СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ 2024 НА КАФЕДРІ МОЛЕКУЛЯРНОЇ ГЕНЕТИКИ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ

Опубліковано: Козуб Людмила Володимирівна, 18.04.2024

16 квітня 2024 р. студенти кафедри молекулярної генетики та біотехнології представили свої дослідження на студентській науковій конференції. Завідувач кафедри, професор Роман Волков виступив із привітальним словом та побажав студентам удачі. Для багатьох студентів це була перша можливість доповісти результати своїх експериментів живій аудиторії. На
конференції працювало дві підсекції.
  - «Структурно-функціональна організація та еволюція геному» (керівник проф. Роман Волков)
  - «Стійкість до стресу та селекція бджоли медоносної» (керівник, проф. Ірина Панчук)

В рамках кожної підсекції було представлено багато цікавих та актуальних тем, над якими студенти працюють на кафедрі молекулярної генетики та
біотехнології. Всього було представлено 12 доповідей. Серед учасників, які презентували свої доповіді у двох підсекціях, були відзначені кращі презентації. Доповідь Остапа Паламаря була рекомендована представити ННІБХБ на університетському рівні.

І місце
Остап Паламар - Вплив різних видів підгодівлі на зимостійкість колоній медоносних бджіл (науковий керівник – доцент Язловицька Л.С.)

ІІ місце
Микола Піхоцький - Біоінформативний аналіз генів sHSP class CI у Nicotiana sylvestris ( наукові керівники – проф. Панчук І.І., асп. Козуб Л.В.)
Анна Храпко - Генетичний поліморфізм українських зразків інвазійних рослин роду Reynoutria ( науковий керівник - асист. Тинкевич Ю.О.)

ІІІ місце
Богдан Сосній - Поліморфізм деяких популяцій українських бджіл на основі ISSR маркерів ( науковий керівник – Череватов О.В.)                                Катерина Норд - Генетична характеристика українських представників роду Limonium на основі ділянки ITS1-5.8S-ITS2 35S рДНК (науковий керівник - асист. Тинкевич Ю.О.)

conf1

conf2