Оголошення

Фаховий семінар для апробації дисертаційної роботи Володимира Каравана

Опубліковано: Козуб Людмила Володимирівна, 12.01.2024

15 січня о 13:00 у 81 аудиторії відбудеться фаховий семінар для апробації дисертаційної роботи Володимира КАРАВАНА подану на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) за спеціальністю 091 Біологія.

Тема роботи: «Вплив дієти на біомаркери стресу Apis mellifera». Наукова керівниця - докторка біологічних наук, професорка Ірина Панчук. 

читати далі>>>


Захист дисертації Рошки Надії Михайлівни

Опубліковано: Козуб Людмила Володимирівна, 21.11.2023

23 листопада в 14:30, в онлайн режимі, на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 76.051.035 відбудеться захист дисертації Рошки Надії Михайлівни «5S рибосомна ДНК та гени СО1-СО2 як молекулярні маркери в оцінці генетичного різноманіття комах» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 09 Біологія за спеціальністю 091 Біологія.
Науковий керівник: завідувач кафедри молекулярної генетики та біотехнології, доктор біологічних наук, професор Роман ВОЛКОВ.

читати далі>>>


Фаховий семінар для апробації дисертаційної роботи Надії Рошки

Опубліковано: Козуб Людмила Володимирівна, 13.09.2023

14 вересня о 13:00 у 81 аудиторії відбудеться фаховий семінар для апробації дисертаційної роботи Надії РОШКИ подану на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) за спеціальністю 091 Біологія.

Тема роботи: «5S рибосомна ДНК та гени СО1-СО2 як молекулярні маркери в оцінці генетичного різноманіття комах». Науковий керівник - завідувач кафедри молекулярної генетики та біотехнології, доктор біологічних наук, професор Роман ВОЛКОВ. 

читати далі>>>


Студентська наукова конференція

Опубліковано: Козуб Людмила Володимирівна, 22.04.2023

25 квітня на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології проводитиметься студентська наукова конференція. Учасники конференції виступатимуть по підсекціях: "Підсекція Структурно-функціональна організація геному" (керівник – проф. Роман Волков) початок роботи о 15:00;  "Підсекція Стійкість до стресу та селекція бджоли медоносної"  (керівник - проф. Ірина Панчук) початок роботи о 15:00.  

читати далі>>>


Студентська наукова конференція ЧНУ 2022

Опубліковано: Іщенко Ольга Олегівна, 02.05.2022

05 травня на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології проводитиметься студентська наукова конференція. Усі учасники конференції виступатимуть онлайн по підсекціям: "Підсекція структурно-функціональна організація та еволюція геному" (Керівник – проф. Роман Волков) початок роботи о 15:00; "Підсекція молекулярно-генетичні та біохімічні механізми абіотичного стресу" (Керівник - проф. Ірина Панчук) початок роботи о 15:00.

Ласкаво просимо! 

читати далі>>>


Посвята 2021!

Опубліковано: Іщенко Ольга Олегівна, 18.11.2021

26 листопада 2021 року проводитемо посвяту в студенти кафедри генетики!

Дійство відбудеться в онлайн режимі (https://meet.google.com/xbv-unzg-bda), початок о 16:00.

читати далі>>>


Завтра захист дисертації Іщенко Ольги Олегівни

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 27.04.2021

Завтра в 11:00 (в онлайн режимі - https://meet.google.com/uqj-rzqw-ifw) на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 76.051.008 відбудеться захист дисертації Іщенко Ольги Олегівни "Молекулярна організація та таксономічне застосування 5S рибосомної ДНК представників триби Poeae (родина Poaceae)" на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 09 Біологія за спеціальністю 091 Біологія.

 Науковий керівник:

завідувач кафедри молекулярної генетики та біотехнології, доктор біологічних наук, професор Роман ВОЛКОВ.

 Офіційні опоненти:

- доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України (рослинні біотехнології), завідувачка відділу клітинної біології і біотехнології Інституту харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України, Ємець Алла Іванівна;

- доктор біологічних наук, професор, завідувачка кафедри генетики та молекулярної біології, факультету біології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, с. н. с., член-кореспондент Національної академії аграрних наук, Чеботар Сабіна Віталіївна.

читати далі>>>


Увага конференція!

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 20.04.2021

21 квітня на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології проводитиметься студентська наукова конференція. Усі учасники конференції виступатимуть онлайн по підсекціям: "Підсекція структурно-функціональна організація та еволюція геному" (Керівник – проф. Роман Волков) початок роботи о 15:30; "Підсекція молекулярно-генетичні та біохімічні механізми абіотичного стресу" (Керівник - проф. Ірина Панчук) початок роботи о 15:30.

Ласкаво просимо усіх зацікавлених! 

читати далі>>>


Захист дисертації Іщенко Ольги Олегівни

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 13.04.2021

28 квітня 2021 року о 11:00 (в онлайн режимі) на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 76.051.008 відбудеться захист дисертації Іщенко Ольги Олегівни "Молекулярна організація та таксономічне застосування 5S рибосомної ДНК представників триби Poeae (родина Poaceae)" на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 09 Біологія за спеціальністю 091 Біологія.

читати далі>>>


Фаховий семінар для апробації дисертаційної роботи Ольги Іщенко

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 23.02.2021

25 лютого в 15:30 на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології  відбудеться фаховий семінар для апробації дисертаційної роботи Ольги ІЩЕНКО подану на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) за спеціальністю 091 Біологія.

Тема роботи: «Молекулярна організація та таксономічне застосування 5S рибосомної ДНК представників триби Poeae (родина Poaceae)». Науковий керівник - завідувач кафедри молекулярної генетики та біотехнології, доктор біологічних наук, професор Роман ВОЛКОВ.

Фаховий семінар проводитиметься online (https://meet.google.com/kxn-jgpr-oqx).

читати далі>>>


Початок наукових семінарів 2021 року

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 23.02.2021

Кафедра молекулярної генетики та біотехнології запрошує всіх охочих відвідати наукові семінари.

Коли: середа 24 лютого, 16:15 год.

Де: https://meet.google.com/pqa-jzph-wzb

читати далі>>>


Підготовка до роботи ЕК

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 15.06.2020

Цьогоріч проводиться захист кваліфікаційних робіт бакалаврів у форматі відеоконференції.

Детальна інформація про склад комісій, графік роботи, критерії оцінювання за посиланням.

http://ibhb.chnu.edu.ua/dpt/genetic/temi-magisterskih-robit

читати далі>>>


Конференція в ЧНУ 2020

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 16.04.2020

Цього року студентська конференція пройде в незвичному форматі – дистанційно! На кафедрі молекулярної генетики та біотехнології 23 квітня 2020 року о 14.30 збираємось на конференцію на платформі Meet від Google. Просимо всіх учасників заздалегідь потренуватись у представленні презентацій, налаштуванні звуку та відео.

читати далі>>>


Тези на конференцію ЧНУ 2020

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 20.02.2020

Студенти та наукові керівники, наближається термін подачі тез на студентську конференцію ЧНУ 2020! Вчасно подайте правильно оформлені тези (електронний варіант та паперовий варіант з підписом керівника) секретарю кафедри.

читати далі>>>


Наукові семінари.

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 10.02.2020

До уваги студентів та викладачів!
Незабаром, на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології продовжать роботу наукові семінари.
Бажаємо натхнення доповідачам та запрошуємо усіх бажаючих!
 

читати далі>>>