Новини

Результати 2-го туру університетської олімпіади з хімії

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 11.05.2020

chemistry Відбувся 2-ий етап університетської олімпіади з хімії. Цього року олімпіада проводилась дистанційно з використанням онлайн платформ. З результатами учасників та критеріями оцінювання завдань можна ознайомитись

 

читати далі>>>


«Це не нам належить планета, це ми належимо їй!»

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 07.05.2020

У понеділок, 04 травня 2020 р. на кафедрі екології та біомоніторингу ІБХБ з ініціативи доц. Легети У.В. проведено спільне засідання викладачів кафедри та студентів 203 групи з питання створення громадської студентської організації «Student Green Organization».  Девіз організації - «Це не нам належить планета, це ми належимо їй!».

читати далі>>>


ІІ тур профорієнтаційних олімпіад вступників 2020 року з біології та з хімії

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 07.05.2020

11 травня, в понеділок, відбудеться ІІ тур олімпіад для вступників з біології та з хімії. До участі, окрім учасників І туру, які успішно виконали завдання, запрошуються призери ІІ етапу (міського, районного) Всеукраїнської олімпіади з відповідних предметів та учасники ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з відповідних секцій.

Для участі необхідна реєстрація через заповнення Google-форми за  посиланням https://forms.gle/hTEwWVA3zHzCPUWb9

читати далі>>>


ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 07.05.2020

30 квітня 2020  р. в Австралії на 102-му році життя відійшов у кращий світ доктор хімічних наук, засновник напрямку хімії напівпровідників в Чернівецькому  університеті Білоцький Дмитро Петрович.
читати далі>>>


Інструктаж, присвячений академічній доброчесності

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 05.05.2020

онлайн захід4 травня на кафедрі ботаніки, лісового і садово-паркового господарства відбувся онлайн-захід, присвячений питанням академічної доброчесності. Студенти-бакалаври 4-го курсу спеціальностей "Біологія", "Садово-паркове господарство" та "Лісове господарство" ознайомилися із основними нормативними документами, розглянули структуру і зміст положення "Про виявлення...

читати далі>>>


Карантин не заважає хімікам долати кордони!

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 04.05.2020

студентка 5 курсу Анджеліка Вербовецька

22-23 квітня відбувалася Студентська конференція студентів ЧНУ. У зв'язку із загальнонаціональним карантином цьогорічну конференцію було проведено у заочній формі. Молоді науковці мали змогу оприлюднити результати своїх досліджень, поділитись досвідом, отримати нові знання . Великі досягнення складаються з крихітних перемог!

читати далі>>>


Про наслідки спалювання сухої рослинності у вебінарі для для вчителів біології, екології та хімії

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 28.04.2020

28 квітня 2020 р. в онлайн-режимі відбувся вебінар «Екологічні наслідки спалювання сухої трави та листя для косистем». Проведення вебінару організовано Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та кафедрою екології та біомоніторингу Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ. Долучилося 114 учасників.

читати далі>>>


Online студентська конференція на кафедрі біохімії та біотехнології

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 24.04.2020

22-23 квітня на кафедрі біохімії та біотехнології в режимі online на платформі Google Meet проведена щорічна  студентська наукова конференція. Конференція проходила на двох підсекціях – біохімія та біотехнологія.

 

читати далі>>>


День відкритих дверей!

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 23.04.2020

Вельмишановний абітурієнте!

Запрошуємо Вас, Ваших батьків і друзів на онлайн-зустріч – День відкритих дверей у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Під час онлайн-зустрічі Ви зможете поспілкуватися з керівниками університету і його структурних підрозділів, дізнатися про особливості вступної кампанії 2020 р., ознайомитися із престижними спеціальностями інститутів і факультетів, можливостями працевлаштування після закінчення ЗВО, почути думку студентів про університет.

Натисніть "читати далі", щоб прочитати інформацію повністю, а також мати змогу переглянути презентації кафедр нашого інституту...

читати далі>>>


Підсумки щорічної студентської конференції на кафедрі екології та біомоніторингу

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 23.04.2020

23 квітня 2020 р. на кафедрі екології та біомоніторингу проведено щорічну студентську конференцію. У зв'язку із карантином цьогоріч конференція проходила дистанційно з використанням Google Meet. Студентами кафедри представлено 23 доповіді з презентаціями. 

За результатами проведеної конференції, серед всіх заслуханих виступів викладачами кафедри екології та біомоніторингу були відзначені окремі доповіді, а також рекомендовано до представлення на рівні Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ.

читати далі>>>