Новини

Співчуття

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 16.07.2015

Вадим Ситніков

14 липня 2015 року під час виконання бойових завдань в районі Станиці Луганської загинув солдат Вадим Ситніков – чоловік доцента кафедри екології та біомоніторингу Ірини Олександрівни Ситнікової.

Він не мав військових звань і не мріяв  про військову спеціальність. Але без роздумів у тяжку хвилину пішов на захист батьківщини... 

читати далі>>>


Перспективні наукові напрями

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 14.07.2015

Batareyky

Кафедра органічної і фізичної хімії та екології хімічних виробництв планує включитись в один із перспективних наукових напрямів, кінцева мета якого полягає у розробці ефективних хімічних джерел струму.

читати далі>>>


Нові здобутки кафедри землевпорядкування та кадастру

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 02.07.2015

Наприкінці червня у Житомирському національному агроекологічному університеті відбулася конференція «20 років аграрній реформі в Україні: досягнення і проблеми». Їй передував однойменний конкурс, організований Інститутом стратегічних оцінок (ІСО) при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна».

читати далі>>>


Рекoнструкція навчальних та наукових лабораторій кафедри

Опубліковано: Баб'юк Дмитро Петрович, 01.07.2015

Renewed table

На кафедрі органічної і фізичної хімії та екології хімічних виробництв розпочато перший етап оптимізації та  реконструкції наявних приміщень. Основні  модифікації та новації студенти відчують вже з самого початку навчального року 2015-2016.

читати далі>>>


Увага! Конкурсний відбір наукових проектів

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 01.07.2015

Оголошено конкурсний відбір наукових проектів фундаментальних досліджень, прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, виконання яких розпочнеться у 2016 році

читати далі>>>


8 червня – Всесвітній День океанів (World Oceans Day)

Опубліковано: Молдован Ольга Мірчівна, 09.06.2015

 До нашого музею завітало біля 170 відвідувачів. Ознайомитися з різноманіттям фауни Світового океану (і не тільки) мали змогу учні Новоселицького ліцею, Чернівецької ЗОШ №8, Гімназії №7 та ЗОШ с. Підзахаричі Путильського р-ну.

 

 

читати далі>>>


Крок за кроком. Пам`ятник К.Томащуку

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 08.06.2015

Крок за кроком. Пам`ятник К.Томащуку, 2 червня 2015 року.
До благородної справи відновлення пам`ятника першому ректору Чернівецького університета - Костянтину Томащуку
долучились студенти кафедри Землевпорядкування та кадастру Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

читати далі>>>


5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Опубліковано: Молдован Ольга Мірчівна, 05.06.2015

Сьогодні на пізнавальних заходах у Зоологічному відділі нашого музею побували 120 відвідувачів! Це студенти І курсу коледжу ЧНУ, учні з Глибоцького ліцею та Чернівецької ЗОШ №12. Підростаюче покоління радує глибокими екологічними знаннями - за ним майбутнє нашої живої планети!

читати далі>>>


Нові здобутки кафедри екології та біомоніторингу

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 25.05.2015


21-22 травня 2015 р. в Інституті екології Карпат НАН України проходила І (ХІІ) Міжнародна наукова конференція молодих учених "Наукові основи збереження біотичної різноманітності".

Вітаємо аспіранта кафедри екології та біомоніторингу Оксану Дзензерську із перемогою у номінації на кращу усну доповідь у секції "Біомоніторинг стану природного середовища"! 

читати далі>>>


Практика в Jagiellonian University, Poland

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 20.05.2015

З 8 по 16 травня 2015 року група студентів кафедри ґрунтознавства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, у рамках двосторонньої угоди, проходила практику на кафедрі грунтознавства та географії ґрунтів в Ягеллонському університеті (Jagiellonian University, Poland). 

Практика проводилась  другий рік поспіль.  

Головна мета - ознайомлення майбутніх фахівців з ґрунтовим покривом Передкарпаття Польщі, а також з особливостями проведення наукових досліджень та методологічними підходами у колег з Кракова.

читати далі>>>