Студентська наукова конференція на кафедрі ботаніки та природоохоронної діяльності - 2024

Опубліковано: Волуца Олена Дмитрівна, 19.04.2024

16 квітня 2024 року на кафедрі ботаніки та природоохоронної діяльності відбулося засідання секції «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» щорічної студентської наукової конференції Чернівецького національного університету. Серед присутніх – викладачі кафедри та студенти 1-5 курсів, які навчаються за спеціальністю 014 – Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Із доповідями виступили 11 студентів 3-5 курсів. Тематика доповідей стосувалась висвітленню сучасних проблем викладання біології у закладах загальної середньої освіти та підходам до їхнього вирішення. Найкращою відмітили доповідь студентки 5 курсу Мар’яни Будз на тему «Формування основних природничих компетентностей учнів при використанні пришкільної навчально-дослідної ділянки в освітньому процесі» (наук. кер. – доц. Решетюк О.В.).