Участь у науковій школі “Експериментальні досягнення в макромолекулярній кристалографії” “HTCC5 WORKSHOP”

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 18.05.2023

16-21 квітня 2023 року в м. Дубровник (Хорватія) проходила наукова школа “Експериментальні досягнення в макромолекулярній кристалографії” “HTCC5 WORKSHOP”. Учасниками школи були науковці з різних куточків світу. Наш інститут представляли м.н.с. Василина Копач та аспірантка Аліна Короп із кафедри хімії та експертизи харчової продукції. Інтенсивні навчання, які поєднували в собі цікаві лекції та корисні практичні заняття, дали можливість отримати нові знання про передові методи в структурній науці. Організаторами було створено невелику лабораторію, де учасники школи могли спробувати практичне поводження з макромолекулярними кристалами (ловили кристали протеїнів з краплі та зберігали їх в рідкому азоті). Професійні лектори, сучасне програмне забезпечення, цікаві дискусії та нові міжнародні наукові знайомства – все це стало можливим для нас завдяки фінансовій підтримці та допомозі організаторів школи Мартіни Вранкіч та Александара Вишневац (Хорватська асоціація кристалографів).