2020

Вчора 16 вересня о 15:00 в а.110 (+дистанційно) відбувся фаховий семінар з метою апробації дисертаційної роботи Солодіна Сергія Володимирович "Дефектна структура та вплив термодинамічних умов відпалу на властивості монокристалів CdTe<Mn>".

У засідання взяло участь 16 осіб офф-лайн, серед яких 7 докторів наук, та 6 осіб он-лайн, серед яких 3 доктори наук. 


читати далі>>>


Звіт по науково-дослідній темі

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 15.09.2020

звіт по науко-дослідній темі Сьогодні, 15 вересня 2020 року, на кафедрі ботаніки, лісового і садово-паркового господарства відбувся науковий семінар, на якому було обговорено звіт за результатами виконання 5-річної кафедральної науково-дослідної теми "Видове та ценотичне різноманіття, созологічна цінність, ресурсне значення, антропогенна трансформація та хорологічна характеристика типів оселищ (біотопів) Буковини". Звіт представила асистент кафедри, к.б.н. Токарюк А.І.

читати далі>>>


Міжнародний вебінар до 70-річчя кафедри агротехнологій та грунтознавства

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 11.09.2020

У цьому році виповнюється 70 років кафедрі агротехнологій та ґрунтознавства. Цій даті було присвячено Міжнародний вебінар "Management,Use, Monitoring and Protection of Soil Resources: Development of Regional Capacity for Solving Global Problems", в якому взяли участь та зробили доповіді відомі європейські та українські вчені, зокрема доктор Д.Дент (Великобританія), проф. Б.Боінчан (Молдова), Костянтин Вяткін (Італія), Ігор Яцук (генеральний директор ДУ «Інститут охорони грунтів», м.Київ), Микола Мірошниченко (заст.директора ННЦ «Інститут грунтознавства та агрохімії ім. О.Н.Соколовського», м.Харків), Жанна Матвіїшина (зав. відділу палеогеографії Інституту географії НАНУ, м. Київ), Василь Черлінка (д.б.н., кафедра агротехнологій та грунтознавства ЧНУ ім. Ю.Федьковича, м.Чернівці).

читати далі>>>


Містобудівний кадастр

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 11.09.2020

11Створення передумов для розробки містобудівного кадастру регіонального рівня обговорювали під час наради під керівництвом заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексія Бойка. У заході взяли участь представники товариства "ESRI Ukraine", структурних підрозділів ОДА, Чернівецької міської ради, кафедри землевпорядкування та кадастру ЧНУ,


читати далі>>>


Робоча зустріч в рамках реалізації проекту RESFOR

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 10.09.2020

Робоча зустріч в рамках реалізації проекту RESFORСпівробітники кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства Чорней І.І. та Буджак В.В. 10 вересня 2020 року взяли участь в робочій онлайн-зустрічі з розробки GAP-аналізу в рамках реалізації україно-румунського проекту «Поводження з мертвою деревиною для стійких лісів у румунсько-українському прикордонному регіоні (RESFOR)», який виконується за фінансової підтримки WWF.

читати далі>>>


Перше фінансування «Зеленого Курсу» у розмірі понад 307 мільйонів євро від Європейської Ради з питань інновацій отримали 64 стартапи, створені для підтримки плану відновлення Європи

Опубліковано: NCP, 06.09.2020

Європейська Рада з питань інновацій присудила понад 307 мільйонів євро 64 новаторським стартапам «зеленого курсу» і малим та середнім підприємствам, що сприяють досягненню цілей стратегії Європейського Зеленого Курсу та Плану відновлення Європи. Пропозиції, які перемогли, варіюються від інноваційних рішень для автомобільної, аерокосмічної та морської галузей до новітніх матеріалів та технологій системної інженерії.

Читати повний текст

читати далі>>>


З Днем знань!

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 01.09.2020

1 Шановні студенти, колеги, випускники та абітурієнти! Щиро вітаємо Вас із початком нового навчального року, з першим днем осені та Днем знань. Щиро бажаємо міцного здоров'я, наснаги та натхнення, щоб цей семестр був емоційно легшим за попередній, цікавішим, пізнавальнішим, успішнішим. З великим бажанням очікуємо на зустріч з Вами у стінах нашого корпусу!

 

 

читати далі>>>