Новини

Online студентська конференція на кафедрі біохімії та біотехнології

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 24.04.2020

22-23 квітня на кафедрі біохімії та біотехнології в режимі online на платформі Google Meet проведена щорічна  студентська наукова конференція. Конференція проходила на двох підсекціях – біохімія та біотехнологія.

 

читати далі>>>


День відкритих дверей!

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 23.04.2020

Вельмишановний абітурієнте!

Запрошуємо Вас, Ваших батьків і друзів на онлайн-зустріч – День відкритих дверей у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Під час онлайн-зустрічі Ви зможете поспілкуватися з керівниками університету і його структурних підрозділів, дізнатися про особливості вступної кампанії 2020 р., ознайомитися із престижними спеціальностями інститутів і факультетів, можливостями працевлаштування після закінчення ЗВО, почути думку студентів про університет.

Натисніть "читати далі", щоб прочитати інформацію повністю, а також мати змогу переглянути презентації кафедр нашого інституту...

читати далі>>>


Підсумки щорічної студентської конференції на кафедрі екології та біомоніторингу

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 23.04.2020

23 квітня 2020 р. на кафедрі екології та біомоніторингу проведено щорічну студентську конференцію. У зв'язку із карантином цьогоріч конференція проходила дистанційно з використанням Google Meet. Студентами кафедри представлено 23 доповіді з презентаціями. 

За результатами проведеної конференції, серед всіх заслуханих виступів викладачами кафедри екології та біомоніторингу були відзначені окремі доповіді, а також рекомендовано до представлення на рівні Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ.

читати далі>>>


Конференція у ЧНУ 2020

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 23.04.2020

 Сьогодні відбулась щорічна студентська конференція. Звісно наші студенти стали активними її учасниками!

Представлені доповіді висвітлювали роботу наукових напрямів кафедри.

читати далі>>>


Online студентська наукова конференція

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 23.04.2020

123  квітня 2020 р. на кафедрі ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ ТА КАДАСТРУ відбулася щорічна Студентська нукова конференція. Вперше захід відбувся у форматі онлайн на платформі Google Meet.

 

читати далі>>>


Попередні результати дистанційного туру університетської олімпіади з хімії для вступників

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 16.04.2020

chemistry Підбиті попередні підсумки дистанційного туру університетської олімпіади з хімії для вступників. Місце та час проведення очного туру буде повідомлено пізніше. З результатами можна ознайомитися

 

читати далі>>>


До уваги абітурієнтів - учасників олімпіади ЧНУ з біології!

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 27.03.2020

У зв'язку із продовженням карантину прийом робіт на дистанційний тур триває!

Учасники, які вже надіслали роботи, можуть ознайомитись зі своїми результатами, натиснувши читати далі.

Інформацію щодо дати проведення другого туру буде надано пізніше.

читати далі>>>


Методичний вебінар з інтерактивних технологій в умовах віддаленого доступу

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 18.03.2020

В умовах, що склались в цьому навчальному семестрі, актуальним є використання ефективних засобів дистанційної роботи, як студентів, так і викладачів нашого інституту. Методична рада, в тандемі з Радою з ІКТ, провела для викладацького складу структурного підрозділу вебінар-тренінг з використання  Meet Google в учбовому процесі.  

Учасники вебінару мали змогу оцінити переваги і недоліки Meet Google для проведення лекційних, семінарських та розрахункових практичних занять в умовах віддаленого доступу, а також визначитись з можливостями застосування  в доповненні з електронними навчальними курсами на платформі Moodle. 

читати далі>>>


Поглиблення співпраці з бджолярами

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 10.03.2020

1 березня 2020 р. у приміщенні нашого інституту відбулися чергові збори бджолярів Чернівецької області. На зборах було обговорено результати аналізу показників якості меду із пасік Чернівецької області. Дослідження виконано науковцями кафедри екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Україна) і кафедри біохімії та протеоміки білків Університету Палацького м. Оломоуц (Чехія).

читати далі>>>


8 БЕРЕЗНЯ!!!!

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 08.03.2020

 

«Милі жінки, вітаємо вас з 8 Березня! Бажаємо вам вічної краси, ніжності і величезної любові. Нехай у вас збуваються мрії, а кожен новий день приносить лише радість та посмішки!»

читати далі>>>