Практика для студентів 2 курсу стартувала

Опубліковано: Стус Юля Валеріївна, 21.06.2023

На кафедрі біохімії та біотехнології триває навчальна практика з біології для студентів 2 курсу. Згідно з угодою про співпрацю кафедри з НПП «Гуцульщина», одним із пунктів якої є можливість проходження студентами практик зі спеціальності, заступник директора НПП «Гуцульщина» к.б.н. Марія ПАСАЙЛЮК провела для студентів захоплюючу та пізнавальну екскурсію науково-просвітницьким центром і презентувала досягнення з природоохоронної, науково-дослідної та рекреаційної діяльності колективу установи. Жваве обговорення викликали результати біохімічного аналізу крові коней гуцульської породи, відтворення якої є одним із напрямків діяльності НПП «Гуцульщина».                                                                         Така практика у природному середовищі не тільки дає можливість формувати нові практичні навички у студентів, а й сприятиме становленню їх як майбутніх фахівців-біологів та визначатиме формування патріотичної свідомості та любові до рідної землі.