Угода про співпрацю з НПП «Гуцульщина»

Опубліковано: Стус Юля Валеріївна, 21.06.2023

20 червня 2023 року в рамках діючої угоди про навчально-наукову співпрацю відбулася робоча зустріч колективу викладачів і студентів кафедри біохімії та біотехнології з керівництвом НПП «Гуцульщина». Заступник директора з наукової роботи НПП «Гуцульщина» к.б.н. Марія ПАСАЙЛЮК провела екскурсію науковими лабораторіями, кімнатами-музеями науково-просвітницького центру та ознайомила учасників зустрічі з науковими досягненнями національного природного парку. Одним із вагомих результатів співпраці кафедри біохімії та біотехнології з НПП «Гуцульщина» стала спільна стаття в «Italian Journal of Mycology» (2023), що входить до наукометричної бази SCOPUS.
   Завершилася зустріч підписанням оновленого варіанту угоди про співпрацю за участю директора ННІБХБ професора Михайла МАРЧЕНКА та директора НПП «Гуцульщина» Юрія СТЕФУРАКА.
   Така співпраця і надалі сприятиме гармонійному розвитку нашого регіону та розширенню національної дослідницької діяльності.
   Дбаємо про природу разом.